Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 8841
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Życzenia od posła Roberta Obaza

Autor: RobertObaz
Czwartek, 23 grudnia 2021, 14:25
Szanowni Państwo, drogie mieszkanki oraz drodzy mieszkańcy Jeleniej Góry oraz powiatu karkonoskiego. Zbliża się jeden z najbardziej wyczekiwanych okresów w roku, Święta Bożego Narodzenia. Pozostawmy dziś za sobą wszelkie polityczne spory, kłótnie, nieporozumienia. Pochylmy się dzisiaj nad tym co nas łączy, zamiast nad tym co dzieli. Niech ten szczególny czas będzie poświęcony rodzinie i bliskim, abyśmy mogli w pełni skupić się na tym co najważniejsze.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, życzę Państwu aby najbliższe dni wypełnione były miłością, życzliwością i świąteczną atmosferą. Niech uśmiech nie schodzi Państwu z ust podczas wspólnych, rodzinnych chwil.

Święta Bożego Narodzenia to czas pojednania, ukojenia i zadumy. Życzę Państwu, aby najbliższe dni obfitowały w radość i nadzieję, a spotkania z bliskimi były pełne miłości i spokoju. Wierzę, że każdy z nas odnajdzie w najbliższych dniach to, czego potrzebuje – bliskość, rozmowę, poczucie wspólnoty.

Niech nadchodzący nowy 2022 rok będzie dla nas dobry i bezpieczny. Życzę Państwu aby był to rok realizacji zamierzonych celów oraz satysfakcji w życiu prywatnym jak i zawodowym. Ponad wszystko życzę Państwu sił i zdrowia oraz pogody ducha. Bądźmy dla siebie wyrozumiali oraz serdeczni.

Spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.
Do siego roku!

Poseł na Sejm RP
Robert Obaz

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group