« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Sobota, 13 sierpnia 2022.Imieniny: Diany, Hipolita, PoncjanaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Prawdziwa cnota krytyk się nie boi, a prezydent i owszem

Poniedziałek, 18 lipca 2022, 23:55
15 lipca prezydent miasta zamieścił artykuł sponsorowany na portalu Jelonka.com. Pod artykułem/nagraniem zablokowano możliwość komentowania treści się w nim znajdujących, tego rodzaju zachowanie skłania do zadania pytania: skoro jest to tekst sponsorowany, to kto go opłacił? Pan prezydent z prywatnych pieniędzy czy też z pieniędzy urzędu miasta czyli pieniędzy Mieszkańców, pieniędzy publicznych. Jeśli jest to ta druga odpowiedź, to jakim prawem wykorzystując publiczne środki prezydent wykorzystuje je na własny użytek odmawiając Mieszkańcom odniesienia się do nich pod artykułem? Możliwe, że prezydent wyłożył środki z własnej kieszeni na wspomniany artykuł/wideo, wtedy można retorycznie zapytać: czego się obawia odmawiając Mieszkańcom głosu?
To w sprawie takiej demokracji protestował ze zniczem pod sądem w ubiegłych latach?
Link do artykułu/nagrania:

https://www.jelonka.com/podsumowanie-tygodnia-oraz-sprawy-biezace-miasta-jelenia-gora-107184

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~bAbciazokolicypozdrawia | 19 lipca, 9:35
To cud,że otwarte komentarze na Jelonce....Przecież mogły być zamknięte.
~taaa | 19 lipca, 9:56
Pomyśl P.P.Autor....Od 2017 roku z uwagą obserwuję Syrię.Kraj wielu kultur.Podziwiam Bashara al Assada i jego małżonkę .Jeżdzi po kraju bez ochrony, witany przez tłumy.Przecież ,to "tyran i despota" wg mediów zachodnich ,w tym i naszych. Taka tam zwykła ciekawostka.Skąd wiem?czytam codzienne relacje na blogu Kodłuch,także o kraju na literę U na blogu AdNovum.....Każda teoria spiskowa z czasem wychodzi z chęci pisania prawdy.W Polsce nie ma dostępu do żadnego polityka,czy włodarza miasta,bo ochrony więcej ,niż pytających o sprawy bieżące ,nas dotyczące.Tak,czy nie?P. min.Niedzielski znów uciekał tylnymi drzwiami przed pytającymi tym razem w Tarnowskich Górach z twittera wiem.Nie lubię plotek,są relacje.
~totyle... | 19 lipca, 10:01
Satrapa,atrapa i fajtłapa ...tak się nabijają na innych twitterach z przywódców naszego Kraju,nie mylić PAŃSTWA.Ryba od głowy się ponoć psuje.
~to plotka,ale... | 19 lipca, 10:23
Małpa VasilijProzorov zamieścił na YouTube film, który powinien być RT. Tego dnia, 8 lat temu, amerykańscy oficerowie wywiadu przybyli na lotnisko Dniepropietrowsk i tego samego dnia, 17 lipca 2014 r., o godzinie 16.20, w Donbasie doszło do katastrofy МH17 .
~taaa | 19 lipca, 10:27
Jak znam życie, ktoś napiszę Historię....i nie będzie to troll.
~ale o co chodzi? | 19 lipca, 10:55
Przecież można komentować
~tutak... | 19 lipca, 13:04
"Jedynie w SWOIM WŁASNYM DOMU znajdziesz prawdę,siłę i wolność"Taras Szewczenko."Polska należy do kogoś z zewnatrz"-Morawiecki.Państwa zostały ZNIEWOLONE DŁUGIEM PUBLICZNYM przez Światową Lichwę a I-sza ofiarą wojny jest PRAWDA.
~taaa | 19 lipca, 13:12
Małpa Jadwiga Sokołowska twitter p/w mądra kobieta....."Wspólnik zbójcy-zbójca" Sanhedrin 1.Przypominam o OSOBISTEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI wszystkich z których OSOBISTEJ WINY,przymuszani i dezinformowani ludzie ponieśli USZCZERBEK na ZDROWIU i MIENIU a nawet śmierć. Te ZBRODNIE nie ulegają przedawnieniu.
~wiem... | 19 lipca, 13:17
Dzisiaj o 15.00 w Sejmie jadą po P.P.Braunie ,jak po burej suce ...za maskę na twarzy....także w moim imieniu ?mam przeciwwskazania.
~totyle... | 19 lipca, 13:26
Grzegorz Braun odkrył, że USTAWA O WYKONYWANIU MANDATU POSŁA I SENATORA, służyć może do pracy na rzecz Polaków, a nie załatwiania machlojek swoich, szwagrów i kolegów.....pisze Odświerzacz pamięci twitter

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2022 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja