« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Niedziela, 14 sierpnia 2022.Imieniny: Alfreda, Euzebiusza, MaksymilianaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Życzenia od posła Roberta Obaza

Autor: RobertObaz
Czwartek, 23 grudnia 2021, 14:25
Szanowni Państwo, drogie mieszkanki oraz drodzy mieszkańcy Jeleniej Góry oraz powiatu karkonoskiego. Zbliża się jeden z najbardziej wyczekiwanych okresów w roku, Święta Bożego Narodzenia. Pozostawmy dziś za sobą wszelkie polityczne spory, kłótnie, nieporozumienia. Pochylmy się dzisiaj nad tym co nas łączy, zamiast nad tym co dzieli. Niech ten szczególny czas będzie poświęcony rodzinie i bliskim, abyśmy mogli w pełni skupić się na tym co najważniejsze.
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, życzę Państwu aby najbliższe dni wypełnione były miłością, życzliwością i świąteczną atmosferą. Niech uśmiech nie schodzi Państwu z ust podczas wspólnych, rodzinnych chwil.

Święta Bożego Narodzenia to czas pojednania, ukojenia i zadumy. Życzę Państwu, aby najbliższe dni obfitowały w radość i nadzieję, a spotkania z bliskimi były pełne miłości i spokoju. Wierzę, że każdy z nas odnajdzie w najbliższych dniach to, czego potrzebuje – bliskość, rozmowę, poczucie wspólnoty.

Niech nadchodzący nowy 2022 rok będzie dla nas dobry i bezpieczny. Życzę Państwu aby był to rok realizacji zamierzonych celów oraz satysfakcji w życiu prywatnym jak i zawodowym. Ponad wszystko życzę Państwu sił i zdrowia oraz pogody ducha. Bądźmy dla siebie wyrozumiali oraz serdeczni.

Spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.
Do siego roku!

Poseł na Sejm RP
Robert Obaz

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~Po | 23 grudnia 2021, 20:16
Po co składa życzenia przecież to są święta ludzi wierzących a nie pochodów Lgbt
~Gość | 24 grudnia 2021, 13:01
Bardzo dziękujemy i życzymy Panu i nam mieszkańcom Jeleniej Góry żeby w przyszłości zmienili się włodarze na takich co myślą o rozwoju miasta a nie o napchaniu sobie kieszeni. Jak pokazała ostatnia podwyżka pensij prezydenta, przynależność partyjna nie ma znaczenia. PO potrafi dokładnie to co pis. Liczę w przyszłości na Pana. Pozdrawiam.
~Zenek | 24 grudnia 2021, 16:13
Śmiechu warte każdy z nich pcha się do koryta
~nooo | 24 grudnia 2021, 17:16
a jajeczkiem się podzielił?
~gość-portalu | 14 stycznia, 22:58
To jest zakłamane lewactwo. W całym tekście ani razu nie wspomniał imienia Jezusa, którego to jest święto. Jezus nie namawiał do żadnego pojednania "Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz." a już na pewno nie z lewakami. Jezus powiedział, że Prawo Mojżeszowe jest doskonałe i nie zmieni się w nim nic, nawet przecinek a w prawiem tym jest nakaz zabijania osób lgbt.

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2022 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja