Poniedziałek, 5 czerwca
Imieniny: Walerii, Waltera
Czytających: 8036
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Nowy tomograf komputerowy w Omega Diagnostyka Obrazowa

Autor: KCMclinic
Środa, 18 sierpnia 2021, 16:41
Drodzy Pacjenci, Informujemy ze nasza pracownia rezonansu i tomografii komputerowej OMEGA Diagnostyka Obrazowa dostała właśnie najnowszy w regionie Tomograf Komputerowy – zapraszamy od poniedziałku do soboty.

Drodzy Pacjenci,

Informujemy, że dla zwiększenia dostępności badań nowoczesnej diagnostyki obrazowej nasza pracownia rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej – OMEGA Diagnostyka Obrazowa w Jeleniej Górze przy ulicy Bankowa 5-7 dostała właśnie nowy Tomograf Komputerowy z poszerzoną gantrą oraz ze stołem dla Pacjentów do 300 kg. Nasz Tomograf jest urządzeniem, przeznaczonym także do diagnozowania pacjentów z problemami kardiologicznymi specjalizując się w takich badaniach jak ANGIO TK naczyń wieńcowych oraz TK Serca.

Głównym celem badania serca w tomografii komputerowej jest uwidocznienie tętnic wieńcowych. Tomografia komputerowa serca pokazuje zarówno światło tętnic wieńcowych, jak i ich ścianę (w której znajdują się blaszki miażdżycowe). Wskazaniem do tego badań są pacjenci którzy potrzebują ocenić: niewydolność mięśnia sercowego, anomalii ujść tętnic, anomalii naczyń wieńcowych, zwężeń tętnic wieńcowych z określeniem wielkości i rodzaju blaszek miażdżycowych, drożności stentów i pomostów aortalno-wieńcowych (by-pass).

TK serca jest w stanie wykryć nieprawidłowości chociażby takie jak: miażdżyca, tętniak aorty, zator płucny, blizny pozawałowe, problemy z pracą zastawek, choroby osierdzia. W niektórych przypadkach może zastępować badanie koronarografii.

Zapraszamy do kontaktu:
telefon: 75 645 2020
rejestracja online: erejestracja.omegadiag.pl
www.omegadiag.pl

OMEGA Diagnostyka Obrazowa
ul. Bankowa 5-7
58-500 Jelenia Góra

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group