« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Środa, 25 maja 2022.Imieniny: Grzegorza, Leona, Magdaleny, UrbanaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

O obrazie uczuć religijnych...nieco z innej strony

Czwartek, 21 kwietnia 2022, 14:01
Ostatnio dużo się mówi o obrazie uczuć religijnych, także w kontekście projektu ustawy partii SOLIDARNA POLSKA, to Ja Państwu pokażę coś z lokalnego podwórka, co nie powinno się zdarzyć...
Bardzo modne stało się od jakiegoś czasu stosowanie sformułowań para-militarnych lub wręcz kojarzących się z tematyką wojskowości w Instytucjach Kościelnych, typu Rycerze Chrystusa, Żołnierze Maryi, Wojownicy kogoś, lub czegoś tam... A już temat stał się niemal nieustanny z powodu wojny w Ukrainie. I tu właśnie, opowiem o zdarzeniu z wczoraj, gdzie oczom nie mogłam uwierzyć, że w cieplickim kościele p.w. Jana Chrzciciela w dniu 22 kwietnia będzie miała miejsce " NOC WALKI O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA POLSKI".

Proszę Państwa, albo ktoś nie pomyślał, albo niefortunnie sformułował. Bo od kiedy o błogosławieństwo trzeba walczyć, o to się prosi, modli, to jest szczególny dar. Dla mnie osobiście jest to właśnie taka przewrotność obrazy uczuć religijnych, coś nie do pomyślenia, coś z czym się nie zgadzam, podobnie jak z wcześniej wymienionymi Wojownikami czy nieszczęśliwymi Żołnierzami. Bo prawdziwy Katolik-Chrześcijanin kocha nie walczy i mówi prawdę.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~do Autorki | 21 kwietnia, 16:45
Rozumiem, że jest Pani tą właśnie prawdziwą Katoliczką - czy tak?
~Prawda was wyzwoli | 22 kwietnia, 8:18
Wolność od zabobonu.
~Ex-polak | 22 kwietnia, 23:26
Abraham, Mojżesz, Chrystus, Mahomet i inni tym podobni osobnicy to chorzy psychicznie z Bliskiego Wschodu. Gdzie byli wtedy psychiatrzy? Po 2000 lat ludziska dalej wierzą w te UROJENIA. Jak to możliwe? No tak, pranie mózgu od samego urodzenia... TRESURA RELIGIJNA to pogwałcenie podstawowych praw człowieka! PRECZ Z MATRIXEM RELIGIJNYM ! ! !
~Gość | 23 kwietnia, 16:43
Wałcz człowieku by nie zwariować a mówią ze religia jest heroina narodu coś w tym jest religia pcha się do Polityki a niech pilnuje swoich spraw i Towarzysza Tadeusza Rydzyka
~Andrzej~66 | 3 maja, 20:58
Może jest to wstęp do utworzenia Armii Zbawienia z polskich nacjonalistów. Oczywiście na usługach wybrańcow w koloratkach.

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2022 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja