« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Wtorek, 26 maja 2020.Imieniny: Filipa, PaulinyNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Cmentarne zastraszanie

Autor: Ryjek
Czwartek, 30 października 2014, 11:25
Nie strasz, nie strasz.....
W ubiegłym roku na nowym cmentarzu pojawiły się kartki, by zgłosić się do zarządcy. Okazało się bowiem, że wiele z ławek, ogrodzeń, czy nasadzeń na nekropolii jest ustawionych bez pozwolenia i zagrażają nawet życiu użytkowników. Mimo, że słupki i ogrodzenie montował pracownik cmentarza, (było to dosyć dawno, więc już nie pamiętam, który), za opłatą, to musieliśmy je usunąć pod groźbą, że zarządca cmentarza usunie je za nas i każe zapłacić za ich demontaż. Oczywiście woleliśmy je usunąć na własny koszt.

W tym roku okazało się, że osoby posiadające groby obok naszego, które nie wystraszyły się kartek, ani gróźb, a może w ogóle nie zainteresowały się dziwnymi kartkami zawieszonymi, by się zgłosić do zarządcy, nadal mają swoje piękne ogrodzenia, czy też ławki i nie zostały one usunięte tak jak obiecywał zarządca.

Ponadto wystraszeni nieznajomością cmentarnego regulaminu i zapewnieni przez zarządcę, że każdy może zapytać bezpośrednio u zarządcy, czy w danym miejscu można postawić ławkę, by była zgodna z regulaminem, zapytaliśmy, jednak zarządca już nie raczył nam dać odpowiedzi na nasze pytanie i nasz dziadek nie może usiąść, tylko musi stać na grobem babci, co dla starszej osoby jest dużym problemem.

Jestem oburzony takim, delikatnie mówiąc, mijaniem się z prawdą, a wręcz zastraszaniem, bo tak właśnie się poczułem.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~ | 30 października 2014, 11:49cD4DA089B.dsl.nethinks.com (212.*.8.155)
Panie Ryjek! jaka metoda dziennikarska zredagowany jest ten artykul? Kto to jest "ja" i "my"? w czyim imieniu jest to przeslanie? Kim jest "nasz dziadek" Poziom Jelonki zawyza sie w tempie zawrotnym. Jest tu coraz ciekawiej.
Ryjek | 12 listopada 2014, 9:11
Panie 30 październik, to rykowisko, a nie wiadomości i to nie artykuł, a post

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2020 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja