« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Środa, 22 września 2021.Imieniny: Joachima, Maurycego, TomaszaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Nowy tomograf komputerowy w Omega Diagnostyka Obrazowa

Autor: KCMclinic
Środa, 18 sierpnia 2021, 16:41
Drodzy Pacjenci, Informujemy ze nasza pracownia rezonansu i tomografii komputerowej OMEGA Diagnostyka Obrazowa dostała właśnie najnowszy w regionie Tomograf Komputerowy – zapraszamy od poniedziałku do soboty.
Drodzy Pacjenci,

Informujemy, że dla zwiększenia dostępności badań nowoczesnej diagnostyki obrazowej nasza pracownia rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej – OMEGA Diagnostyka Obrazowa w Jeleniej Górze przy ulicy Bankowa 5-7 dostała właśnie nowy Tomograf Komputerowy z poszerzoną gantrą oraz ze stołem dla Pacjentów do 300 kg. Nasz Tomograf jest urządzeniem, przeznaczonym także do diagnozowania pacjentów z problemami kardiologicznymi specjalizując się w takich badaniach jak ANGIO TK naczyń wieńcowych oraz TK Serca.

Głównym celem badania serca w tomografii komputerowej jest uwidocznienie tętnic wieńcowych. Tomografia komputerowa serca pokazuje zarówno światło tętnic wieńcowych, jak i ich ścianę (w której znajdują się blaszki miażdżycowe). Wskazaniem do tego badań są pacjenci którzy potrzebują ocenić: niewydolność mięśnia sercowego, anomalii ujść tętnic, anomalii naczyń wieńcowych, zwężeń tętnic wieńcowych z określeniem wielkości i rodzaju blaszek miażdżycowych, drożności stentów i pomostów aortalno-wieńcowych (by-pass).

TK serca jest w stanie wykryć nieprawidłowości chociażby takie jak: miażdżyca, tętniak aorty, zator płucny, blizny pozawałowe, problemy z pracą zastawek, choroby osierdzia. W niektórych przypadkach może zastępować badanie koronarografii.

Zapraszamy do kontaktu:
telefon: 75 645 2020
rejestracja online: erejestracja.omegadiag.pl
www.omegadiag.pl

OMEGA Diagnostyka Obrazowa
ul. Bankowa 5-7
58-500 Jelenia Góra

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~mamba | 8 września, 23:56
Najnowszy w regionie? Przecież widać ze to z odzysku, wysłużony sprzęt. Tak samo rezonans, bezwartościowe badania całego ciała tylko wyciągacie kase
~moi | 10 września, 16:12
co to znaczy najnowszy? Z trzeciej czy czwartej ręki, w którym roku był wyprodukowany. Najnowszy to w szpitalu , bo tam sprzet jest pod nadzorem. Pisze ,że najnowszy ,żeby ludzi omamić i naciagać na niepotrzebne badania ,napromieniowanie i na niemałą kasę.

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2021 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja