« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Czwartek, 22 października 2020.Imieniny: Korduli, Filipa, Halki, SalomeiNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Rekrutacja 2015/2016 – są jeszcze wolne miejsca!

Autor: zoskak
Poniedziałek, 24 sierpnia 2015, 20:13
Zapisz się na wybrany kierunek do 30 września i zdobądź dobry zawód:
NOWOŚĆ! Technik ortopeda zajmuje się projektowaniem, wykonywaniem oraz sprzedażą sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego w zakładach przemysłowych i rzemieślniczych. Ze względu na rosnącą liczbę zachorowań powodujących amputacje kończyn (cukrzyca, miażdżyca) oraz innych schorzeń powodujących dysfunkcje narządu ruchu, czy zwiększającą się liczbę wypadków powodujących trwałe kalectwo, rynek usług świadczonych przez techników ortopedów oraz rynek sprzętu ortopedycznego, stale rośnie, pomimo rozwoju medycyny. Analizując oferty pracy w zawodzie technik ortopeda można stwierdzić duże zapotrzebowanie na takich pracowników na rynku krajowym i zagranicznym. Nauka na tym kierunku trwa 2 lata i jest prowadzona w systemie stacjonarnym lub zaocznym.

NOWOŚĆ! Protetyk słuchu. Potrzeby rynku protetycznego w Polsce są coraz większe. Corocznie wzrasta liczba osób cierpiących z powodu niedosłuchu. Za wzrostem sprzedaży aparatów, idzie równie duży wzrost firm protezujących niedosłyszących ludzi, zwłaszcza w dużych aglomeracjach miejskich. Indukuje to ogromne zapotrzebowanie kadrowe na osoby mające kwalifikacje zawodowe protetyka słuchu. Dynamicznie rozwijająca się od około 15 lat dziedzina protetyki słuchu w Polsce indukuje dysonans pomiędzy potrzebami pracodawców, a możliwościami dostarczenia odpowiedniej liczby wyspecjalizowanego personelu medycznego, ponieważ ciągle brakuje w kraju form edukacji i doskonalenia zawodowego. Rozwijający się rynek protetyki słuchu w Polsce wymaga coraz większej liczby pracowników, ludzi z kierunkowym wykształceniem oraz doświadczeniem zawodowym. Nauka na tym kierunku trwa 2 lata i jest prowadzona w systemie stacjonarnym lub zaocznym.

Jeżeli interesuje Cię stomatologia i praca w gabinecie dentystycznym, wybierz kierunek asystentki stomatologicznej i zdobądź państwowe uprawnienia do wykonywania zawodu! Asystentka stomatologiczna jest nieodzownym członkiem zespołu stomatologicznego. Czas kształcenia to tylko jeden rok, do wyboru tryb stacjonarny wieczorowy lub zaoczny. KIERUNEK BEZPŁATNY!

Higienistka stomatologiczna współpracuje głównie bezpośrednio z lekarzem dentystą w zakresie wykonywania zabiegów profilaktyczno – leczniczych, które wykonuje samodzielnie na zlecenie i pod nadzorem lekarza dentysty. Nauka trwa 2 lata i jest prowadzona w systemie stacjonarnym wieczorowym lub zaocznym.

Technik sterylizacji medycznej to nowy zawód medyczny, który powstał na wniosek środowiska zajmującego się wytwarzaniem sterylnych wyrobów medycznych w warunkach ochrony zdrowia. Celem pracy technika sterylizacji medycznej jest zapewnienie odpowiedniej czystości mikrobiologicznej sprzętu używanego do diagnozowania i leczenia. Nauka trwa 1 rok i jest prowadzona w systemie zaocznym.

Technik masażysta - Absolwenci tego kierunku po ukończeniu szkoły będą przygotowani do podjęcia pracy w salonach masażu, gabinetach kosmetycznych, salonach odnowy biologicznej, w klubach fitness oraz wszelkiego rodzaju zakładach rehabilitacyjnych, a także prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Nauka trwa 2 lata i jest prowadzona w systemie stacjonarnym lub zaocznym.

Opiekun medyczny - to jeden z najbardziej perspektywicznych zawodów. Według wielu prognoz rynku pracy, będą to najbardziej poszukiwani pracownicy. Nauka trwa tylko 1 rok i jest prowadzona w systemie zaocznym. Jeśli nie masz wykształcenia średniego możesz uczestniczyć w kursie kwalifikacyjnym w tym zawodzie. KIERUNEK BEZPŁATNY!

Stale zwiększa się zainteresowanie okolicznościową dekoracją wnętrz (kościoła, sali bankietowej, konferencyjnej itp.), gdyż coraz ważniejsza staje się oprawa wizualna uroczystości lub imprez. Tym samym coraz większe staje się zapotrzebowanie na florystów - kreatywnych twórców dekoracji roślinnych. Nauka na tym kierunku trwa tylko 1 rok i jest prowadzona w systemie zaocznym.

Lubisz dzieci i chciałabyś podjąć pracę jako opiekunka dziecięca w żłobku, przedszkolu lub za granicą? Przekażemy Ci wiedzą niezbędną do wykonywania tego zawodu! Nauka trwa 2 lata, zajęcia odbywają się w systemie stacjonarnym lub zaocznym. KIERUNEK BEZPŁATNY!

Kolejnym darmowym kierunkiem oferowanym przez Centrum Kształcenia Plejada jest Technik administracji – idealne rozwiązanie jeżeli chcesz podjąć pracę w urzędzie, biurze, administracji sektora publicznego lub prywatnego lub interesuje Cię praktyczne wykorzystanie prawa w życiu codziennym. Jest to zawód z dużą przyszłością. Po wejściu Polski do Unii Europejskiej rośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowaną kadrę urzędniczą. Nauka trwa 2 lata i jest prowadzona w systemie zaocznym.

Technik BHP to osoba, która kieruje działem bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie pracy, oraz koordynuje i nadzoruje całokształt poczynań związanych ze stanem bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie. Zaczyna to być przyszłościowy, nowoczesny i dynamiczny zawód. Niezbędne kwalifikacje zdobyć można już w 1,5 roku nauki w systemie zaocznym i to całkowicie za darmo!

Rozwój gospodarki i związana z nią informatyzacja systemu rachunkowości sprawia, że pracodawca na rynku pracy poszukuje wykształconego, otwartego na aktualizowanie wiedzy, kompetencji i umiejętności pracownika. Zawód Technika rachunkowości odgrywa coraz większą rolę w związku z powstawaniem coraz to nowych przedsiębiorstw i instytucji. Umożliwia uczestnictwo w życiu gospodarczym w kraju i poza jego granicami ze względu na ujednolicenie systemu rachunkowości w różnych krajach. KIERUNEK 2 letni BEZPŁATNY!

Zawód Technika usług kosmetycznych stwarza szerokie możliwości pracy. Dyplom uprawnia do prowadzenia własnej działalności w zakresie kosmetyki, pielęgnacji zdrowia i urody. Zawód daje szansę współpracy z wieloma nowoczesnymi firmami kosmetycznymi, salonami odnowy biologicznej, które wśród najlepszych absolwentów tego właśnie kierunku poszukują kadry. Nauka trwa 2 lata i jest prowadzona w systemie zaocznym.
Osoby nie posiadające wykształcenia średniego, które ukończyły ośmioletnią szkołę podstawową, gimnazjum lub zasadniczą szkołę zawodową zapraszamy do Liceum ogólnokształcącego dla Dorosłych (Osoby, które ukończyły Zasadniczą Szkołę Zawodową mają możliwość skrócenia nauki zaczynając naukę od III semestru).

Zajęcia odbywają się w szkolnych pracowniach, które zostały wyposażone zgodnie z państwowymi wymogami i zaakceptowane prze Okręgową Komisję Egzaminacyjną.
CK Plejada jest szkołą niepubliczną, posiada jednak wszystkie wymagane uprawnienia państwowe. Wszystkie kierunki posiadają uprawnienia publiczne, a nauka kończy się egzaminem zawodowym, po zdaniu którego otrzymasz dyplom zawodowy państwowy wydany przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną we Wrocławiu i Europass (w języku polskim i angielskim)- który jest certyfikatem unijnym!
Wydajemy zaświadczenia do ZUS, MOPS i innych instytucji!!!

Zapisz się już teraz – wystarczy złożyć w sekretariacie szkoły następujące dokumenty: podanie, świadectwo ukończenia szkoły średniej (oryginał), 2 zdjęcia i ksero dowodu osobistego.

Wszelkie informacje można uzyskać również na stronie internetowej szkoły www.plejada.edu.pl oraz pisząc na adres e-mail jgora.plejada@op.pl
Adres szkoły: ul. Waryńskiego 20, 58-500 Jelenia Góra (dojazd autobusami MZK – 2,3,11,20 i 33) tel./fax. 75 648-83-85.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~fgfs | 26 sierpnia 2015, 21:51public-gprs517051.centertel.pl (31.*.138.252)
Techniki sterylizacji sugeruje technika od wycinania jąder.

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2020 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja