Środa, 29 marca
Imieniny: Helmuta, Wiktoryny
Czytających: 8153
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Jeżdżą jak wariaci

Autor: ela26
Czwartek, 15 czerwca 2017, 16:06
Wiele osób wciąż zapomina, że po przekroczeniu prędkości o 50 km/h naprawdę można stracić prawo jazdy. Jest ono odbierane na trzy miesiące. Wczoraj w jednej z dolnośląskich miejscowości policjanci w samo południe odebrali dziesięciu prowadzącym uprawnienia. Nie dość, że jechali za szybko to jeszcze nie zwracali uwagi nawet na przejścia dla pieszych. Wciąż nie brakuje też informacji o pijanych kierowcach i pod wpływem środków odurzających.

Wygląda na to, że niektórzy kierowcy są niereformowalni i mimo licznych apeli, zarówno policji, jak i mediów wciąż rażąco łamią przepisy. Niestety ich nieodpowiedzialność nie zawsze kończy się tylko mandatem i zatrzymaniem prawa jazdy. Nadmierna prędkość jest bowiem przyczyną poważnych wypadków drogowych. Dlatego też zawsze warto mieć w głowie myśl: „Noga z gazu”. Lepiej się spóźnić, niż wyrządzić komuś krzywdę.

Wielu kierowców wciąż ryzykuje i wsiada za kierownicę pod wpływem alkoholu i narkotyków. Świadczą o tym policyjne komunikaty, w których nie brakuje informacji na ten temat. To przykre, bo pijani kierowcy już nie raz spowodowali śmiertelny wypadek. Ciekawe, czy nadejdzie czas, kiedy o tego typu przewinieniach całkowicie zapomnimy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group