« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Wtorek, 26 października 2021.Imieniny: Ewarysta, Damiana, ŁucjanaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

TVN powinien zostać, choć na to nie zasługuje

Autor: Boss
Środa, 11 sierpnia 2021, 17:52
Chciałbym zabrać głos w sprawie mediów i szumu wokół nich. W końcu każdy powinien mieć prawo się wypowiedzieć.
Nie podoba mi się kneblowanie ust mediom, nie ważne czy to TVN, który jest jaki jest. Oczywiście jest stronniczy, manipuluje, ale które wielkie media w Polsce nie są takie?

Z mediami powinno się walczyć rzetelnością i śmiechem, nie kneblowaniem. Wolność słowa pond wszystko!

Jeśli dzisiaj zakneblujemy TVN, bo 51% nie ma kapitału polskiego (to tylko pretekst), to jutro będzie można kneblować nieprzychylne władzy media lokalne np. Jelonkę.com, a pojutrze fejsbuka czy twittera.

Za chwilę okaże się, że partie, które pod byle pretekstem nie spełniają jakiś wymyślonych standardów będzie można rozwiązać czy zakazać zgromadzeń, które są nieprzychylne władzy, a których sponsorami są Anglicy albo Polacy mieszkający w USA.

Na marginesie: jaki ma wpływ TVN na Polskę, skoro 7 ostatnich wyborów PO przegrała i ani TVN, ani TN24 nie pomogły?

A teraz wyobraźmy sobie sytuację odwrotną – co w polityce jest bardzo realne - PO wygrywa - to co stanie na przeszkodzie Tuskowi żeby np.: "wyłączyć" TV Trwam pod przykrywką: media Watykanu czy TVP - jak zapowiadał prezydent Warszawy Trzaskowski.

Media w świecie kapitalizmu powinny być weryfikowane tylko i wyłącznie przez widzów, którzy albo oglądają jakiś kanał, albo nie. Mała liczba widzów to brak reklam, brak reklam - to plajta.

Mam wrażenie, że panowie z Wiejskiej kompletnie odlecieli i nie rozumieją podstaw demokracji, gdzie takie siłowe rozwiązania są jak piłeczka tenisowa: czym mocniej rzucisz o ścianę, tym mocniej się odbije, co oczywiście będzie bardzo niekorzystne dla Polski.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~sumi | 11 sierpnia, 20:00
pełna zgoda
~Walden | 11 sierpnia, 20:54
TVN to zło i należy je usunąć, oni są nieprzychylni Jaroslawowi i Hubertowi Papajowi! TVN mówi, że próżniak w Jeleniej Gorze jest dobrym prezydentem. TVN kłamie, TVN do wora a wór do jeziora!
~trend | 11 sierpnia, 23:48
Jestem pewny, że żadna osoba strajkująca nie przeczytała nowelizacji ustawy .
~` | 12 sierpnia, 6:50
W dniu dzisiejszym posłowie sejmowi dostali 13 tysięcy podwyżki. W imieniu wszystkich posłów dziękuję wyborcom pisu. Im się to po prostu należy.
~fyfyfy | 12 sierpnia, 7:10
sutener przekupił sprzedajne p r o s t y t u t k i
~lesław | 12 sierpnia, 7:23
Wolne media tak, ale narodowe ,polskie. Niemieckie,sowieckie katygorycznie nie. Polacy dbajcie o wolną Polskę. Niepodległośc nie jest dana , jest wywalczona.
~*****PO | 12 sierpnia, 7:26
Ale pitolicie nie ma kraju na świecie ktory by pozwolił zagranicznym mediom i swoim terytorium ribic co sie chce. TfałszN i wszystko jasne.
~ABC | 12 sierpnia, 8:32
Żaden autokrata nie toleruje niczego co nie ma pod kontrolą! Nie toleruje wolnych mediów żeby nie mogły ujawniać jego łajdactw! Nie toleruje niezależnych i niezawisłych sadów żeby nie mogły go za te łajdactwa sprawiedliwie osądzić!!!!!!!!!!Każdy autokrata uważa że będzie rządził aż do swojej śmierci!!
~roman | 12 sierpnia, 8:54
PIS szlag trafia że są wolne media które ujawniają ich kłamstwa ,złodziejstwo, korupcję , nepotyzm , bezprawie!!!!!! Prawdziwa cnota krytyk się nie boi!
~JA | 12 sierpnia, 9:11
Oni nie przegrają wyborów, w razie "w" zarządzą reasumpcje.
~Panie Boss | 12 sierpnia, 9:18
Przecież to nie chodzi o żaden kapitał, adres na lotnisku czy wolne media i kneblowanie ust. Na stole jest zwrot mienia ofiar holocaustu. A któż jak nie TVN będzie nadawał słusznego tonu tej idei.
~nie | 12 sierpnia, 9:28
Nie mam nic przeciwko wolnym mediom. Ale mam bardzo wiele przeciwko mediom, które lobbują na korzyść zagranicznych grup interesu i próbują obracać opinię publiczną przeciwko własnemu krajowi. TVN do takich należy. To właśnie TVN twierdzi, że nie należą nam się reparacje niemieckie za II WŚ, że trzeba połowę nieruchomości kraju oddać Żydom, że złodziejska reprywatyzacja w Warszawie była OK, że afera Amber Gold nie była żadnym problemem, że nie było żadnej afery seksualnej ze znanymi postaciami w Zatoce Sztuki w Sopocie i tym podobne. Ta telewizja mówi tylko to, co nie zagraża osobistościom z platformy i co jest na korzyść USA, Niemiec i Izraela. Takiej telewizji nie chcę, a większość Polaków jest zbyt głupia, by zauważyć co się dzieje i zagłosować oglądalnością.
~***** *** | 12 sierpnia, 10:04
Zastanawia mnie jedno.Ta medialna erekcja w obronie "wolnych" mediów.Jak Polacy nie będa mogli oglądać TVN to beda musieli oglądac kurwizję i pisdzielce będa rzadzili do us....ej śmierci.Doprowadzi do tego propaganda TVPinfo.Przypominam,że w PRL była tylko TVP i PRL nie ma.
~Jarko w jeleniej góry mowi | 12 sierpnia, 11:48
Kukiz paweł do meżka prostytutka która sie sprzedała pisowi jebać pis kukiz to smata a a nie zaden poseł ani muzyk chuj jebany twel piertolony jak cały ten pis pojepany pis jest koministami który chczą wniczyć media i internet a ta kurwa jepana w jeleniej góry pan Krzysztof mróz senator rp rp to taka sama smata jak cała partia pis raze z kuzem tym trzelem trzeba kuzia prządnąc z tego świada po to jest zdrajca polski pan paweł kukiz chuj jebany kurwa męzka który sie sprzedał kaczyńskiemu za piniądze wrubdzie powądek w tym kuizek zeby mawia w polsce która istnieje zeby go zajebali
~Nie wniszcza tvn ani tvn 24 | 12 sierpnia, 12:17
Ludzie którzy mieszkaczie w dzałej polce rupcie strajki zeby rząd podał sie do demisi to co szczoraj zrobili w tvn24 bo bedziemy zyli w kraju takim jak rasja wegry białoruś ludzie opamietajcie sie i nieowczie ze tvn24 do systko co mowi to klamie po kamie i sieje propogade tylko w tymkraju tvp info chdziecie zeby zasze dzieci byli bez internetu co w ropicie w tym krajem rupcie nastepny protest i walczie o polske wraczam sie w tym listem ktrym napisałem na dej stronie na jelonce do młodych wychodzie z babciami dziadkami i soimi rodzicami zeby nasz było jak najwiedzej w polsce prosze zasz o pomoc po jak tego nie wrobia polacy to bedzie to na biauruśi ze zamgna nam wysztkim morty którzy nie sa za partia pis i bedzie tak na białuruśi ze bedą polaków zamykać do więzienia jak na białoruśi
~Jarko w jeleniej góry mowi | 12 sierpnia, 18:53
Prosze wasz jako jelegorzanin idzie na strajk ludzie juz syśli szczecin wrocław zielona góra warszawa gdyna radom Częstochowa Dębica katowice inowrocław i wiele inych miast w polsce idze na protest prosze wasz po bedzie w polsce białoruś i wegry rosja błagam jelenia góre idzie na strajk i brądzie tvn 24 i internetu po terasz sie zieli za tvn 24a buśniej bedzie iternet i nie dowiedzie sie nic puśniej bedzie yutuba po iternet wa blukuja chdzeczie tego to idzie po rozum idzie soimi wnudzkami dziadkami i soimi rodzinami płagam cała jelenia góre która jest jeszcze w jeleniej górze ludzie normalni i nechczą państwa totalitarnego ani komunistycznego prosze wasz zrubczie to dla czałej polski nie taj czie sie jak spedać jak kukiz parti pis
~Obserwer | 15 sierpnia, 16:57
A Jelonka>com to jaka jest ,ja skłaniam się ze PIS-owsko centrowa bo na pewno nie lewicowa . Dlatego jej nie wyłączą
~do ojkofobów | 16 sierpnia, 15:11
"Jest w nas potencjał wielkości i jest potencjał małości. To wynika z tego, że istnieją, tuż obok siebie, dwie Polski - a jeśli istnieją dwie Polski, to muszą też istnieć dwa narody Polaków. Te narody oddzieliły się od siebie i zaczęły wieść życie osobne kilkaset lat temu. Jeden to naród patriotów, drugi - naród kolaborantów. W narodzie patriotów marzenie i wielkości Polski jest wciąż żywe" "Naród kolaborantów jest ogarnięty i obezwładniony obsesją swoje małości, nędzy, podłości, znikczemnienia. Co oczywiście nie przeszkadza i nigdy nie przeszkadzało polskim kolaborantom twierdzić, że kolaborują z przyczyn patriotycznych. (...) Naród kolaborantów jest przekonany, że w interesie kolaborantów jest poddanie się obcej sile, zewnętrznej potencji, że to jest jedyne wyjście w ich mniemaniu.
~Autentyk | 20 sierpnia, 11:19
O jakiej wolnosci tutaj jest mowa Tych wszystkich co tak skanduja, jesli wam tak zle to wybrac sobie Niemcy Belgie albo Szwecje tam bedziecie wolni. Opuscic ten Kraj bo tutaj nie ma miejsca dla blazenady. Ten wasz TVN jest jedynie jadem i oglupianiem mlodych. Zadnych cennych wartosci z tego nie ma. Tuba zla nienawisci i sprzecznosci. Nikt z Was nie bedzie Polakow uszczesliwial na sile. Kasacja i PO krzyku.
~do krytyków | 21 sierpnia, 19:41
Jak wam się tak nie podoba TVN, to nie oglądajcie. Uważacie, że popełnia te wszystkie paskudztwa, to oglądajcie TvP z panią Ogórek i Jakimowiczem - miernym aktorzyną, który jest teraz gwiazdą publicystyki i bielą sztucznej szczęki czaruje telewidzów. Ja TvP nie oglądam, ale muszę płacić, bo naślą na mnie kontrolerów i zapłacę karę. Przymus jest. A z naszych (czyli moich też) podatków dadzą tej telewizji jeszcze 2 miliardy. Wybieram TVN, Też płacę, ale jeżeli nie zechcę, to nie zapłacę i nie będę oglądać. A wyłączyć TV-PiS się nie da. Przymusu oglądania TVN nie ma. A swoją drogą, kiepsko z niektórymi, skoro boją się ogłupiania przez telewizję. Wystarczy włączyć myślenie. A dlaczego zakazywać innym czegoś, czego się samemu nie lubi. Co was to obchodzi? To nie wasza sprawa!
~Polak prawdziwy | 1 września, 14:44
Nie rozumiem jak można nawoływać do strajku ludzi przeciw własnemu Krajowi i Narodowi, w głowie mi się to nie mieści po prostu. Wolne Media Tak , ale nie wolne media , które działają tylko na niekorzyść Polski i Polaków, i nam wszystkim ubliżają na każdym kroku , na każdym Jakie to są " wolne Media niby " czy Ci ludzie mają naprawdę już zjedzone mózgi, bo to co robią i piszą to jest po prostu przerażające. Ludzie opanujcie się w końcu.

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2021 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja