Poniedziałek, 5 czerwca
Imieniny: Walerii, Waltera
Czytających: 6747
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Szczepienia – Wałbrzych za wzór

Autor: w sprawie szczepień
Niedziela, 4 kwietnia 2021, 15:24
Wszyscy słyszymy o zamieszaniu i bałaganie w związku ze szczepieniami przeciwko covidowi-19. Wielu z nas ma problemy, żeby się zarejestrować, a potem – czas oczekiwania w nie wiadomo jakiej przyszłości. To dzieje się naprawdę, niestety, ale nie w Wałbrzychu.

Mieszkam w Jeleniej Górze, gdzie dostęp do szczepień jest – mówiąc delikatnie – trudny. Ale od znajomych usłyszałam, że trzeba jechać do Wałbrzycha, do Starej Kopalni Posłuchałam, zarejestrowałam się i dostałam termin w ciągu kilku dni.

Pojechałam. I ciągle jestem pod wrażeniem. Strażnicy miejscy przed punktami szczepień przyjaźni, uśmiechnięci, informowali gdzie
można pobrać deklaracje, żeby było sprawniej. W środku wolontariusze opiekuńczy i z ciepłym podejściem do pacjentów dbali, żeby nikt się nie błąkał i trafił gdzie powinien. I na koniec troskliwy choć bardzo zmęczony personel medyczny, bo dziennie szczepi ponad 1000 osób.

Nie wiem, kto zorganizował tak perfekcyjnie akcję masowych szczepień w Wałbrzychu, ale ktokolwiek to jest należy mu się wielki szacunek i jeszcze większe DZIĘKUJĘ.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (20)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group