« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Piątek, 1 lipca 2022.Imieniny: Haliny, Marcina, MarianaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Kto wojnę nakręca? PAD kontra all

Wtorek, 14 lipca 2020, 11:51
Otwieram "Welt" i co widzę? Właśnie – taki obrazek. Dlaczego? O co w nim chodzi – zróbmy małą analizę.
Dlaczego właśnie takim zdjęciem zilustrowali wygraną Prezydenta Andrzeja Dudy?
Bo Niemcy są na wojnie z nami, chodzi jak zwykle o wpływy i kasę. Żyjemy w świecie obrazu, a oni to doskonale rozumieją. To zdjęcie plakatowe. Wymowne, wywołujące silne skojarzenia i emocje. Mało elementów. Świetnie skomponowane. Mało koloru.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~Koniec 4 rp | 14 lipca 2020, 12:31
trollu zostało ci jeszcze max rok trollowania bo budżet Polski wygląda już jak Grecki.
~Iks | 14 lipca 2020, 12:37
A pewnie wypowiedzi Dudy o Niemczech i Unii z kontekstu wyrwano?
jelonekbronek | 14 lipca 2020, 12:45
Do ~Koniec 4 rp | Dziś, 12:31 Najniższe bezrobocie, najwyższe PKB, nic się nie stanie. Sorry, ale taki mamy klimat.
~antydemokrata | 14 lipca 2020, 15:02
A może czas zmienić pardygmat demokracji jako najlepszego ustroju? Kiedy idziemy kupować auto nie pozwalamy wybierać go dziecku, które wybrałoby po kolorze. Wybiera je tato, który wie co to moc silnika, moment obrotowy itp. Dlaczego więc pozwalamy wybierać władze ludziom, którzy nie mają pojęcia czym się różni deflacja od inflacji a aktywa od pasywów?
~AD966 | 14 lipca 2020, 16:15
Od momentu rozpoczęcia kampanii wyborczej słyszałem tylko obelżywe słowa , słowa pogardy o ludziach nie tolerujących PIS. Kościół stanął jak zwykle tam gdzie jest mamona i władza, tak jak w 1933,A Frank też odwiedzał Paulinów. OBRZYDLIWOŚĆ! Po 5 latach pani Agata przemówiła ,,,,paluszkiem dobrze że nie środkowym ,to świadczy o arogancji i gardzeniem nami. Ja jako wychowanek Krakowa zawiodłem się na tych ludziach.
jelonekbronek | 14 lipca 2020, 17:00
Do ~AD966 | Dziś, 16:15- tak, tak, język miłości w Waszym wykonaniu: WTOREK: ***** *** :) ŚRODA: ***** *** :) CZWARTEK: ***** *** :) PIĄTEK: ***** *** :) SOBOTA: ***** *** :) NIEDZIELA: ***** *** :) PONIEDZIAŁEK: Dlaczego Polska jest tak podzielona? Buuuu, chlip, chlip
~s. | 14 lipca 2020, 17:20
Duda prezydentem, PIS stworzył rząd, no i tak ma być. Wszystkim niezadowolonym dam jedną radę. Pogódźcie się z tym. Inaczej umrzecie zgorzkniali i nieszczęśliwi bo PIS będzie rządził jeszcze 20 lat.
Aligator | 14 lipca 2020, 23:42
Wstyd mi za mieszkańców lubuskiego, Pomorza i Wielkopolski! Myślę, że zawiódł tutaj nasz niewydolny system edukacji. Niestety wciąż wielu absolwentów szkół nie rozumie, czym są strategiczne interesy naszego kraju, czym jest patriotyzm i tożsamość narodowa. Na szczęście byli w minimalnej, ale jednak mniejszości. Mam nadzieję, że z czasem ta część współobywateli, która nie uznaje lub nie rozumie, czym są uniwersalne, polskie wartości, z czasem powiększy swoją obywatelską świadomość. Naszą rolą jako republikanów jest pomóc im w tym. Nie można też stosować ich metod: języka nienawiści i szczucia. Wierzę, że sytuacja za 3 lata będzie jeszcze lepsza, ale wiele pracy przed nami.
~no2 | 15 lipca 2020, 7:47
Kiedyś towarzysz Geremek (dla młodszych: człowiek który zsobaczył całkowicie polską dyplomację) stwierdził:" naród nie dorósł... "i na szczęście coraz częściej nie dorasta. POtargowica, KPP, stalinowcy i reszta tego towarzycha wyje...aż miło niesie się po horyzont. To piękne chwile Polaków.
~emerytka | 15 lipca 2020, 13:25
Do jelonekbronek| Przykro mi ale też napiszę **** ***, i nie jest to żaden język nienawiści, to jest mój stosunek do tej obrzydliwej partii, jej przywódcy i członków.
~soclib | 15 lipca 2020, 15:55
Zdemoralizowany Kurski w reżimowej TVP,TV Trwam i radyjko Rydzyka . Staram się słuchać w nocy to jest kryminalne. Jeszcze taki biskup Krakowa.
~Nawalony radny | 15 lipca 2020, 17:09
~soclib mam pytanko. A być radnym. Nawalić się. Zasnąć w rowie i być pośmiewiskiem całej kotliny, to jakie jest?
~zrzut kontrolowany | 15 lipca 2020, 17:52
Do wszystkich antypisowskich frustratów : WALCIE SIĘ PALANTY !!!!!!
jelonekbronek | 15 lipca 2020, 18:22
Chcieliście nas *****, a to my was wy*****. Buziaki :)
~soclib | 15 lipca 2020, 18:38
2 ludzi jedzie na dudzie i takiemu dać kody wojskowe,zwierzchnik armii ,tak działa pyszałkowatość. Chłopstwo was na widłach rozniesie jak nie dostanie obiecanych dotacji z budżetu unii.Co tam radny, biskupi po pijaku łamią latarnie llub na OIOM.
~pff | 15 lipca 2020, 21:18
soclib- co to za armia, tymi kodami można ewentualnie rozśmieszyć Rosjan, Niemców, czy kogo tam. Realnie patrząc takie postaci jak kelonekbronek i kilku innych żyją w świecie iluzji, był czas, że wybory wygrywał SLD, dziś PiS, ok, trzeba uszanować wybór 35% głupszych współobywateli i bezczynność 30% nieuczestniczących w wyborach.Duda prześlizgnął się psim swędem, wypchnięty w ostatniej chwili dość nijaki dubler z PO prawie go rozjechał jak żabę w groteskowej kampanii,w której jeden bał się wpaść na drugiego, a Duda poległ nawet na przygotowanych pod niego spotkaniach. Z drugiej strony Kaczyński go nie cierpi i nie pomagał mu, rękę wyciągnął Morawiecki i Kurski z machiną TVP. Obóz Trzaskowskiego jednak bardziej mu sprzyjał, niż pisowski swojemu kandydatowi. Żrą się tam o kasę i zaszczyty.
~natron | 15 lipca 2020, 23:31
Zdemoralizowany drugi Kurski w Gejzecie - bij, zabij Pisowca! podobnie w TVn i 3/4 gazet. Lis zdołowany. Nie pomogły plakaty Trzaska w wybiórczej do zawieszenia nad łóżkiem, milion bezpłatnych gazet i apele Michnika. Tfu, taka demokracja wg tych najbardziej tolerancyjnych, nie?
~DarioX | 16 lipca 2020, 5:58
śmieszna jest ta histeria pisowych, że ktś ich obraża. Jak wy oponentom odmawiacie prawa do własnego zdania, polskości, patriotyzmu, wolności, godnego życia, traktując ich jak wrogów do zniszczenia, to jest OK. Kiedy ktoś się odwzajemni choćby w małym stopniu, robicie wielki wrzask, że ktoś straszny atak przypuścił. To tak, jakby dresiarz się popłakał, że bity i rabowany machnął ręką i zadrapał go po twarzy. Wręcz groteskowe są te żale.
~Sobieszów | 16 lipca 2020, 7:46
Brawo PIS
~Real | 16 lipca 2020, 8:20
Na Krymie panuje susza, Ukraina po aneksji odcięła dopływ wody do półwyspu. Rosja na Krymie i wzdłuż granic z Ukrainą koncentruje duże siły wojskowe, może są to przygotowania do wrześniowych manewrów, a może coś więcej. Zdecydowanie wolę bliską współpracę wojskową z USA jaką prezentuje Duda. Pamiętam te przerażone oczy Tuska i Komorowskiego w czasie ataku na Krym- co się dzieje? przecież jak powiedział naiwniak Tusk "Putin to nasz człowiek w Moskwie". Trzaskowski to taki ''fircyk w zalotach'' i nie nadaje się na prezydenta kraju graniczącego z Rosją.
~soclib | 16 lipca 2020, 10:30
Czy Mostowicz to prorok?//twitter.com/CrimsonFrank/status/1283391844206940160/photo/1
~soclib | 16 lipca 2020, 15:24
Wychodzi chamstwo piślackie; "Rafał Ziemkiewicz kpi ze zdrowia Jerzego Stuhra. Internauci są oburzeni" Teraz dopiero się zacznie wycinanie opozycji.
~xyz | 16 lipca 2020, 20:32
~soclib | Dziś, 15:24 co się stało z tobą ? wszystko w porządku ze zdrowiem, tym fizycznym/ Tak tylko pytam, bo jest to pierwszy wpis w historii, gdzie nie ma słowa o kościele i kapłanach. PS. o stan zdrowia psychicznego nie pytam, bo znam z tego i innych.
~soclib | 16 lipca 2020, 21:21
Już jest ;;;upadek kościoła za kasę unieważnia święty sakrament ślubu aby spłacić dług satyrowi;;//www.fakt.pl/kobieta/plotki/joanna-i-jacek-kurscy-biora-slub-koscielny-uroczystosc-odbedzie-sie-w-lagiewnikach/5gcdl1h.
~pff | 16 lipca 2020, 22:36
Real- serio? I co zrobi Duda w razie czego? Zadzwoni do Trumpa i wyduka "ic ic ic ic yyyyyy weły yyyyyy dyfikelt"? Doradca Trumpa już skomentował,że szef Dudę ledwie kojarzy.
~xyz | 17 lipca 2020, 7:32
~pff | Wczoraj, 22:36 - znakomita analiza. Światowe agencje donoszą, że w Białym Domu dalej trwa panika po telefonie Trzaskowskiego do Obamy, W Departamencie Stanu rozpaczliwie trwają ustalenia, kto to jest ten wielki, niekoniecznie wzrostem, polityk. W Pentagonie zastanawiają się, czy grozi USA atak bronią chemiczną z tajnego ośrodka " Czajka" czy tajemniczą bronią o kryptonimie " bigos", tak jak poprzednio za Obamy. Żona Obamy jest przerażona, bo Obama zabronił jej wychodzić z domu samej.Musi być z nią chociaż jedna kobieta.Czekamy na dalsze doniesienia.
~xyz | 17 lipca 2020, 7:40
Upss , miało być inaczej, poprawka: ... rozpaczliwe trwają ustalenia ...
~soclib | 17 lipca 2020, 7:58
Czy xyz przeszedłeś szkolenie u Urbana w NIE , Orbana lub GRU?
~pff | 17 lipca 2020, 8:25
Podobno rozmową z Obama można się odpłatnie chwalić, on potwierdzi, co do Trumpa z kolei wszystko odbylo się na zasadzie- pan Gienek z baraków startuje w elekcji do zarządu ogródków dzialkowych i chce z panem zdjecie.Nie wiem, ktory to, tylu tu lizusów przyłazi, ale dawać go na minutę.
~xyz | 17 lipca 2020, 13:15
ależ " bynajmniej" drogi soclib-ie. Jestem po kursie Agory: " Rzetelne i obiektywne dziennikarstwo". Staż miałem nie u Urbana, nie u Orbana, nie w GRU, tylko w GWu. U Wrońskiego i Czuchnowskiego.
~rom | 17 lipca 2020, 17:00
soclib - mówisz , że Ziemkiewicz kpi ze zdrowia Stuhra ? robi jaja i mówi , że będzie tu polew ?
~al | 28 sierpnia 2020, 7:49
Osobom homoseksualnym należy się szacunek, tak jak pozostałym. Wynika to z samego faktu bycia człowiekiem. Nie chcę protestować przeciwko homoseksualistom. Protestuję przeciwko całemu ruchowi LGBT, który próbuję zawłaszczyć nasze życie publiczne.

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2022 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja