Piątek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 3859
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: No dobra, to słówko do was, towarzysze

Autor: jelonekbronek
Wtorek, 3 marca 2020, 8:52
Wy, komuchy, spadkobiercy komuchów i zafascynowane komuchami dzieciaki. Gdy wy mówicie coś o „bezkrytycznym gloryfikowaniu kogoś” albo „unikaniu czarnych kart” to, tak jakby rekin pouczał welonkę żeby nie zjadała innych organizmów, bo to nieładnie.

Wy szukacie u walczących z okupantem „czarnych kart”, bo kilku zachowało się niegodnie, podczas gdy to wasz zasrany reżim torturował i zabijał Polaków w dziesiątkach tysięcy strzałem w tył głowy, a ich ciała grzebał gdzieś pod płotem.

Robercik jęczy o „czarnych kartach”, gdy na lodówce ma Mao z milionami ofiar na koncie i Kolesia Guevarę, który zabijał ludzi i stworzył obóz koncentracyjny dla... homoseksualistów. No ale pewnie zabijał dla „słusznej idei” 🤯

Adrianek płacze o Żołnierzy Wyklętych, a sam nie ma problemu z bandytami ze wschodu, którzy okupowali Polskę przez lata, spustoszyli ją gospodarczo, mentalnie, za pomocą setek tysięcy wojskowych, ubeków i płatnych konfidentów udających przyjaciół, zrobili z całego narodu nieufną armię stłamszonych ludzi z przetrąconymi kręgosłupami. No ale wtedy „wszyscy mieli pracę” 🤦‍♂️

I wreszcie Włodziu, współtworzący ten system, partyjny funkcjonariusz, wychwalający Armię Czerwoną, która jak walec zmiażdżyła Polskę, a potem sowieci wespół z polskimi zdrajcami, eliminowali resztki Polskości, zabijali tych, którzy walczyli z kolejnym okupantem. I Ty Włodziu byłeś z nimi w jednej bandzie pod szyldem PZPR! A dziś masz czelność coś p.... o „czarnych kartach”? Owszem były, ale przede wszystkim Wyklęci to byli ostatni ludzie walczący o Polskę, którą komunizm zgładził, zmiażdżył i mentalnie tak skruszył, że skutki tej okupacji odczuwamy do dziś. No może za wyjątkiem tych, którzy się w tamtym systemie dobrze ustawili, kosztem milionów ludzi. Tak, wy możecie tamte okrutne czasy dobrze wspominać.

I jeśli już przy komuchach i czarnych kartach jesteśmy, pamiętaj kochasiu, że to Ty ten komunizm współtworzyłeś, a Twoi ww. lewi kolesie ten komunizm gloryfikują.

A komunizm w całości to jest jedna wielka p... czarna karta. Cała talia czarnych kart. Z bandytami, kłamcami, zabójcami, kapusiami i zwykłymi bezideowymi cynikami, którzy dla korzyści własnej łamali innym życiorysy.

To paleta czarnych kart, od historii Wyklętych, przez Poznań’56, Gdańsk, Gdynię, Lubin, Radom, Nową Hutę, stan wojenny, „Wujka”, Okulickiego, Inkę, Zagończyka, Roja, Anodę, Romka Strzałkowskiego, Grzegorza Przemyka, Staszka Pyjasa, Jerzego Popiełuszkę... i miliony innych zabitych tylko dlatego, że nie zgadzali się na komunistyczny reżim. To wszystko mówi o waszym, komuszym i postkomuszym rozumieniu demokracji.

I wy rok temu, 4 czerwca obchodziliście 30 rocznicę „odzyskania wolności”, prawda?

Taki właśnie teatrzyk odwalacie, tyle warte są wasze słowa. „Tak, był reżim, zabijał ludzi, nie było wolnej Polski, ale ci, którzy o nią wtedy walczyli, to jest czarna karta historii”.

Wiecie co załgani hipokryci? A idźcie wy w ch.j!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (60)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group