« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Czwartek, 18 sierpnia 2022.Imieniny: Bronisławy, Heleny, Ilony, KarolinyNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

PiS odwraca kota ogonem

Autor: RobertObaz
Środa, 29 czerwca 2022, 12:59
Prezes PiS odszedł z rządu, by ratować własny wizerunek polityka dającego twarz decyzjom Morawieckiego, który od miesięcy nie potrafi poradzić sobie z wyzwaniami kryzysu gospodarczego.
Dla Jarosława Kaczyńskiego partia jest wszystkim a sondaże nie mogą dać pewności kierownictwu PiS, że władza zostanie zachowana. Prawo i Sprawiedliwość w momencie kryzysów ucieka się do sprawdzonych sposobów odwracania uwagi od pilnych spraw, którymi żyje cała Polska.

Wystąpienie Prezesa PiS we Włocławku rozbawieniem ironizował, komentując postulat środowiska LGBT+ na temat korekty płci. Ignorancja Jarosława Kaczyńskiego oburzyła nie tylko dziennikarzy, środowisko LGBT + ale także polityków również tych, którzy pamiętali jak Prezydent Lech Kaczyński odznaczył fizyczkę Ewę Hołuszko, opozycjonistkę z czasów PRL i działaczkę na rzecz osób transpłciowych.

Uwolnienie przez PiS akurat teraz nienawiści wobec mniejszości nie powinno nikogo zaskoczyć. Jeśli partia Kaczyńskiego nie radzi sobie z określonymi problemami zaczyna odwracać od nich uwagę kierując spór na zupełnie inne tory.
Warto więc przypomnieć Jarosławowi Kaczyńskiemu, że ma największą od ponad 25 lat inflację. Stopy procentowe dobijają budżety domowe razem z wysokimi cenami żywności. Politycy PiS zamiast zajmować się rozwiązaniem tego problemu wolą zarabiać na obligacjach. Dodatkowo przed nami wyzwania w zakresie budownictwa mieszkaniowego, którego problemów nie udało się naprawić prawicowo-konserwatywnemu rządowi od 7 lat. Dzisiaj do miliona mieszkań widmo, niewidzialnych samochodów elektrycznych doszła budowa hal sportowych. Szkoda, że wynik każdego przedsięwzięcia jest mierny.

Nie da się prowadzić polityki gospodarczej państwa na zasadzie wzniecania ognia i konfliktów tam gdzie nie mają one racji bytu. Jeśli rząd nie jest w stanie poradzić sobie z problemami gospodarczymi powinien poddać się do dymisji. Przed Polską stoją wyzwania, które wymagają odpowiedzialności i konsekwencji w działaniu.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~z autopsji | 29 czerwca, 15:40
Co komu do domu jak dom nie jego !!!! Zajmij się sobą frustracie a od innych to wara !!!!!!!!
~Polak nie mylić z wolakiem | 29 czerwca, 16:30
dni pisoczubów są policzone,szkoda tylko że tyle lat i pieniędzy zmarnowali Polakom.
~Jeronimo | 29 czerwca, 16:35
Świat się wali, a tu pedały i lesby są na pierwszym miejscu....
~jjj | 29 czerwca, 16:45
czerwona hołota ciągnie do koryta. poszli won...
~Niedizela | 29 czerwca, 18:04
To ten gość któremu marzyła się segregacja sanitarna. Nie wpuszczanie ludzi do kawiarni, kin, bibliotek tyko dlatego że nie chcieli bądź nie mogli zaryzykować zakrzepicy czy zapalenia osierdzia po przyjęciu wiadomo czego a czego skuteczność okazała się być beznadziejna a skutki uboczne wychodzą w mediach codziennie. Baraki, rampy i tramwaje tylko dla... Już były...
~PO-bieda, niedola i zdrada. | 30 czerwca, 6:41
Panie Pośle co Pan tak wszystko PIS--PIS--PIS tak jak pana kolega Donald Tusk Przecież to wszystko co mówił Pan Jarosław Kaczyński to święta prawda. Putin inflacja jest problemem w całej Europie i nie tylko. Spowodowała to polityka nieodpowiedzialnych i zachłannych na Rosyjskie pieniądze Niemiec Francji i frakcji Europejskiej w której to Pan Donald Tusk był KRULEM i Jeszcze był wtedy KRULEM EUROPY. Natomiast z tym problemem seksualności i niewiedzy czy do godziny 14-stej jestem Krystyną a po 14-stej jestem Rafałem to akurat Pana Partia ma na sztandarach jako palący problem. Niech Pan się ogarnie, i przestanie bredzić.
~prawica | 30 czerwca, 6:59
Czerwoni spadkobiercy nie mogą pogodzić ,się że władzę którą dał im Stalin bezpowrotnie odeszła. Pan poseł lepiej niech dalej chwali STARĄ EPOKĘ , razem z Tuskiem i Niemiecką wizją. Lewackie poglądy zboczonych chorych ludzi i kasty którym wydaje się, że mają patent na władzę.
~jan | 30 czerwca, 9:18
Pan poseł będąc radnym samorządu JG głosował za wersją Planu Przestrzennego Zagospodarowania blokującą tereny pod zabudowę budynkami mieszkalnymi. Właściciele działek nie mogą na nich nic zrobić .Rośnie tam trawa i buszują dziki z jeleniami. Nasze odwołania są zabijane śmiechem... Nigdy nie dawaliśmy zgody na takie plany i decyzje !!
~Bezrobotny | 30 czerwca, 11:44
Jelenie też mają prawo do życia
~Drobny przedsiebiorca | 30 czerwca, 11:50
Panie Obaz jest Pan bardziej w k u r w i a j a c y niz dziury w tym smutnym niestety miescie
~jeżozwierz1 | 30 czerwca, 12:25
Gdyby życzenie wojny, pandemii i śmierci nie był skur....wem, można by było powiedzieć: Panie Obaz, życzę panu rządzenia tym krajem i narodem , bez jego okradania , kiedy znowu dopadnie nas covid, agresja Rosji i wszechobecna śmierć, zgliszcza i polityczny bełkot niedocenionych zbawców tej ziemi. Wy politycy testujecie Polaków ponad 70 lat i ciągle nie macie gotowej recepty na normalne, zdrowe i bezpieczne życie. No może z wyjątkiem nowego eksperymentu: odbierzecie wszystko, co w ciągu ostatnich lat dostali emeryci i rodziny z dziećmi i zaprowadzicie Nowy Ład Bis-PO. Ustalicie następnie swoje nowe wynagrodzenia, rozpoczniecie nowe afery, wprowadzicie obowiązkowy niemiecki i ostatecznie zaklepiecie aborcję na życzenie. A może jeszcze pakt z Putinem? Piekło wam tego nie nie wybaczy.
~Pablo | 30 czerwca, 14:08
Robuś, Ty nie oznajmiaj nam tutaj tego, z czego my wszyscy sobie zdajemy sprawę, tylko za faktyczną robotę się weź. Ot, choćby za wsparcie postulatów samorządowych dotyczących finansowania w oświacie: przerzucenia kwestii wypłat nauczycielskich na ministerstwo, odciążenie w ten sposób budżetów gmin, umożliwienie im skoncentrowania się na zadaniach dot. utrzymania placówek. Pokaż że o coś walczysz, Robuś. Przestań, Robuś, pianę bić nieustannie. No Robuś no.
~Polak | 30 czerwca, 16:46
Pan Jarosław Kaczyński to stu procentowy Patriota dbający o Polskę i Polaków.
~Ziutek Wentylek | 2 lipca, 2:32
Przecież LEWICA w większości głosuje ramię w ramię z PiS. Oni robią w większej części wasz program, no może po za edukacją i sprawami kościelnymi. Wy socjaluchy trzymacie się razem (PiS, Lewica, PO), żadna z was opozycja. Udawana walka z rządem i jak ktoś wspomniał zrobilibyście pewnie jeszcze większy zamordyzm sanitarny i trzymali to do teraz. Z wami na czele czy z PiS sytuacja była by taka sama albo gorsza. Gardzę tą bandą czworga, ha TFU!
~liliana | 3 lipca, 20:02
W Polsce tylko PiS się liczy, dlatego totalna opozycja kwiczy.
~expert | 4 lipca, 16:35
Zacytuję słowa EXPERTÓW, expertów którzy mówią,że to ryże bydle powinno być leczone psychiatrycznie i to z urzędu i na cito !!!!!!!!!!
~post | 29 lipca, 14:18
Co PO zrobiło dla rodzin polskich. Tych zwyczajnych żyjących z pracy. Bo przymykanie oczu na przestęstwa gospodarcze to dla elyty i swoich . im żyło sie bardzo dobrze. a już pracownik za śmieciówkę . Super

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2022 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja