« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Środa, 8 lipca 2020.Imieniny: Edgara, Elżbiety, Eugeniusza, ProkopaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Włoch pojedzie w Niemczech

Autor: kibic1
Środa, 4 marca 2015, 23:37
Ulter Sport Rally Team przedstawił pucharowego Opla Adama załogi Jerzy Tomaszczyk i Łukasz Włoch. Prezentacja odbyła się w salonie samochodowym Wawrosz–Opel w Bielsku–Białej. Tomaszczyk i Włoch są jedną z 20 załóg zgłoszonych do niemieckiego ADAC Opel Rallye Cup. Pierwszą z ośmiu rund pucharu stanowi ADAC Saarland–Pfalz Rallye (6–7 marca), sześć rund towarzyszy mistrzostwom Niemiec. W kalendarzu widnieje również ADAC Rallye Deutschland – runda mistrzostw świata, podwójna runda Opel Rallye Cup.
Na co stać cieszyńsko-jeleniogórską załogę w rajdowych zmaganiach rozgrywanych za naszą zachodnią granicą, jak myślicie.

Link do artykułu: http://www.jelonka.com/news,single,init,article,56568

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2020 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja