« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Piątek, 1 lipca 2022.Imieniny: Haliny, Marcina, MarianaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Jak wygrać wybory – katastrofa nadchodzi cz.3

Autor: bacamaca
Piątek, 27 maja 2022, 1:50
Rząd uchwalił 14 dla emerytów, tym samym przypieczętował sobie zwycięstwo w wyborach. Dla rządu jest to dobra wiadomość, dla społeczeństwa zła - 30% inflacja jest w zasięgu wzroku.
Do szczegółów odsyłam tutaj:
https://stooq.com/n/?f=1490455&c=0&p=4+22

A streszczając:
Mamy już 9 mln emerytów w naszym kraju. A jeszcze niedawno było 6 mln.
Aż 1,3 mln ma emeryturę wyższą niż 2900, to jest tylko trochę mniej, niż wynosi prawdziwa średnia zarobków w kraju, czyli ok. 3400.
Dopiero od 4100 nie będą dawać kasy emerytom, to jest niewielka grupa, reszta została kupiona na nasze pieniądze.
To rozdawnictwo skończy się inflacją 30%.
Przy naszej ok. 50% frekwencji nie ma szans grupę 7 mln dziadków pokonać w wyborach, dlatego zapewne wczoraj szampan na Wiejskiej lał się strumieniami.

W Turcji już mają 70% inflacji!
A niby prawie zwykły kraj...
Dramat...
Bieda goni biedę...
W tej Turcji się co chwila buntują przeciwko temu Erdoganowi, bo to taki mały dyktator, nawet bankiem centralnym steruje ręcznie, ale emeryt Erdogan się trzyma kurczowo stołka....

Erdogan 68... katastrofa gospodarcza
Putin 69... wojna
Antek 71...
Kaczyński 72... zapaść gospodarcza

Za wszelką cenę utrzymać władzę, bez względu na koszty... kryzys się dopiero zaczyna... Ja się przygotowuje. Będzie ciężko, bardzo ciężko. Radze Wam robić to samo.

Bonus:
Jørn Holm-Hansen z Norweskiego Instytutu Badań Miejskich i Regionalnych uważa, że Mateusz Morawiecki działa w sposób charakterystyczny dla reżimów. Odpowiedzialność za problemy we własnym kraju stara się zrzucić na inne kraje.

https://www.nrk.no/urix/polens-statsminister_-norge-bor-dele-oljeinntektene-1.15975821

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~zal | 27 maja, 8:17
Niestety, to wszystko prawda...
~soclib | 27 maja, 12:43
Co dało przysłowie ''"Mądry polak po szkodzie" .Ilez to razy można popełniać błędy, głupie decyzje. Jak długo kler watykański będzie trzymał władzę nad ciemnym ludem tak dlugo Polska będzie biedna . Jesteśmy bibokami na lata ,zadłużeni na pokolenia i jeszcze wydatki niekontrolowane na zbrojenia . Cały rząd działa na zasadach putinowskich . Dyktatura i zamordyzm .
~Dorsz | 27 maja, 15:48
No, widzę, że ktoś tu wypowiedział totalną wojnę PiS''owi. A tak, na marginesie, nie ma co zaglądać na podane linki bo jakiś "STOOQ" żąda naszej zgody zanim zapoznamy się z proponwanymi przez "Bacamaca" informacjami.
~***** *** | 27 maja, 16:35
Jak wygrać?Naobiecywać patologii 500+,13,14,15,potem zapożyczyć się pod korek i rozdać a zagłosują nawet na diabła.Ten naród już tak ma ,że nieroby stanowią większość.Pisory zanim zaczęli rozdawać mieli poparcie na poziomie 18%.Dzisiaj blisko 35%.
~eeech | 27 maja, 17:51
Dziady i patologia na spółkę z przesiedleńcami zaorają Polskę pięknie.
~wypierdajal jak najdalej !!! | 27 maja, 18:18
Popierdoliło cię ????!!!
~sajmon | 27 maja, 18:49
Hmmm... może ktoś by się zajął radnymi ... parkującymi przed ratuszem ... Parkują gdzie chcą.. zwykły obywatel wystarczy że stanie to cieciu z ratusza wzywa blokadowych ...
~sajmon | 27 maja, 18:55
Przyznaję nie czytam artykułu ... Swego czasu radni PO w naszym mieście postanowili zlikwidować szkołę podstawową nr7 zwalając winę na ustawę o likwidacji gimnazjum... Typowa próba skłócenie społeczeństwa ....
~sajmon | 27 maja, 19:02
Hmmm... jak czytam dla PO nie liczą się ubodzy i klasa średnia ... zabawni jesteście wystarczy popatrzeć i sfotografować jakimi pojazdami podjeżdżają radni PO...
~sajmon | 27 maja, 19:06
Może przeliczymy ... ile zarabia miesięcznie Radny PO będąc prezesem Wodnika ......
~sajmon | 27 maja, 19:07
Hmmmmm.... prezes basenu ... ile zarabia
~sajmon | 27 maja, 19:09
Hmmm... cwoki chcecie uczciwości proszę ... ujawnijcie zarobki ....
~sajmon | 27 maja, 19:09
Hmmm... cwoki chcecie uczciwości proszę ... ujawnijcie zarobki ....
~Pl | 28 maja, 17:53
Wykończyli juź Polskę , Polak dla Polaka wrogiem ot cała prawda i oto chodzi politykom
~bAbcia z okolicy | 4 czerwca, 8:28
Tu macie Państwo przykład zachowania mainstreamowych mediów ;l Rozprawa dziennikarza Marcina Osadowskiego cz.1 3.06.2022r. Ps To oni kreują rzeczywistość równoległą?gRzecznie pytam.
~polecam | 4 czerwca, 8:29
l Rozprawa dziennikarza Marcina Osadowskiego cz.1 3.06.2022r. YT
~taaa | 4 czerwca, 8:31
Dziennikarz nagrywa w sądzie publiczność dla kogo?Dla OMZRik?
~przestroga | 4 czerwca, 8:37
Mea culpa,że mam dobrą EMERYTURĘ za ciężką pracę,ale nie przyjęłam szprycy.Ja tę 14 oddam dzieciom na umeblowanie Domku,który muszą spłacić (resztę kredytu)>Uzbrajam ich w świadomość tego,że czeka Ich PODATEK KATASTRALNY.
~Ps | 4 czerwca, 8:41
I jeszcze jedno....FR już w kwietniu zniosła wszystkie kary za nie przestrzeganie obostrzeń w związku z C19.A,wiem to od blogera Kodłuch,którego pozdrawiam.
~pozdrawiam | 4 czerwca, 8:52
Mieszkaniec Charkowa i jego konkubina próbowali sprzedać w Odessie karabin szturmowy Kałasznikowa, amunicję i granaty. W trakcie transakcji pojawili się policjanci, a sprzedawca rzucił w ich kierunku granat. Trzej stróże prawa przebywają obecnie w szpitalu. Ps ,ten chory na DEPRESJĘ człowiek~~ Piotr Apostoł~twitter ma więcej instynktu samozachowawczego ,niż nie jeden mój Rodak.NASZA BROŃ,obecnie to dobry telefon
~bitwawygrana | 4 czerwca, 12:22
Poseł Grzegorz Braun na komisji zdrowia o Wojciechu Olszańskim~~~YT Blady strach o życie , na komisji zdrowia projektu nr 1981 ! 31.01.2022~~YT
~taaa | 4 czerwca, 12:32
Witold Kieżun - Podział wpływów w III RP - fakty i mity ~~YT

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2022 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja