« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Sobota, 27 listopada 2021.Imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, MaksymilianaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Nasz Drogi Prezydent Miasta

Piątek, 19 listopada 2021, 23:34
W ostatnich dniach na jeleniogórskich forach oraz grupach dyskusyjnych przetoczyła się fala niezadowolenia wyrażona przez lokalnych przedsiębiorców.
W ostatnich dniach na jeleniogórskich forach oraz grupach dyskusyjnych przetoczyła się fala niezadowolenia wyrażona przez lokalnych przedsiębiorców. Powodem owego niezadowolenia jest znaczny wzrost cen abonamentów za dostarczanie wody oraz odbiór ścieków, jakiego dokonała spółka “WODNIK”. W niektórych przypadkach wzrost nastąpił o 1100%. Poniżej zamieszczam materiał wyborczy Pana Jerzego Łużniaka z kampanii prezydenckiej w 2018 roku. Polecam pkt. 2 Ograniczenie kosztów życia w Jeleniej Górze.
Trudno jest już zliczyć, która jest to już podwyżka jaką nam zafundował Pan Jerzy Łużniak wraz ze swoimi radnymi. W kampanii wyborczej wszystko miało być pięknie, nowocześnie, tanio i atrakcyjnie.

Jelenia Góra miała być na drodze do Złotego Wieku w swojej historii a póki co, Pan Jerzy Łużniak jest na dobrej drodze do zakończenia sprawowania władzy w Jeleniej Górze na jednej kadencji.

A przecież w ostatnim rankingu tygodnika Newsweek, Pan Jerzy Łużniak zajął 11 miejsce wśród najlepszych prezydentów miast w Polsce.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~PLIM PLOM | 20 listopada, 9:56
Przedsiębiorcy jeleniogórscy to elektorat Łoniaka. Wybraliście sobie elitę to dostajecie teraz po 4 literach. Od kiedy Łoniak został prezydentem Zapyziowa to co chwilę są podwyżki. Już mieliśmy podwyższane śmieci, parkingi, bilety miejskie, wodę i ścieki, a teraz znowu szykują całą listę podwyżek. Brawo dla durnego elektoratu . Zapyziowo będzie najdroższym miastem w Polsce.
~Goral | 20 listopada, 10:26
I wtedy oto sposób zrobił w bambuko 60 000 tysięcy osób!
~Grzesiek_5 | 20 listopada, 20:33
i tak o jedną kadencję za dużo!!!
~fardpol@interia.pl | 21 listopada, 11:19
Jelenia Góra posiada ogromne bogactwa w ziemi trzeba się tylko umieć po nie się schylić a nie biadolić i przeszkadzać dużym inwestorom z wielkim kapitałem . Mieszkaniec bogaty to i Miasto bogate Dlatego jest bardzo pilna potrzeba zmiany Prezydenta na doświadczonego menadżera takie Moje uwagi .
~o qrwa | 21 listopada, 20:28
Jeśli on ma 11 miejsce w rankingu najlepszych prezydentów to jacy muszą być inni. To straszne. Finis Poloniae!!!
~huh | 21 listopada, 22:39
Newsweek to gazeta platformy. Mnie wynik Łużniaka w ogóle nie dziwi. W gazetach z przeciwnego bieguna politycznego byłby ostatni.
~tubylec II | 21 listopada, 23:27
myślałem ze kurdupel jest mendą ale łużniak go przerósł
~wniosek | 22 listopada, 6:13
mam pytanie??? chodza "plotki", ze jelenia gora, cieplice i sobieszow stoja na zrodłach geotermalych ktore były by w stanie nawet ogrzac te miasto??? gdzie mozna znalezc wiecej informacji na ten temat?? jakies badania, odwierty probne?? interesuje mnie ten temat i szukam informacji
~tik | 22 listopada, 7:36
i tak czekamy na następne wybory, aby nie popełnić tego samego błędu, tj. wybrać dobrego gospodarza a nie polityka...
~Zenia Fasolowa | 22 listopada, 10:49
Jeleniogórzanie są po prostu durni. Wybierają wciąż tych samych ludzi, z tego samego namaszczenia. A później narzekają na podwyżki. Czego się spodziewaliście po Łoniaku? Zanim zniknie ze stanowiska to jeszcze nie jedną podwyżkę zrobi razem ze swoją świtą . Jak teraz mieszkańcy nie wyciągną z tego wniosków to nadal będą bulić . Pamiętajcie przy wyborach , kto zafundował wam tyle podwyżek .

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2021 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja