Poniedziałek, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 11871
Zalogowanych: 22
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Wzywam Jerzego Łużniaka do publicznej rozmowy na temat stanu Jeleniej Góry

Autor: wojciechleszczyk
Piątek, 3 marca 2023, 15:55
Kto nie miał możliwości aby obejrzeć reportaż Magazynu Śledczego Anity Gargias, ten powinien czym prędzej się z nim zapoznać.
Mamy w nim przedstawione przypadki przyznawania mieszkań osobom blisko związanym urzędnikami miejskimi. Mamy w tym reportażu przedstawione budynki socjalne położone przy ulicy Wyczółkowskiego. Możecie Państwo zobaczyć, iż mieszkają tam normalni ludzie, w życiu których nie wszystko poszło zgodnie z planem. Stan lokali w tych budynkach nie spełnia nawet ruskich standardów.

Jest w nim przedstawiona rodzina: trzy dorosłe osoby, mieszkające na 15m2. W budynkach są zdemolowane kuchnie oraz sanitariaty przez ulokowanych tam kryminalistów oraz dzikich lokatorów, którzy się tam wprowadzają. Wprowadzają i demolują mienie komunalne, często je podpalając, kradnąc rury z sieci gazowej, stwarzając zagrożenie dla zdrowia i życia.

Miasto kompletnie nie kontroluje tego co i jak się w tych budynkach odbywa, dlatego dzikich lokatorów siejących terror w okolicy nie brakuje.

Przyznam, iż od wczoraj po tym materiale dostałem od Państwa bardzo dużo wiadomości zawierających dokumenty i zdjęcia oraz opisy sytuacji związanych z gospodarka mieszkaniowa w Jeleniej Górze. Zostały na wszelki wypadek przekazane dalej. Zapewne ujrzą światło dzienne w kolejnych wydaniach Magazynu.

Podobno Panie Jerzy Łużniak, ma Pan wiedzę na temat tego co się dzieje w budynkach socjalnych na Wyczółkowskiego. Proszę powiedzieć,
jak Pan może odsłaniać kolejne jelonki i zajmować się sprawami trywialnymi wiedząc w jakich warunkach przebywają lokatorzy tych mieszkań?

Przedstawiciel rządu zapowiedział skierowanie kontroli z nadzoru budowlanego aby zbadał stan techniczny budynków socjalnych.

Może w swoich płatnych cotygodniowych monologach odniesie się Pan do tego reportażu oraz do tego w jaki sposób odbywa się przydzielanie lokali komunalnych oraz socjalnych? Przecież to z naszych pieniędzy opłaca Pan te stand-upy?

Nie ma Pan odwagi poruszyć tego tematu.

A czy ma Pan odwagę spotkać się ze mną i porozmawiać przy kamerach o tym co dzieje się w moim mieście? Ma Pan odwagę podnieść tę rękawice?

Twoja reakcja na artykuł?

48
63%
Cieszy
15
20%
Hahaha
6
8%
Nudzi
3
4%
Smuci
2
3%
Złości
2
3%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (51)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group