« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Niedziela, 25 lipca 2021.Imieniny: Jakuba, Krzysztofa, WalentynyNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Jaki portal takie komentarze

Autor: Ajak
Piątek, 16 lipca 2021, 19:56
Mieszkam w Jeleniej Górze, więc interesuję się lokalnymi portalami. Nic więcej dodać nie potrzeba. Gdy widzę artykuł,który mnie interesuje, klikam - chcę zobaczyć o czym traktuje oraz poznać opinię osób z tematem związanych. Niestety rzeczywistość na tym portalu wygląda zupełnie inaczej.
Po przeczytaniu artykułu nierzadko z błędem ortograficznym lub merytorycznym przechodzę do sekcji komentarzy, w której to można zaobserwować ten sam niezmienny poziom erudycji, dla nie wtajemniczonych- ŻADEN. Od jakiegoś czasu "redaktorzy" (tak siebie nazywają ale niestety nie mają z tym zawodem nic wspólnego) cenzurują wyrazy, które podsuwa im algorytm jako obraźliwe lub niecenzuralne, niestety przez tą praktykę wiele inteligentych wypowiedzi zostaje po prostu sprowadzonych do zera absolutnego, czyli do poziomu tegoż portalu. Natomiast względnie zadziwiającym jest fakt, iż "redaktorzy" nie trudnią się usuwaniem komentarzy nie związanych z tematem, a wręcz zdawają się w przedziwny sposób ignorować od dłuższego czasu komentarze odn kolei (tak o tego człowieka z nikczemnym intelektem chodzi). Tak o to dochodzimy do sedna gdzie nie wiem już co jest gorsze, ten chory socjopata od PKP czy "portal informacyjny", który nie dosyć, że kopiuje artykuły po czasie z innych portali, to jeszcze dla uwielbienia techniki "kopiuj - wklej" nie robi nic, żeby poprawić renomę tej platformy. Nie pozdrawiam, żegnam ozięble.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~mnopr | 17 lipca, 6:31
" Po przeczytaniu artykułu nierzadko z błędem ortograficznym ..." i zaraz: " Tak o to dochodzimy ...". To właśnie jest poziom tego wpisu, dla " wtajemniczonych ," ŻADEN".
~MK z Jeleniej | 18 lipca, 11:50
Gość od komentarzy na tematy kolejowe jest bardzo dobrze znany w środowisku miłośników kolei. Typ robi to od wielu lat. Zaczynał na takich portalach jak Rynek Kolejowy czy Inforail. Jednak te redakcje szybko zrobiły z nim porządek kasując jego spam. Człowiek ten korzysta z programów zmieniających nr IP co praktycznie oznacza że nie można wyciągnąć wobec niego żadnych konsekwencji prawnych. Przekonał się o tym mój nieżyjący już kolega piszący zresztą również na tym portalu. Grożono mu i jego rodzinie pobiciem oraz śmiercią. Jak słusznie zauważyła jedna z czytelniczek -to też czytają nasze dzieci. Co ciekawe jeden z redaktorów Jelonki znalazł się na jego "czarnej liście mikoli" za artykuł o linii kolejowej do Lwówka. Droga Jelonko nie stańcie się trolonką i kasujcie mowę nienawiści. Pozd MK

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2021 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja