« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Środa, 16 października 2019.Imieniny: Ambrożego, Gerarda, GawłaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Nietykalny Neumann rezygnuje przez pogardę do państwa i sądów... ufff

Poniedziałek, 7 października 2019, 9:38
Ufff. Sławomir Neumann poinformował w niedzielę PAP, że składa rezygnację z przewodniczenia klubowi parlamentarnemu PO–Koalicja Obywatelska. Przypominam, że jego koledzy partyjni w dalszym ciągu rządzą tutaj w kotlinie Wami wyborcami, czyt. wg Neumana: "poje.ami"! Tczew, Gdańsk, Jelenia Góra – co za różnica? Poje.y to poje.y! No i wiadomo czyje są sądy, na obrazkach wszystko wyjaśnione.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~Sanescobar | 7 października, 10:45dynamic-62-*-146-158.ssp.dialog.net.pl (62.*.146.158)
Gdyby bycie głupim było nielegalne jelonekbronek odsiadywał by dożywocie
~voltage | 7 października, 11:02*.jeleniagora.vectranet.pl (78.*.136.183)
do wyżej: "czy nosisz żółte gogle?"
~nitro | 7 października, 13:01host-91-*-194-74.neti.gsm.pl (91.*.194.74)
voltage w punkt
MALKONTENT | 7 października, 14:15
Niejaki Kaczyński w przepięknej i pełnej miłości bliźniego formie prosił coby niektórzy czegoś tam sobie nie wycierali ! To zapewne Panu (jelonekbronek ) nie przeszkadzało
~Jabezżadnegotrybu | 7 października, 15:16*.jeleniagora.vectranet.pl (31.*.216.55)
Pawłowicz wzorem szacunku i ogłady, Banaś wzorem uczciwości, Kaczyński i jego siostrzenica oraz przedstawiciele kleru największymi specjalistami od prawdziwej rodziny, a Staszek Piotrowicz uśmiecha się spod wąsa, jak podczas stanu wojennego.
~kol | 7 października, 15:43apn-46-*-83-92.dynamic.gprs.plus.pl (46.*.83.92)
Gdzie sa standardy demokracji "partii" PO-KO? Odpowiedz: w d... Nojmanna. Gdzie jest troska PO-KO o dobro narodu i panstwa? Odpowiedz: w d.... Nojmanna. Gdzie PO-KO ma Polske i Polakow? Odpowiedz: w d.... Nojmanna. A Nokmann nie powinien sie nazywac Nojmann ale CH---mann.
rymcycymcy | 7 października, 17:34
Sapanie w tytule wskazuje na silne pobudzenie autora ! :) ...mam nadzieję, że Bronkowi nic nie będzie po tych felietonach :)
~Mako | 7 października, 19:03c186.jelenia.zicom.pl (185.*.122.186)
UWAGA. To nie JELONKA tylko PISonka, a naprawdę PISanka ,czyli wydmuszka. Bojkot.
jelonekbronek | 7 października, 19:19
Przesadzacie, uffffam sobie, wolno wolny kraj, a pisze w Jelonce bo mi nie kasują, wy teŻ sobie popiszcie, wolny portal i tyle. A i jeszcze jedna uwaga do ~Jabezżadnegotrybu | Dziś, 15:16 - kiedyś zastanawiałem się dlaczego sporo ludzi to debile, a mimo wszystko istnieje mądrość tłumu (zawsze ma rację), teraz mnie oświeciło jak zobaczyłem sondaże, 28 za platfusami, reszta przeciw, i to jest ta grupa debili, którzy zupełnie niczego nie są w stanie się nauczyć ani zrozumieć w tłumie (jakieś 25-30%), większość i tak będzie mądrzejsza, dzięki ze przeczytałeś!
~ZbyszekK | 7 października, 19:24c137.jelenia.zicom.pl (185.*.122.137)
to są taśmy z roku 2017, więc stare poglądy, które PiS mieli dzisiaj dla rozgrywki pod swoją kampanię i wybory!
~oldboy | 7 października, 20:19public-gprs239235.centertel.pl (31.*.81.196)
Neumann cham. Nie zmienia to natomiast sytuacji, że publikacja tych taśm przez PiS to akcja w stylu, gdy kieszonkowiec po okradzeniu klienta krzyczy głośno: "łapać złodzieja"! Zwykłe odwracanie uwagi od przekrętów PiS, które są czymś jeszcze gorszym niż bycie prostym chamem w gajerku.
~oldboy | 7 października, 20:28public-gprs239235.centertel.pl (31.*.81.196)
Pierwszy przykład z brzegu. Sprawa p.Banasia. Robienie interesów z ludźmi z półświatka, nie jakimiś płotkami, co zaczynają biznes, ale ze znanymi postaciami w Krakowie, którzy działają latami i mają długotrwałe powiązania z politykiem. Wchodzi w grę m.in. świadome czerpanie korzyści z najmu pomieszczeń dla osób czerpiących korzyści z nierządu, zatajenie informacji o dochodach w oświadczeniu majątkowym (aby ukryć powiązania z tymi ludżmi?), unikanie opodatkowania zatajonych dochodów. Jako obywatele możemy obawiać się, że sprawa nie zostanie wyjaśniona przez organy Państwa. To efekt skrajnego upartyjnienia tych organów przez PiS. Kto poza fanatycznymi wyznawcami PiS wierzy dziś, że służby pod komendą p. M.Kamińskiego lub prokuratura pod zwierzchnictwem p.Ziobro wyjaśni prawdziwie tę sprawę?
~oldboy | 7 października, 20:35public-gprs239235.centertel.pl (31.*.81.196)
Druga sprawa z brzegu. Efekt przytoczonej powyżej. Sprawa Banasia to skandal tak wielki i jednak - nawet w skali PiS (!) - bez precedensu, że mimo wyborów, kiedy trzeba zachować spójność środowiska w oczach zwolenników, Banaś jest zmuszony do zawieszenia funkcji do czasu "wyjaśnienia sprawy przez służby". To znacząca zasłona dymna przed elektoratem labilnym, niech ten sobie myśli, że jeśli Banaś istotnie jest winny, to zostanie odwołany z funkcji szefa NIK. Sprawa będzie odwlekana do wyborów. Po wygranych wyborach szef NIK na jakiego ma się haki będzie dla szefostwa PiS jak znalazł - dyspozycyjny dostawca pokontrolnych oskarżeń wobec opozycji np. w samorządach a także bat na swoich, bo czystki we własnych szeregach też czasem się przydają. Tymczasem trzeba zabezpieczyć władzę w NIK.
~oldboy | 7 października, 20:57public-gprs239235.centertel.pl (31.*.81.196)
W Sejmie RP Komisja ds.kontroli państwowej z przewodniczącym posłem PiS p.Szramą w sposób urągający praworządności odwołuje 3 dotychczasowych wiceprezesów NIK, zapewne aby wstawić na to miejsce dyspozycyjnego figuranta, o mogą potwierdzać wypowiedzi kandydatki na funkcję wiceprezesa NIK podczas jej wysłuchania na komisji. Przewodniczący p.Szrama razem z większością komisji z PiS, nic sobie nie robią z tego, że reprezentanci organu kolegialnego NIK występują przed komisją samodzielnie bez pełnomocnictw... bo ich "pełnomocnictwem" wg posłów PiS jest zaproszenie na komisję przez PiS! Wreszcie komisja tak kluczowa dla praworządności (sejmowa - kontroli państwowej!) odwołuje w kuriozalny sposób 3 wiceprezesów i powołuje 1 nowego, wbrew ustawie, gdzie wprost zapisano, że wiceprezesów NIK jest 3.
~oldboy | 7 października, 21:05public-gprs239235.centertel.pl (31.*.81.196)
Co ma do powiedzenia na temat łamania oczywistych zapisów ustawy przewodniczący komisji p.Szrama? Odpowiada posłowi opozycji, że "są na ten temat różnice zdań." I tchórzliwie oraz kłamliwie kończy dyskusję na ten temat. Gdyby była różnica zdań, byłoby o czym dyskutować, przytaczać argumenty, ale jedyna różnica zdań jest taka, że ustawa mówi jasno: jest 3 wiceprezesów NIK, ale poseł PiS ma to w nosie, bo nie pasuje to do planu partyjnego, więc tak wygląda jego różnica zdań. Ma władzę, kończy dyskusję i stawia na swoim. I na koniec, żeby było jeszcze gorzej, postanowienie sejmowej komisji, które łamie ustawę, dokonane głosami posłów PiS, bardzo szybko zatwierdza Marszałek Sejmu, druga osoba w Państwie. Ten element prawa, ten punkt ustawy PiSowi pasuje, więc Marszałek pani Witek tak czyni.
~oldboy | 7 października, 21:18public-gprs239235.centertel.pl (31.*.81.196)
Jaki morał jest z przykładów opisanych powyżej? W zakresie partyjnego bezprawia nic za PiS się nie poprawiło.Prawo w Polsce za "dobrej zmiany" jest silne wobec słabych, a słabe wobec silnych. Łamią prawo władze wybrane przez obywateli do jego strzeżenia i tworzenia dobrych przepisów.Prawo obowiązuje tam,gdzie PiSowi pasuje. Zwykły obywatel może mieć iluzję bezpieczeństwa, póki nie będzie przeszkadzał ludziom PiS. Chamstwo Neumanna ujawnione 2 lata po czasie w finale kampanii wyborczej to odwracanie uwagi od postępującej katastrofy Państwa. Niewiele jest bardziej szkodliwych rzeczy dla Państwa, od fałszywych reformatorów moralności i prawa. Młodzi,dorastając, uczą się od PiS, że prawo jest niczym,to frazes w nazwie,a wszystkie chwyty są dozwolone. Kto będzie miał naprawiać Rzeczpospolitą?
~k | 7 października, 21:37apn-46-*-83-92.dynamic.gprs.plus.pl (46.*.83.92)
Po tych wielu godzinach od ujawnienia taśm nojmana to twierdzę że nikt nie zwrócił uwagi na najważniejsze słowa i to bardzo ważne i najbardziej drastyczne, które mówią że jakąś grupę ludzi można unicestwić bo nic nie znaczą i są konkurencją w jego układzie mafijnym. O sędziach, mafii, przekleństwach, zacnych ludziach z wyrokami, to wszystko wiemy ale żeby unicestwiać i mówić między sobą tak otwarcie to o czym mówią w swoich twardych kręgach takich zupełnie prywatnych? Co planują? Co już planowali? Co już takiego zrealizowali? Przyłóżcie te słowa do spraw, które się już wydarzyły w przeszłości. Czy nie macie wrażenia, że mówi o sprawach bardzo ważnych dla Polski które odcisnęły się w społeczeństwie traumą a mówi to tak lekko i z przekonaniem o bezkarności?
~..... | 7 października, 22:53dynamic-78-*-49-111.ssp.dialog.net.pl (78.*.49.111)
Dla mnie bardziej szczery jest ten, który potrafi przeklnąć niż ten co leży krzyżem w Kościele, a po mszy obgaduje wszystkich jak leci.
~kik | 8 października, 6:46dynamic-78-*-119-57.ssp.dialog.net.pl (78.*.119.57)
Co za przedwyborcze bzdury.
~Jacek | 8 października, 9:49public-gprs221207.centertel.pl (31.*.11.88)
Prawdziwy głos platformy
~ryui | 8 października, 15:38asu136.neoplus.adsl.tpnet.pl (83.*.232.136)
Nojman jasno powiedział co sądzi o lemingach,to prawda można im napluć w twarz a oni i tak zagłosują na niego bo to propagadna pis itp. itd. hehe, naiwniaki.
~pff | 9 października, 8:58amd235.neoplus.adsl.tpnet.pl (83.*.59.235)
Po Lizbonie zarówno Kaczyński z ferajną, jak i Schetyna ze swoją mają do gadania tyle, co Seba na komisariacie. Poza kilkoma graczami i upadłymi afrykańskimi państewkami nie ma dziś tak naprawdę niepodległych krajów. Wielbiciele PiS pozasmędzeniem na forach, vide miejscowy trefniś- jelonekbronek, puszeniem się rządami pisowskich dziwadeł (jak nowy poseł z "wyższym" wykształceniem, który maturę zrobił w wieku 50 lat) i oglądaniem na mlaskającego Kaczyńskiego w tv nie mają nic. Nie tylko materialnie.Ich rodziny to.schorowany,gderający współmałżonek, dzici tyrające gdzieś daleko w Londynie, czy pod Rotterdamem,nie zawsze pamiętające o telefonie do staruszków.Czasem jest mi szeregowych pisiaków ujadających szczebatymi buziami na forach szkoda. A Polsce nic nie bedzie,bat Brukseli ich przeraża.
~ccc | 9 października, 10:50ip-193-*-000-200.net.tauron.pl (193.*.0.200)
Tak na szybko: Banaś, Bierecki, Ardanowski, Kaczyński, itd. To są porządne chłopaki, nie to co Neumann.
~aerozagadka | 9 października, 11:16dynamic-78-*-70-45.ssp.dialog.net.pl (78.*.70.45)
Znany podróżnik samolotami, towarzyszek kacyk, został przyjęty owacyjnie na plenum jedynie słusznej partii. Zgodnie z nowymi, wyższymi standardami. O kim mowa?
~B+ | 9 października, 12:52abwb36.neoplus.adsl.tpnet.pl (83.*.225.36)
Zaczynam się zastanawiać czytając niektóre komentarze, czy słowa Sławomira Neumanna, te charakteryzujące elektorat PO są jednak jak najbardziej trafne?
~Starszy | 9 października, 21:19178-*-245-135.adsl.inetia.pl (178.*.245.135)
Czytam i widzę ze już wszystkich zmanipulowali ci pożal się Boże politycy,i o to chodzi.

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2019 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja