« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Środa, 23 września 2020.Imieniny: Bogusława, Linusa, Liwiusza, TekliNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Jelenia Góra łoi wrogów!

Niedziela, 16 listopada 2014, 13:35
Oj dzieje się dzieje, w wirtualnym świecie. Jedne zamki wykrwawiają się do ostatniego żołnierza, inne zbywają coraz więcej przestrzeni. Gracze mobilizują się w plemiona, żeby mieć większa siłę ognia. W tym świecie zagłady widziałem wiele miast z Polski - Wrocław, Wałbrzych Świdnicę, Malbork, Warszawę, ale jednym z najlepszych jest Jelenia Góra.
Obecna sytuacja jest stabilna, ponad 20 graczy dołączyło się do Jeleniej Góry i stanowią bardzo mocne plemię. Mogę zdradzić (tylko cicho sza! wróg czuwa i podsłuchuje!), że zamek "Chojnik" atakuje właśnie zamki: Terminator i Kingdom należące do Hiszpańskiej Inkwizycji, jednego z najsilniejszych plemion w grze, ze wsparciem naszej "stolicy" jak i Bolkowa, Legnicy i Cieplic. O wyniku wojny poinformuję! AVE Jelenia Góra!

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~Zz.. | 16 listopada 2014, 15:48public-gprs516484.centertel.pl (31.*.136.197)
Szkoda, że tylko w grze...

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2020 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja