« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Środa, 16 października 2019.Imieniny: Ambrożego, Gerarda, GawłaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Żołniarze Wyklęci

Autor: oskarl
Wtorek, 1 marca 2016, 18:32
UB nie istniała w okresie 1944–1956. Stalinizm mamy nadal.
Moralność pierwszej, drugiej, trzeciej i czwartej władzy sięgnęła bruku w Polsce. Układ zamknięty i państwo w państwie to zbyt delikatne określenia. Rocznie w Polsce w wyniku samobójstw (według oficjalnych danych) umiera ponad 6 tys. osób. To nie w wyniku chorego społeczeństwa. Władza zna problem. Do Biura Interwencyjnej Pomocy Prawnej przy Prezydencie RP trafia ponoć 40 tys. skarg na bezprawie w prawie. Przestępcy w togach to patologia wymiaru sprawiedliwości. W 2016 roku orzekają nadal Fajgi Mindla i Marie Gurowskie Sand. Funkcjonariusze nadużywają pieczątek i władzy gwałcąc wszelkie prawa i statut niezawisłości. Chroni ich skorumpowany układ, nie tylko immunitet. Sędziowie popełniają cyniczne przestępstwa, a prokuratorzy je tuszują. W tym chorym państwie nie ma żadnej kontroli. Ani urzędowej ani organizacyjnej, ani medialnej. Defragmentacji wymaga RPO, PG i MS. Miejsce Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka i Amnesty International Polska powinna zająć obywatelska organizacja praw człowieka. Drugie instancje (iluzoryczne) powinien pełnić Sąd Społeczny. Trzeba stworzyć niezależne, nośne media społeczne. W Jeleniej Górze mamy dwa główne portale „społecznościowe”. JG24 i Jelonka.com. To nie są portale obywatelskie. Cenzurują Informacje żołnierzy wyklętych. Nie zarobek z reklam władz miast jest tu hamulcem, tylko współuzależnienie. Portal jg24.pl zachęca polityków i działaczy społecznych do prowadzenia blogów na swojej stronie. Przedstawicielowi organizacji pozarządowej, który złożył wniosek o dostęp, nie udzielili żadnej odpowiedzi, ale prowadzą tam blogi ludzie niebędący formalnie żadnym czynnikiem społecznym. Informację o Petycji do Prezydenta Miasta Jeleniej Góry w/s podwyżki wody i ewentualnego referendum zmilczeli. Mało istotny komunikat? Oceńcie sobie sami komu służą.

– Aby uczynić Polskę inną i lepszą, wprowadzić dobrą zmianę, którą obiecaliśmy, potrzebujemy ośmiu lat, dwóch kadencji w parlamencie – powiedział w wywiadzie dla weekendowego magazynu brytyjskiego dziennika „Financial Times” Jarosław Kaczyński.

Szanowny panie Prezesie. Ludzie nie dadzą wam drugiej kadencji jeśli nie wprowadzicie natychmiast prawa i sprawiedliwości w Polsce. Do tego nie potrzeba czasu tylko zwykłej woli, ludzkiej uczciwości. UB nie istniała w okresie 1944–1956. Stalinizm mamy nadal. Dowolność i umyślność świadomych orzeczeń gangsterskich, w poczuciu bezkarności bezpieki wobec braku faktycznego nadzoru pozwala dokonywać zbrodni w „demokratycznej” Polsce.

Wkrótce upublicznię listy prokuratorów, aplikantów, asesorów, delegatów, sędziów, wizytatorów, ławników sądowych, kuratorów zawodowych, które otrzymałem w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej. Dotyczy to jednostek Jeleniej Góry i okresu 2000 – 2015. Może celowo kogoś pominęli Jeżeli zauważycie państwo nie tylko koneksje rodzinne, ale i podejrzane inne nieprawidłowości, to będę wdzięczny za informacje. Weźmiemy sprawy w swoje ręce.

Współcześni żołnierze wyklęci:
http://3obieg.pl/podmioty-walczace-z-bezprawiem-w-prawie
Ponieważ żyją prawem wilka historia o nich milczy.

Niepokonany, Niezłomny, Nil

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~polako | 2 marca 2016, 9:30public-gprs388149.centertel.pl (37.*.147.118)
Szcze prawda szacun.
~ela | 2 marca 2016, 10:20public-gprs388149.centertel.pl (37.*.147.118)
Podzielam w 100 procentaxh
~TP | 2 marca 2016, 12:37dynamic-78-*-130-30.ssp.dialog.net.pl (78.*.130.30)
Zapomniano dodać o IPN, CBA, CBŚ i ABW. Może zlikwidować próżne i polityczne instytucje. Ciekawe gdzie będą opublikowane te listy funkcjonariuszy z agencji towarzyskich. Oj będzie się działo...
~Matka Teresa | 2 marca 2016, 21:33p5DC9CC4C.dip0.t-ipconnect.de (93.*.204.76)
Władza gwałci demokrację i sprawiedliwość oraz prawa człowieka używając i deprawując moralne hasła, typu: równość wobec prawa, obywatelskość, etyka, bezstronność, obiektywna prawda materialna, oczywiste fakty. Finansowy i mafijny system jest tak skorumpowany, że nawet białych rękawiczek do terroryzmu nie używają. Media im wtórują. Takiego zwyrodnienia nie było nawet w PRL. Myślą, że jak nepotyzm ich kryje, to żadnej realnej kontroli i rozliczeń złoczyńców nie będzie. Mylą się. Przy dzisiejszej technice i informatyzacji nie przewleką barbarzyństwa przez czterdzieści lat. A komunikacja społeczna odbędzie się w zaufanych mediach. Każdy będzie miał swój sąd.
AleksanderPietrzak | 10 maja 2016, 14:48
Sama prawda! Za komuny człowiek skrzywdzony mógł się poskarżyć sekretarzowi PZPR /i nieraz, choćby dla celów propagandowych odnosiło to skutek/ , a teraz gdzie można się poskarżyć?

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2019 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja