« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Wtorek, 26 maja 2020.Imieniny: Filipa, PaulinyNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

No dobra, to słówko do was, towarzysze

Wtorek, 3 marca 2020, 8:52
Wy, komuchy, spadkobiercy komuchów i zafascynowane komuchami dzieciaki. Gdy wy mówicie coś o „bezkrytycznym gloryfikowaniu kogoś” albo „unikaniu czarnych kart” to, tak jakby rekin pouczał welonkę żeby nie zjadała innych organizmów, bo to nieładnie.
Wy szukacie u walczących z okupantem „czarnych kart”, bo kilku zachowało się niegodnie, podczas gdy to wasz zasrany reżim torturował i zabijał Polaków w dziesiątkach tysięcy strzałem w tył głowy, a ich ciała grzebał gdzieś pod płotem.

Robercik jęczy o „czarnych kartach”, gdy na lodówce ma Mao z milionami ofiar na koncie i Kolesia Guevarę, który zabijał ludzi i stworzył obóz koncentracyjny dla... homoseksualistów. No ale pewnie zabijał dla „słusznej idei” 🤯

Adrianek płacze o Żołnierzy Wyklętych, a sam nie ma problemu z bandytami ze wschodu, którzy okupowali Polskę przez lata, spustoszyli ją gospodarczo, mentalnie, za pomocą setek tysięcy wojskowych, ubeków i płatnych konfidentów udających przyjaciół, zrobili z całego narodu nieufną armię stłamszonych ludzi z przetrąconymi kręgosłupami. No ale wtedy „wszyscy mieli pracę” 🤦‍♂️

I wreszcie Włodziu, współtworzący ten system, partyjny funkcjonariusz, wychwalający Armię Czerwoną, która jak walec zmiażdżyła Polskę, a potem sowieci wespół z polskimi zdrajcami, eliminowali resztki Polskości, zabijali tych, którzy walczyli z kolejnym okupantem. I Ty Włodziu byłeś z nimi w jednej bandzie pod szyldem PZPR! A dziś masz czelność coś p.... o „czarnych kartach”? Owszem były, ale przede wszystkim Wyklęci to byli ostatni ludzie walczący o Polskę, którą komunizm zgładził, zmiażdżył i mentalnie tak skruszył, że skutki tej okupacji odczuwamy do dziś. No może za wyjątkiem tych, którzy się w tamtym systemie dobrze ustawili, kosztem milionów ludzi. Tak, wy możecie tamte okrutne czasy dobrze wspominać.

I jeśli już przy komuchach i czarnych kartach jesteśmy, pamiętaj kochasiu, że to Ty ten komunizm współtworzyłeś, a Twoi ww. lewi kolesie ten komunizm gloryfikują.

A komunizm w całości to jest jedna wielka p... czarna karta. Cała talia czarnych kart. Z bandytami, kłamcami, zabójcami, kapusiami i zwykłymi bezideowymi cynikami, którzy dla korzyści własnej łamali innym życiorysy.

To paleta czarnych kart, od historii Wyklętych, przez Poznań’56, Gdańsk, Gdynię, Lubin, Radom, Nową Hutę, stan wojenny, „Wujka”, Okulickiego, Inkę, Zagończyka, Roja, Anodę, Romka Strzałkowskiego, Grzegorza Przemyka, Staszka Pyjasa, Jerzego Popiełuszkę... i miliony innych zabitych tylko dlatego, że nie zgadzali się na komunistyczny reżim. To wszystko mówi o waszym, komuszym i postkomuszym rozumieniu demokracji.

I wy rok temu, 4 czerwca obchodziliście 30 rocznicę „odzyskania wolności”, prawda?

Taki właśnie teatrzyk odwalacie, tyle warte są wasze słowa. „Tak, był reżim, zabijał ludzi, nie było wolnej Polski, ale ci, którzy o nią wtedy walczyli, to jest czarna karta historii”.

Wiecie co załgani hipokryci? A idźcie wy w ch.j!

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~Widz | 5 marca, 7:37public-gprs241303.centertel.pl (31.*.89.216)
pff, nie rozśmieszaj mnie, mam " zajady". Czy to nie Ty zrobiłeś swojego jego czasu z von dem Bacha_ Zelewskiego " ZAlewskiego"? Tuy jego nazwisko znasz skąd? Z internetu, czy razem służyliście lub mieszkaliście w RFN? A skąd pogarda do internetu?Jesteś przecież światłym " postempowcem" a Twój idol, Bronisław Bul Komorowski nawet na narady BBN brał wydruki z Wikipedii.Reklamujesz się jako " oczytany". Skąd mam wiedzieć, że czytasz i to ze zrozumieniem, skoro piszesz od rzeczy nazbyt często. Czytasz wybiórczo np. Grossa. A czytasz np. prof. Nowaka ? Nie , bo on nie z Twojej bajki? Ja może teraz napisałem dłużej, ale za to nie mam natręctwa pisania i popisywania się co chwila w każdym możliwym miejscu. A Ty masz. Jedyne co, to dzięki mnie przestałeś na tym forum nadużywać emotikonów.
~pff | 5 marca, 10:0837.*.18.44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl (37.*.18.44)
A to znowu ty głąbie i twoje obsesje. Myślałem szczerze mówiąc, że dałeś sobie spokój z kompromitowaniem mie tylko siebie, ale całej opcji, z którą się utożsamiasz. Mylisz niemieckiego noblistę z polonusem-socjologiem, nota bene autorem jedynie częsciowo kontrowersyjnego, jednego jedyn3go zdania podchwyconego przez niemiecką prasę i rozpaczliwie czepiasz się ewidentnej literowki, ktora niepozostawia wątpliwości, że chodzi o niemieckiego generała, a nie o greckiego przyrodnika niedouczony,patentowany głąbie. Psychoprawica ma obsesję na punkcie Grossa,mimo nieznajomości jego publikacji.Ty też ich nie znasz, zresztą Blaszanego Bębenka drugiego z panów też pewnie nie czytałeś.Tak jak nie wiedziałes,kto to Zelewski i paru innych. Czerpiesz szczątkową "wiedzę" z jelonki tumanie.A emotki są ok
~Widz | 5 marca, 11:57public-gprs244773.centertel.pl (31.*.103.102)
A jednak jesteś d...l! Skończony idiota. Nie odniosłeś się do ani jednego mojego argumentu, boś, za przeproszeniem, typowy członek PO. Po podstawówce. A teraz " bokserze", zakończę tą nierówną walkę twoim ( chciałem być uprzejmy i pisałem o tobie " ty" z dużej litery) k...nie, " GONG", bo tak kiedyś interpretowałeś KO w walce bokserskiej.Na dzisiaj kończę, bo nie mam zwyczaju kopać leżącego jełopa. Mam nadzieję, że chociaż nie czytasz instrukcji obsługi AGD tak jak te twoje " źródła wiedzy wszelakiej, bo sobie krzywdę zrobisz. Ahoj, żałosny " emocie".
~pff | 5 marca, 12:11klient.box3.pl (185.*.140.72)
Uuu, nerwusek znowu nie utrzymał kompresji i dostał histerii, co za zaskoczenie.Real- pewnie masz rację, wojna jednak mogłaby potrwać o wiele dłużej, a po potencjalnych atakach nuklearnych na Niemcy Wehrmacht móglby pokusic się o skuteczne usunięcie Hitlera. USA pokazały, że nie brzydziły się specjalnie przydatnymi nazistami i lekkim podejściem do losu mniej znaczących aliantów , w zwiazku z czym Polska znaleźć mogłaby się w niemieckiej czarnej d.., zamiast sowieckiej.A "wyklętym" nic do tego, byli nieznaczącą , pasywną i pozbawioną znaczenia siłą odbierającą dziś nienależne hołdy.
~pff | 5 marca, 14:1737.*.20.95.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl (37.*.20.95)
Zapomniałem, że Kaczałko zbanował mi domowe IP, muszę produkować się again. Tradycyjnie dziadzio tym razem występujący jako "widz" nie utrzymał kompresji i wpadł w histerię, wszystko się zmienia, poza niestabilnością emocjonalną tego starego nieuka. Obrażony się nie czuję, nie masz zdolności honorowej, więc twoje spazmy ppzwolę sobie zlekceważyć. Ale ja w sumie do tego niecnoty Reala-masz rację co do meritum, ale bez związania sił niemieckich na wschodzie wojna trwałaby znacznie dłuzej. Mam wątpliwości, czy atak jądrowy polepszyłby sytuację Polski.Niemieccy wojskowi mogliby po usunieciu Hitlera dogadać się z jankesami i zamiast w sowieckiej, znaleźlibysmy się w niemieckiej czarnej d.. jako podludzie, bo nie tylko naziści za takich nas mieli.A "wykleci"to nieznaczący element bigosu po WWII
~Real | 5 marca, 15:37188.*.35.3.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl (188.*.35.3)
Pff, tak, po ataku jądrowym na III Rzesze niemieccy wojskowi mieliby coś do gadania, przestań. Ale o czym innym, na długo przed konferencją w Teheranie, Churchill dobry wojskowy doświadczony w boju proponował po rozbiciu Rommla w Afryce utworzenie drugie frontu na południu, od strefy śródziemnomorskiej, kierunek Jugosławia Grecja omijający Alpy do Polski. Mogłoby to spowodować podzielenie sił niemieckich, niestety alianci, szczególnie Amerykanie nie poparli tego pomysłu. W końcu taki desant nastąpił, Sycylia Włochy, ale wybrali najgorszy wariant bo i tak nieprzebyte Alpy były przed nimi.... w dodatku bez Amerykanów.
~Widz | 5 marca, 15:57public-gprs250043.centertel.pl (31.*.123.252)
pff jesteś żałosny. IQ masz na poziomie 0,00001 EGO. To wersja optymistyczna. Jeżeli masz problemy z natarczywym wydalaniem swoich mądrot, to zalecam właściwy środek. Spróbuj Stoperqa.
~Real | 5 marca, 15:58188.*.35.3.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl (188.*.35.3)
Pff, jankesi to takie w naszej strefie kulturowej, może geograficznej lekceważące i pogardliwe określenie Amerykanów, tak to w sieci funkcjonuje i tak to jest. Czy Ty wiesz co robisz, co piszesz? Określenie jankesi momentalnie zdradza w sieci ruskiego trolla, czy sympatyka, w Rosji tak mówią, w Polsce tak nie mówią ;)
~pff | 6 marca, 13:51klient.box3.pl (185.*.140.72)
Mówisz,że yankee jest takie trochę russian ? No nie wiem, może. Mam wielki szacunek do tych chłopaków z teksańskich farm, których w 44 wsadzono na barki desantowe zmierzające ku francuskiemu wybrzeżu i doceniam ofiarę tych, którzy zostali na plażach. Doceniam wkład USA tam i w innych miejscach. Skala ich zaangażowania w porównaniu z Sowietami jest niewielka, stą d uważam, że wojna trwałaby dłuzej bez związania Wehrmachtu na wschodzie.Co do atomówki, po zastanowieniu się doszedlem do wniosku,że Twoja teza jest celniejsza, ale moja nie tak całkiem nierealna.
~antos | 12 maja, 11:12klient.box3.pl (176.*.236.134)
Czerwona zaraza nie wymrze ,sa nastepcy .Konsumuja to co nazbierala czerwona zaraza i wchodza w ich buty.Arogancja pycha az bije po oczach.Resortowych dzieci az nadto.Maja stanowiska ,pieniadze,zasiadaja wszedzie .W mediach az sie roi od komuchow.Beda bronic az do zwyciestwa tego czego nachapali sie ich poprzednicy.

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2020 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja