Czwartek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 13632
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Poczuj swoje Piękno podczas letniej przygody!

Autor: KCMclinic
Czwartek, 25 sierpnia 2022, 8:11
Słońce, podróże, więcej czasu wolnego związanego z okresem urlopowym, poznawanie nowych miejsc, osób oraz napływ inspiracji powodują że w okresie letnim wiele osób zdecydowało sie na poprawę swojego wyglądu, korzystając z oferty w KCM Clinic. Operacje plastyczne przynoszą często metamorfozę która nie jest dostępna innymi metodami upiększającymi oraz tym samym sprawiają pozbycie się kompleksów.

Początkowo chirurgia plastyczna była głównie domeną osób sławnych i zamożnych. Marilyn Monroe, aktorka i modelka, która wyznaczyła normy urody na kilka dekad korzystała z pomocy lekarzy oraz specjalistów chirurgii plastycznej. Na początku swojej kariery, przeszła dwie operacje: korektę nosa oraz podbródka. Legendarna Marlene Dietrich natomiast słynęła z idealnej cery i charakterystycznych kości policzkowych i uważa się ją za wynalazczynię liftingu skóry. W czasach, gdy niedostępne były popularne dziś zabiegi medycyny estetycznej by ukryć zmarszczki Dietrych nakazywała fryzjerom wyjątkowo ciasno spinać jej włosy by naciągały skórę twarzy. Podobno używała także ukrytej taśmy chirurgicznej by nadać twarzy odpowiedni kształt.

Rzeźbienie i poprawianie ludzkiego ciała to obecnie nie tylko moda, czy efekt zachcianek gwiazd i osób bogatych XXI wieku. Chirurgia plastyczna stała sie ogólnie dostępna oraz coraz bardzo popularna, a medycyna estetyczna szybko się rozwija. Możliwości współczesnej medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej, zwiększająca się dostępność, zmniejszone ryzyko komplikacji spowodowane zastosowaniem nowoczesnych technik i narzędzi oraz naturalne efekty wykonywanych zabiegów – przyczyniają się do rosnącego zainteresowania operacjami plastycznymi. Istnieje coraz więcej bezpiecznych, mało inwazyjnych metod na polepszenie naszego wyglądu.

Wyniki badań psychologicznych potwierdzają: zamiłowanie do piękna mamy zakodowane w genach. Ludziom wyglądającym ładnie przypisywane są pozytywne cechy, a uroda kojarzona jest z sukcesem. Operacje plastyczne powodują poczucie pewności siebie, a co z tym związane poprawiają naszą samoocenę, relacje z ludźmi czy nawet zwiększają nasze szanse na zdobycie lepszej pracy. Polacy lubią dbać o swoją urodę i większość z nich podziela opinię że atrakcyjny wygląd to duży atut. W czasach gdy zabiegi estetyczne oraz chirurgia plastyczna są szeroko dostępne, również w Polsce, pacjenci KCM Clinic chętnie poddają się korekcji niedoskonałości, które pomogą poprawić ich poczucie własnej wartości, uczynić ich konkurencyjnymi w walce o stanowisko, zdobyć atrakcyjnego partnera oraz poczuć się lepiej.

Oferta KCM Clinic obejmuje najczęściej wybierane zabiegi operacyjne włączając chirurgię plastyczną twarzy, między innymi: plastykę powiek (pomaga pozbyć się oznak starzenia), powiększenie ust, face oraz neck lift (zabiegi które skutecznie odmładzają, korygują urodę oraz opóźniają efekty starzenia się), operacje chirurgiczne nosa, operacje chirurgiczne piersi (implanty, podniesienie piersi, redukcja) oraz abdominoplastyka (stosowana po przebytej ciąży lub po spadku wagi ciała).

Wyrażanie siebie jest najczęściej kojarzone z twarzą - oczami, uważanymi za zwierciadło duszy oraz ustami, które również odgrywają istotną rolę. Operacje plastyczne powiększenia ust przeprowadzane w KCM Clinic zapewniają naturalny efekt -- usta są uwypuklone, o harmonijnym wyglądzie, a zabieg powiększenia pomaga w osiągnięciu pełnej objętości oraz daje możliwości rzeźbienia i zmiany ich kształtu.

Plastyka powiek to kolejny popularny zabieg w KCM Clinic, który chirurgicznie poprawia wygląd powiek, a tym samym odmładza oczy i wyraz twarz. Korekcja powiek to zabieg, który najczęściej wybierają pacjenci, którzy chcą odmłodzić wygląd swojej twarzy. Plastyka powiek zapewnia pacjentom korzyści nie tylko upiększające, ale i poprawiające jakość życia. Po zabiegu poprawia się ostrość oraz jakość widzenia.

Często wybieranym zabiegiem ktory odmładza pacjentów to lifting twarzy i szyi. Chirurgia plastyczna twarzy i szyi jako zabieg chirurgiczny polegający na usunięciu zwiotczałej skóry w okolicach twarzy i szyi. Efektem zabiegu jest odmłodzona skóra twarzy i szyi. Dodatkowo, zabieg może delikatnie wpływać na skorygowanie rysów twarzy. Zaletą liftingu jest fakt, że po zabiegu twarz wygląda zdecydowanie młodziej, a przy tym niezwykle naturalnie.

Operacja nosa, nazywana również plastyką nosa ma na celu zmianę jego kształtu lub poprawy jego funkcjonowania. Można przeprowadzić zabieg z przyczyn medycznych, wadami wrodzonymi lub poprawa jego kształtu i wyglądu ze względów kosmetycznych. Operacja nosa zmienia rysy twarzy i wpływa na zmianę wyglądu pacjenta po operacji. Operacja nosa to skuteczny sposób na pozbycie się mankamentów urody, które obniżają poczucie wartości. Uzyskane dzięki niej efekty są trwałe i widoczne tuż po przeprowadzeniu zabiegu.

Wygląd, rozmiar oraz kształt piersi są ważnymi czynnikami budującymi pewność siebie i poczucie własnej wartości u kobiet. Niektórym kobietom nie zawsze jest łatwo zaakceptować piersi, które mają w swojej naturalnej formie. Kształt lub rozmiar biustu może powodować, że czują się niepewnie, nie akceptują swojego wyglądu, a kształt lub rozmiar piersi przeszkadza im w codziennych czynnościach. Rozmiar lub stan piersi może również wpływać na sposób myślenia i postrzegania swojej kobiecości. Wiele kobiet z wiekiem może czuć się nieswojo z rozmiarem i kształtem piersi, co może wpływać na ich samoocenę. Operacja piersi jest jednym z najczęściej wykonywanych współcześnie zabiegów, zarówno w KCM Clinic jak i na całym świecie, która polega na powiększaniu, pomniejszaniu lub podnoszeniu piersi.

Abdominoplastyka inaczej zwana chirurgiczną plastyką powłok brzusznych to zabieg chirurgiczny wykonywany w celu uzyskania atrakcyjniejszej sylwetki. Abdominoplastyka polega na usunięciu nadmiaru luźnej lub obwisłej skóry z dolnej i środkowej części brzucha, która najczęściej jest pozostałością po ciąży lub dużej utracie masy ciała. Podczas operacji istnieje możliwość również zmiany kształtu i położenia pępka.

Opisane powyżej, to tylko niektóre, najbardziej popularne, z oferowanych zabiegów chirurgii plastycznej w KCM Clinic.

Podczas miesięcy letnich w KCM Clinic przeprowadzono wiele zabiegów chirurgii plastycznej powodując uśmiech oraz zadowolenie licznych pacjentów. W KCM Clinic zapewniamy najwyższy poziom opieki i profesjonalnej wiedzy medycznej, ekspertyzę doświadczonych specjalistów chirurgii plastycznej, pomagając zapewnić pacjentom w uzyskaniu najlepszych rezultatów i wyglądu.

Do wybitnego zespołu specjalistów chirurgii plastycznej w KCM Clinic należą, między innymi: dr n. med. Piotr Drozdowski - chirurg plastyczny, specjalista medycyny estetycznej; dr n. med. Grzegorz Kierzynka - specjalista chirurgii plastycznej; dr hab. n. med. Mariola Popko- chirurg plastyczny twarzy, otorynolaryngolog; lek. med. Paweł Jaremków - specjalista chirurgii plastycznej; lek. med. Aleksandra Łuniewska - specjalista chirurgii plastycznej oraz specjalista medycyny estetycznej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów chirurgii plastycznej w KCM Clinic!

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group