« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Niedziela, 20 czerwca 2021.Imieniny: Bogny, Bogumiły, Diany, FlorentynyNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Szczepienia – Wałbrzych za wzór

Autor: w sprawie szczepień
Niedziela, 4 kwietnia 2021, 15:24
Wszyscy słyszymy o zamieszaniu i bałaganie w związku ze szczepieniami przeciwko covidowi-19. Wielu z nas ma problemy, żeby się zarejestrować, a potem – czas oczekiwania w nie wiadomo jakiej przyszłości. To dzieje się naprawdę, niestety, ale nie w Wałbrzychu.
Mieszkam w Jeleniej Górze, gdzie dostęp do szczepień jest – mówiąc delikatnie – trudny. Ale od znajomych usłyszałam, że trzeba jechać do Wałbrzycha, do Starej Kopalni Posłuchałam, zarejestrowałam się i dostałam termin w ciągu kilku dni.

Pojechałam. I ciągle jestem pod wrażeniem. Strażnicy miejscy przed punktami szczepień przyjaźni, uśmiechnięci, informowali gdzie
można pobrać deklaracje, żeby było sprawniej. W środku wolontariusze opiekuńczy i z ciepłym podejściem do pacjentów dbali, żeby nikt się nie błąkał i trafił gdzie powinien. I na koniec troskliwy choć bardzo zmęczony personel medyczny, bo dziennie szczepi ponad 1000 osób.

Nie wiem, kto zorganizował tak perfekcyjnie akcję masowych szczepień w Wałbrzychu, ale ktokolwiek to jest należy mu się wielki szacunek i jeszcze większe DZIĘKUJĘ.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~współczuję | 4 kwietnia, 15:44
Komu życie obrzydło niech się szczepi. Żeby na ochotnika pchać się po trutkę? Na razie jest wybór, później będzie przymus.
~beka z lemingów | 4 kwietnia, 20:43
Szczepta się ludziska, bo jak nie to somsiod wam całe trutkę wychłepce przed wami. Biegusiem, dziadek Soros ma was już dość.
~observatore2020 | 5 kwietnia, 3:27
taa... komu życie zbrzydło powinien też nie używać komórki, najlepiej unikać prądu, ale przed wszystkim edukacji... Jak się okazuje starsze pokolenia nie były wcale takie ciemne... Dzięki temu nie mamy w Polsce co rok problemów z ospą czy polio... ale cóż to nowe czasy, kiedy wierzy się głównie influencerom i trollom... w końcu każdy pragnie takiego wyjaśnienia rzeczywistości, które jest w stanie pojąć... nauka jest trudna, łatwiej przyjmować teorie, w których na końcu zawsze ktoś inny okazuje się winnym, że życie się nie układa...
~litości | 5 kwietnia, 12:54
To nie ma nic wspólnego z żadną nauką. To eksperyment medyczny. To przestępstwo. To niewyobrażalna zbrodnia. Starsi ludzie okazali się naiwni i zapłacą srogą cenę. Ta ich bardziej naiwna część, która uwierzyła, że zbrodnicza, zamykająca przed ludźmi służbę zdrowia klika chce ich dobra.
~MMM dr | 5 kwietnia, 16:17
Ciekawe czy chociaż jedna osoba przeczytała to co podpisuje?
~Pol | 6 kwietnia, 10:33
Testerzy w akcji!!!!
~Jan | 6 kwietnia, 12:14
Jak czytam to nie wierzę że w XXI wieku jest tylu kretynów!powtarzających różne teorie spiskowe.W życiu widocznie mieli z nauką pod górkę
~na zdrowie? | 6 kwietnia, 16:24
Pan Krzysztof Krawczyk zmarł kilka dni po 2 dawce szczepionki. Jeśli ktoś dalej twierdzi, że to nie jest ludobójstwo niech się szczepi.
~tools | 6 kwietnia, 16:39
Wystapily u niego niepozadane odczyny poszczepienne NOP o ktorych mowi Socha i zmarl. Wielu ludzi tak umiera po szczepionkach, niektorzy w strasznych meczarniach jak ta nauczycielka z Kocka, tylko statystyki NOP sa zafalszowywane.
~tools | 6 kwietnia, 16:41
Dwa fakty naukowe: 1) To nie sa szczepionki tylko preparat genetyczny. 2) Nie ma pandemii.
~RockEndRollnik | 6 kwietnia, 17:01
Są tacy co srają w gacie na widok igły . Oni tu są i piszą durne komentarze , a naliczyłem ich aż dziesięć do tej pory. Miękiszony!
~tools | 6 kwietnia, 17:12
Nie kazdy jest taki covidiota zeby ryzykowac zyciem tylko po to by jakies .ydy sprzedajace szczepionki mogly sobie pokupowac kolejne drogie auta i luksusowe wille. Co innego gdyby byl powod ale nie ma. Covid to choroba porownywalna z grypa sezonowa.
~El Comandante | 7 kwietnia, 19:02
ACHTUNG ACHTUNG - do tych wszystkich, którzy odnoszą się do sytuacji jako o teorii spiskowej - polecam fatygę i zgłębienie tematu, szczególnie akcjonariatu koncernów, które produkują szczepionkę, szczególnie Pfizer i Johnson & Johnson (na marginesie: Naziści Żydom wmawiali podczas wojny, że idą pod prysznic - w efekcie panowało zbiorowe przekonanie, że to tylko prysznic, a rzeczywistość okazywała się zgoła odmienna - cyklon B i natychmiastowa śmierć) - tutaj co prawda nie ma komór gazowych, ale chodzi o trochę inne metody, dalece doskonalsze od Nazistowskich, bowiem nie trzeba wprowadzać ustroju totalitarnego, by kontrolować społeczeństwo - wystarczy pandemia, 3 lockdowny w ciągu roku, paszport covidowy z kodem QR do skanowania i wystarczy. Piszę to szczególnie dla tych, myślących
~tools | 8 kwietnia, 0:27
Krawczyk dostał dwie szczepionki przed śmiercią. Może to jest NOP jak w przypadku nauczycielki z Kocka, która po szczepionce na skutek NOP umierała w męczarniach ponad tydzień.
~czarny54 | 8 kwietnia, 12:00
rozjaśnienia: prezydentem Wałbrzycha jest nadal praktykujący lekarz - kardiolog. Co do szybkiego zaszczepienia to polecam szpital w Karpaczu.
~Anonim | 10 kwietnia, 15:11
Widzialem na internecie zdiecie Gatesa ze strzykawka w rece i mial usmiech szatana. Pewnie cieszy sie z tego, ze mu sie udalo. Tylko on tez nie jest wieczny, bo nawet swoimi miliardami od smierci sie nie wykupi.
~zeta | 13 kwietnia, 14:41
Nie zawsze tak perfekcyjnie. Trafiłam na ponad 2-godzinne opóźnienie, tłumy przy bramkach - jeden przy drugim, bezradnych strażników... Może miałam pecha...
~monio | 22 kwietnia, 10:44
Teraz trzeba codziennie dzwonić na 989 bo każdego dnia dokładają bardzo dużo terminów. Rejestrowałem się przez portal i pokazało mi na Drzymały w JELENIEJ termin za dwa dni i już po szczepieniu.
~Rasputin | 22 maja, 13:08
ostatnio w necie pojawily sie fotki klejacego sie magnesu do miejsc szprycowanych. Inzynieria genetyczna umozliwia kontrolowanie procesow fizjologicznych w organizmie dzieki magnetycznym bialkom przy uzyciu pola magnetycznego, fal radiowych itp. Pewnie kombinuja pelna kontrole plebsu przy uzyciu 5G, nanotechnologii, mikroczipow
~rrrrrrrrr | 11 czerwca, 14:26
Teorie spiskowe są dla tych, którzy jeszcze nie mają pojęcia o strukturze władzy rozciągnietej na całej plancie oraz władzy tej celach. Jednak coraz więcej osób wie, że ludzie tacy jak Schwab czy Gates należący do grona zarządców naszej planety mają zupełnie inne cele, niż te przekazywane w głównych mediach. Kto jest właścicielem największych globalnych korporacji medialnych? Kto jest właścicielem najwiekszych globalnych korporacji medycznych? Pozostawiam te pytania dla tych od "nauki". Acha, któ jest właścicielem najwiekszych globalnych instytutów "naukowych"?

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2021 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja