« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Sobota, 11 lipca 2020.Imieniny: Benedykta, Karoliny, Olgi, PelagiiNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Złota dziewczyna jeleniogórskiego MMA

Autor: gago
Środa, 14 września 2016, 10:01
Dnia 10.09.2016 w Bielawie odbyła się 116 edycja Amatorskiej Ligi MMA – największej amatorskiej organizacji MMA w Polsce i Europie. Nie zabrakło tam również zawodników Pawła Krażewskiego z jego Akademii – Adrian Wolak, Nitaj Stelmach, Natalia Baczyńska, Kamil Wilk. Fighterzy z ASW przywiezli 3 złote medale i jeden srebrny.
Zawody te były przetarciem w tym sezonie, w którym to Akademia Pawła Krażewskiego ma w planach wiele wydarzeń i startów. Medale zdobyli:
Kamil Wilk formuła OFS - srebro
Natalia Baczyńska - złoto w MMA oraz złoto w BJJ
Nitaj Stelmach - złoto w niebieskich pasach BJJ.

Na największe brawa zasługuje jednak zawodniczka ASW - Natalia Baczyńska, która w formule MMA pokonała przez trójkąt nogami Mistrzynię Polski MMA, następnie w formule BJJ wykonała tę technikę kończącą dwukrotnie i na jednych zawodach sięgnęła dwa razy po złoty medal.

Po tym weekendzie Natalka została tegoroczną liderką rankingu kobiet z całej Polski organizacji ALMMA.

Był to jeden z ostatnich kroków w stronę kariery zawodowej Natalki. W najbliższym czasie Trenerzy popularnej "Baki" -Stelmach i Krażewski - zaczną ze swoją zawodniczką zupełnie nową przygodę, a mianowicie starty na galach zawodowych. Aktualnie zawodniczka Akademii Sztuk Walki Pawła Krażewskiego studiuje Fizjoterapię na KPSW , gdzie ma blisko na treningi , gdyż jest to nowa siedziba jej klubu. Jak sama mówi : "Jeżeli ktoś naprawdę chce osiągnąć sukces, to zawsze znajdzie czas. Ludzie często pytają jak ja mogę trenować MMA. Odpowiedz jest prosta - nic się tak nie przyda w zyciu jak umiejętność samoobrony i walki. Ja akurat poszłam w stronę sportu, ale w naszym klubie jest naprawdę bardzo wiele kobiet i mężczyzn, nie mających "kalafiorów", robiących to po prostu dla siebie, a przy tym dzięki treningom są dużo bardziej sprawni. Serdecznie zapraszam każdego na trening do naszego klubu. Nie ma się czego obawiać. Każdy z nas zaczynał od zera ."

Oczywiscie sport to także wydatki, więc ASW i Natalia zapraszają wszystkich chętnych sponsorów do współpracy w jej drodze do Mistrzostwa.

Treningi MMA i Jeet Kune Do w Akademii Sztuk Walki Pawła Krażewskiego odbywają się w Jeleniej Górze na ulicy Lwóweckiej 18.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~Dzidekk | 14 września 2016, 22:3377-*-240-235.static.ip.netia.com.pl (77.*.240.235)
Ju-jitsu,karate,judo,taekwondo,zapasy klasyczne,kendo.... tyle jest fajnych zajęć dla dziewczyn przecież...;).

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2020 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja