Poniedziałek, 5 czerwca
Imieniny: Walerii, Waltera
Czytających: 7213
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Ukraina sprzedana

Autor: bacamaca
Piątek, 1 kwietnia 2022, 11:08
Moi drodzy, dzisiaj się podzielę z Wami prawdą i nie jest to spiskowa teoria dziejów. Ukraina jest już dawno sprzedana, szkoda tylko ludzi, którzy tam giną - powinni już dawno się poddać, aby zachować jak największą substancję biologiczną.

Zacznijmy od tego co chcę Wam pokazać - dwa obrazy:

1. mapę Gomberga z 1941 - nowy porządek świata po wojnie
2. wykres DJI (największy i najstarszy indeks giełdowy w USA) z lat II wojny światowej, na czerwono zaznaczyłem, kiedy ta mapa pojawiła się na wszystkich dworcach kolejowych w USA - (wykres z stooq.pl)

Ad1

- kiedy żołnierz niemiecki był 30 kilometrów od Moskwy
- kiedy oddawał krew za Hitlera, wierząc w Lebensraum i 1000. letnią Rzeszę
- kiedy Rosja była na kolanach
- kiedy USA walczyła z Japonią
- kiedy Polacy w kraju i zagranicą walczyli o Polskę więrząc, że powróci jak feniks z popiołów
- kiedy gazowano Żydów i Polaków, paląc ich w krematoriach

to....

Ameryka wiedziała, jak to się skończy, banksterzy wiedzieli. Kiedy krew się lala, kasa leciała, Ameryka się bogaciła, a my w Europie wierzyliśmy w jakiś ideały, to nasz los był przypieczętowany. Jeszcze wtedy nie było spotkania wielkiej trójki, zobaczcie jacy dobrzy Amerykanie, nie tylko Polskę oddali Sowietom, ale i Niemcy... Miała być Polska Republika Radziecka, tak, to prawda. I myślicie, że za oceanem kogokolwiek obchodziło co się z nami stanie? Nawet Żydzi mieli zaplanowany swój kraj - powstali w 1949 a wiec osiem lat po mapie. Mapie którą stworzyli "władcy świata".

Ad2

Wykres giełdowy wyraźnie kończy korektę - już tylko do góry, up, bycze nastawienie, jak to się mówi w żargonie giełdowym, a czyim kosztem? Jak myślicie? Czyja krew pchała te wskaźniki do góry? No przecież nie amerykańska.

Tak samo jest teraz z Ukrainą - jej los został przypieczętowany już wiele lat temu. Biden wyraźnie powiedział, że nie będzie się wtrącać. Teraz to, co widzicie w TV to teatr - niestety. Jednak aktorzy są prawdziwi i naprawdę cierpią...

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
50%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (26)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group