Poniedziałek, 5 czerwca
Imieniny: Walerii, Waltera
Czytających: 6143
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Tanecznym krokiem przez wakacje, czyli o spotkaniach w piątek o piątej

Autor: roxettetylosand1991
Sobota, 10 sierpnia 2019, 6:05
Fajfy cieplickie – na taką inicjatywę czekało się chyba od dawna i to w niezwykłych okolicznościach przyrody.

To bardzo ciekawe taneczne spotkania przy muzyce zorganizowane przez Cieplickie Centrum Kultury "Przystań Twórcza" w każdy wakacyjny piątek przyciąga do Parku Norweskiego nie tylko kuracjuszy, ale także mieszkańców w różnym wieku.

Jest wspaniałą okazją do spotkań, zawarcia nowych znajomości, ale przede wszystkim do spożytkowania energii we właściwym kierunku, dodatkowo z możliwością nauki tańca w sierpniu.

Fajfy cieplickie powodują wzrost dobrych fluidów, wywołują sporo uśmiechu na twarzy zebranych, są okazją do wspomnień o innych wieczorkach tanecznych, które w życiu się przytrafiły, przypomnienia sobie może o ważnych wydarzeniach w naszym życiu, a być może ośmielają dopiero tych, którzy dotychczas stali gdzieś z boku pod ścianą, by spojrzeć na siebie z dystansem i nauczyć się czegoś nowego.

Mam tylko cichą nadzieję, że po wakacjach już może nie w Parku, ale właśnie w Przystani Twórczej, będzie swoista kontynuacja, na co bardzo liczę.

I najważniejsze - zapraszam tych jeszcze nie zdecydowanych, onieśmielonych, bo naprawdę warto nawet z powodów zdrowotnych brać w tym udział.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group