« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Środa, 25 maja 2022.Imieniny: Grzegorza, Leona, Magdaleny, UrbanaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Ukraina sprzedana

Autor: bacamaca
Piątek, 1 kwietnia 2022, 11:08
Moi drodzy, dzisiaj się podzielę z Wami prawdą i nie jest to spiskowa teoria dziejów. Ukraina jest już dawno sprzedana, szkoda tylko ludzi, którzy tam giną - powinni już dawno się poddać, aby zachować jak największą substancję biologiczną.
Zacznijmy od tego co chcę Wam pokazać - dwa obrazy:

1. mapę Gomberga z 1941 - nowy porządek świata po wojnie
2. wykres DJI (największy i najstarszy indeks giełdowy w USA) z lat II wojny światowej, na czerwono zaznaczyłem, kiedy ta mapa pojawiła się na wszystkich dworcach kolejowych w USA - (wykres z stooq.pl)

= Ad1

- kiedy żołnierz niemiecki był 30 kilometrów od Moskwy
- kiedy oddawał krew za Hitlera, wierząc w Lebensraum i 1000. letnią Rzeszę
- kiedy Rosja była na kolanach
- kiedy USA walczyła z Japonią
- kiedy Polacy w kraju i zagranicą walczyli o Polskę więrząc, że powróci jak feniks z popiołów
- kiedy gazowano Żydów i Polaków, paląc ich w krematoriach

to....

Ameryka wiedziała, jak to się skończy, banksterzy wiedzieli. Kiedy krew się lala, kasa leciała, Ameryka się bogaciła, a my w Europie wierzyliśmy w jakiś ideały, to nasz los był przypieczętowany. Jeszcze wtedy nie było spotkania wielkiej trójki, zobaczcie jacy dobrzy Amerykanie, nie tylko Polskę oddali Sowietom, ale i Niemcy... Miała być Polska Republika Radziecka, tak, to prawda. I myślicie, że za oceanem kogokolwiek obchodziło co się z nami stanie? Nawet Żydzi mieli zaplanowany swój kraj - powstali w 1949 a wiec osiem lat po mapie. Mapie którą stworzyli "władcy świata".

= Ad2

Wykres giełdowy wyraźnie kończy korektę - już tylko do góry, up, bycze nastawienie, jak to się mówi w żargonie giełdowym, a czyim kosztem? Jak myślicie? Czyja krew pchała te wskaźniki do góry? No przecież nie amerykańska.

Tak samo jest teraz z Ukrainą - jej los został przypieczętowany już wiele lat temu. Biden wyraźnie powiedział, że nie będzie się wtrącać. Teraz to, co widzicie w TV to teatr - niestety. Jednak aktorzy są prawdziwi i naprawdę cierpią...


Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~tak od zawsze | 1 kwietnia, 12:23
To wielcy od zawsze ustalają reguły gry, głównie tak, żeby kasa się zgadzała. To oni prowokują gry wojenne o wpływy, czyli znów o kasę. Koszty tych wojen dla nich się nie liczą, bo to nie oni w nich giną. A mali ciągle wierzą, że mają na coś wpływ. I czasem mają, kiedy w tej grze są do czegoś potrzebni. Ale na tzw. apanaże nie mają co liczyć, a ciągle liczą, jak teraz Ukraina, jak w 1939 roku Polska. O naiwności, niestety!
~jasnowidz | 1 kwietnia, 12:57
do redakcji: Dlaczego publikujecie na swoim portalu wypowiedzi debilów, siejących rosyjska zbrodnicza propagandę? A może jeszcze takich popieracie?
bacamaca | 1 kwietnia, 13:05
Jaszczur jest kontrowersyjny prawda, jest jako dodatek, natomiast mapa i giełda są prawdziwe, podałem fakty, a z nimi sie nie dyskutuje, jesli to nieprawda, udowodnij.
~jasnowidz | 1 kwietnia, 13:11
Ale co udowadniać? Idiotyzm zamieszczonego artykułu, czy twój? Przecież każdy normalny człowiek odbierze ten artykuł jako wypowiedź debila.
bacamaca | 1 kwietnia, 13:13
Każdy normalny człowiek przeczyta artykuł, sprawdzi czy to prawda, a debil wyciągnie wnioski z obrazka Jaszczura.
~jasnowidz | 1 kwietnia, 13:21
Żałuję teraz, że zaczepiłem takiego jak ty kretyna, siejącego jakiś spiskowy bełkot nie poparty, ani historycznie, ani politycznie. Obiecuję, że to się już więcej nie powtórzy. A ty pisz dalej swoje brednie jest jeszcze grono podobnych tobie którzy w nie uwierzą
~kjkhk | 1 kwietnia, 13:24
Promocja patostrimera i kryminalisty który grozi ludziom śmiercią na Jelonce. Ten facet z filmu siedzi właśnie w areszcie, publikowanie jego filmów jest niczym innym jak promowanie tego debila, a kto tak robi sam jest debilem.
~Drobny przedsiebiorca | 1 kwietnia, 13:24
Ten cały jabloński czy jak mu tam to debi l jest
~Silny Roman | 1 kwietnia, 13:28
Ten gosc,to zwykly oszolom.Jak go pierwszy raz sluchalem,to myslalem ze poprostu robi to dla zartu,ale jednak nie.
~soclib | 1 kwietnia, 13:29
Prawda jest taka że artykół nie na czasie .Nie siej nienawiści .Redakcja powinna skasować wypociny .Idioci z konfy czy z ONRu .
bacamaca | 1 kwietnia, 13:31
Typowe ruskie zagrywki, zagadanie dyskusji, przykrycie czapką faktów, uczepienie się Jaszczura, siedzi racja, też to mi sie nie podoba, ale ten film nagrał przed i jest tylko o MAPIE. Jesli Stalin morderca powie że Hitler gazuje ludzi i ich spala w piecu, to mamy mu wierzyć czy nie? Nie, bo jest morderca? A może lepuej sprawdzić info?
~Pytanie | 1 kwietnia, 13:31
Osobnik z filmu jest podejrzany o działania na rzecz Federacji Rosyjskiej, grożenie ludziom śmiercią i innych niezgodnych z prawem rzeczy. Czy was na tej Jelonce już doszczętnie popierdoliło że promujecie takich osobników?
~kjkjkjk | 1 kwietnia, 13:33
https://www.o2.pl/informacje/sad-podjal-decyzje-wiadomo-co-z-patostreamerem-wojciechem-o-6753459101669888a
bacamaca | 1 kwietnia, 13:41
Proszę bardzo, Jaszczura można skasować, bez niego artykuł jest kompletny. Ale jak pisałem nikt z wielce oburzonych nie przyczepił się do treści artykułu a już ponad 10 komentarzy, tylko do Jaszczura, poziom dyskusji tutaj jest żenujący. Nikt z dyskutantów nie sprawdził co to za mapa, czy wykres fałszywy, czy sytuacja na froncie była jak opisałem, NIKT.
~jasnowidz | 1 kwietnia, 13:52
Ty bacamaca idioto. Samo połączenie map z wykresem giełdowym jest niczym innym jak marną próbą manipulacji. Poza tym, nie przytoczyłeś żadnych konkretów i faktów, oprócz pierdolenia o banksterach i o słupkach giełdowych. A co do krwi która według twoich kretyńskich wypowiedzi pchała te słupki do góry to zapomniałeś palancie, że Amerykanie też ginęli podczas wojny na terenie Europy jak i na Pacyfiku
bacamaca | 1 kwietnia, 14:16
Straty II WŚ: USA 0,4 MLN z czego 0,1 MLN z Japonią, ZSRR 27 MLN, III rzesza 7 MLN, Polska 6 MLN. Jak nie widzisz różnicy, to możesz mnie dalej obrażać.
~BRZECHOTNIK | 1 kwietnia, 14:55
bacamaca, nie dyskutuj z mową nienawiści, a przede wszystkim nie przejmuj się - takie czasy, że trzeba szukać PRAWDY w "prawdzie". :) I pamiętaj jeszcze o jednym: "Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain. POZDRAWIAM
~jasnowidz | 1 kwietnia, 16:21
Brzechotnik a odkąd ty czytać potrafisz? I to jeszcze taką poważną literaturę? Chociaż wątpię, ze kiedykolwiek przeczytałeś chociażby jedną książkę autora którego cytat tutaj przytoczyłeś. Po prostu trafiłeś przypadkiem na tą sentencję w internecie i udajesz mądrego. A po za tym podejrzewam, że tak naprawdę to jesteś osobnikiem podpisującym się bacamaca, który stworzył jakiś debilizm grafomański, umieścił nad nim mapkę geopolityczną z czasów II wojny światowej i robi z siebie idiotę, szukając posłuchu wśród głupszych od siebie.
~won !!!! | 2 kwietnia, 12:05
Następna ruska zatęchła onuca tu się wyprodukowała !!!! A paszoł do swoich skursynie zapyziały !!!!
~jml13060 | 2 kwietnia, 18:28
Ciekawy dokument: http://suozun.org/admin/upload/images/706bbb029f241390146bc1e5aa5e1095.jpg
~w unii wesoło | 3 kwietnia, 18:03
Do tej pory PE nie wypłodził z siebie żadnej rezolucji potępiającej dotyczącej zbydlęconych bandytów morderców rosyjskich, którzy to mordują ludność cywilną na Ukrainie. Morują i gwałcą kobiety nie szczędzą też dzieci. Rujnują wszystko i kradną na potęgę. Natomiast rezolucji potępiających Polskę jest bez liku. Ostatnio lewackie essyny z Hiszpanii za zgodą i uciechą zdrajców polskich spłodziły paszkwila wystawionego w hiszpańskiej telewizji. W najbliższym czasie następne rezolucje odnośnie braku demokracji w Polsce.
~qew | 5 kwietnia, 7:29
heh srogie tablety bierze autor
~STACH | 5 kwietnia, 14:47
Kabaretowy klasyk odpowiedziałby "CHORYŚ MORYŚ".
~oxco | 12 kwietnia, 9:57
Ale rosyjska propaganda się rozpleniła na Jelonce. Wali onucami na kilometry. I ta ciągle używana metoda: jeden fakt wymieszany z 10 kłamstwami - wszystko dla uwiarygodnienia przekazu Kremla. Olewać ciepłym wiadomo czym rosyjkich agentów!
~Trolle nawet tutaj. | 12 kwietnia, 13:41
Aleksander Jabłonowski to znany troll, nie dość, ze za ostatnie wybryki dostał konkretne zarzuty (czemu tak późno?) to jeszcze udowodniono jego koneksje z rosyjskimi oligarchami i kremlem. Zresztą podobne rzeczy na koncie ma Ordo Iuris. Zresztą wystarczy pooglądać co ten gość wyprawia w internetach to przez samo to powinien być zamknięty na oddziale.
~fg | 14 kwietnia, 19:08
Ciekawe ilu patryjotów ukraińskich powróci do tego powiedzmy kraju

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2022 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja