« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Środa, 23 września 2020.Imieniny: Bogusława, Linusa, Liwiusza, TekliNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Trochę inne prezenty

Autor: cyganicha
Niedziela, 16 listopada 2014, 16:04
Do Świąt zostało 6 tygodni i zanim znów zacznie się gonitwa, warto pomyśleć już teraz nad prezentami. Ja osobiście stawiam od kilku lat na kreatywność, bo ileż razy można ojcu wyskakiwać z krawatem, mamie z kremem, a babci z flaszką doppelherza ;) Poniżej dzielę się z Wami trzema pomysłami na kreatywne prezenty, u mnie sprawdziły się w 100%, a osoby obdarowane miały radochę, jakiej mało!

- dla przyjaciółki na urodziny: komiks oprawiony w wielką antyramę wykonany na bazie jakiegoś lovestory z brawo czy innej szmiry. Całą obrazkową lovestory wycinamy, a głowy bohaterów zastępujemy głowami naszego obdarowywanego i jakichś znajomych, czy ex-boyfrendów. Tu potrzebne będą konspiracyjne spotkania z rodziną, w celu uzyskania z albumów odpowiedniej ilości zdjęć, które możemy wskanować i wydrukować w pożądanym rozmiarze. Komiks rozmiaru wielkiego plakatu wisiał u niej w pokoju ze 2 lata.

- dla siostrzyczki: zmontowany film z krótkich filmików na których znajomi, rodzina, przypadkowi przechodnie składają jej życzenia. Przechodniom mówiłam kilka słów o siostrze, które to urodziny, czym się zajmuje, itp. żeby łatwiej im było wymyślać. Odwiedzałam nawet sąsiadów, których zna tylko z widzenia, panią z kiosku, trenera fitness itp. Do dziś oglądamy z uśmiechem na ustach.

- dla taty: własnoręcznie wykonana gra planszowa na bazie gry eurobiznes. Latałam po mieście z aparatem, robiłam zdjęcia różnych miejsc, które zna, do których uczęszcza, drukowałam fotki i naklejałam na pola hoteli z gry. Karty „los” i „szansa” zostały oklejone też indywidualnymi tekstami dopasowanymi do taty, generalnie cała plansza była spersonalizowana. Dużo fotek znanych twarzy, wycinków, skandali. Nie zapomnę, jakie zrobił oczy, jak rozpakował swój „Byznes po karpaczańsku”.

Czym udało Wam się zaskoczyć Waszych bliskich?

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

zoskak | 16 listopada 2014, 22:24
genialne pomysły :) w czasach kiedy "wszyscy mają wszystko" (chociażby na raty) takie prezenty naprawdę pokazują, że nam na nich zależy :)
rymcycymcy | 17 listopada 2014, 17:30
Fajne pomysły :) Niedługo moja stara ma urodzinki, poproszę sąsiadkę ...żeby jej nagrała kilka miłych słów z mocno zakamuflowanym podtekstem ! ;)

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2020 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja