Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 2213
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Geologiczne znalezisko w piaskownicy na Osiedlu Orlim

Autor: roxettetylosand1991
Piątek, 11 października 2019, 21:32
Aż chciałoby się zaśpiewać "Fantazja, fantazja, bo fantazja, fantazja jest od tego aby bawić się na całego.." bo cóż można rzec, gdy widzi się coś takiego...

A może po prostu powinnam się już przyzwyczaić do tego typu "atrakcji", w końcu całkiem niedawno pokazywałam Państwu do czego może przydać się dziecięca karuzela na rzeczonym Osiedlu.

Tym razem jednak ktoś poszedł o krok dalej i wrzucił do piaskownicy znajdującej się pośrodku osiedla ogromną granitową kostkę. Pomijam już aspekt po co zadał sobie aż tyle trudu-bo ja trzy razy się za nią zabierałam, by ją wyciągnąć na w miarę bezpieczną odległość, ale przede wszystkim była bardzo niebezpieczna dla bawiących się tam dzieci.

Dziwię się,że nikt przede mną tego nie zauważył, nie zareagował we właściwy sposób. A może to ma być początek odstraszania milusińskich od zabaw na placu, bo np. przeszkadzają mieszkańcom, bawiąc się pod oknami?

Apeluję do rodziców i pozostałych opiekunów: zwracajcie uwagę na to, co dzieje się wokół Was dla waszego dobra, ale przede wszystkim dla zdrowia i życia waszych pociech. A do wszystkich pozostałych pomysłowych osóbek, które coś być może chcą takimi zachowaniami zamanifestować- zwracam się o rozsądek, bo być może ta pomysłowość kiedyś obróci się przeciwko Wam... Dołączam zdjęcia obrazujące zastane miejsce w tym tygodniu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group