« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Środa, 8 lipca 2020.Imieniny: Edgara, Elżbiety, Eugeniusza, ProkopaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Szkolenia i wyjazdy integracyjne to... okazja do zdrady

Autor: jola32
Czwartek, 1 czerwca 2017, 6:25
Podróże służbowe to codzienność wielu pracowników. Niestety nie zawsze są one związane wyłącznie z pracą. Często stają się okazją do kontaktów intymnych z kolegami i koleżankami z pracy. Najgorzej jest wtedy, gdy decyduje się na nie osoba, mająca życiowego partnera.
Wyjazdy służbowe doczekały się nawet swoich żartobliwych nazw, ale te, które znam są wulgarne, więc nie będę ich przytaczać. Okazuje się ponadto, że faktycznie mają one „drugie dno” i nie jest to tylko wytwór wyobraźni mężczyzn, którzy często po ich zakończeniu chwalą się „nową zdobyczą”. Choć brzmi to okropnie, to takie są fakty. Świadczą o tym przeprowadzone na ten temat badania.

Okazuje się, że seks dla części osób jest po prostu wyładowaniem napięcia, wynikającego z ciągłego stresu. Niejednokrotnie podchodzą więc do niego bez większych emocji. Innym kontakty intymne pomagają w awansie (!). Dla części osób to po prostu świetna zabawa. Są też i tacy, którzy podczas wyjazdów służbowych nawiązują trwałe relacje.

Zdarza się, że osoby zdradzane domyślają się, że coś jest nie tak i proszą o pomoc prywatnego detektywa w sprawdzeniu partnera. Dlatego też warto się dwa razy zastanowić, zanim zdecydujemy się na seks z kolegą z pracy, żeby później nie żałować. Chociaż osoby, znające tę tematykę zaznaczają, że specyfika wyjazdów służbowych sprawia, że niełatwo jest ustalić fakty.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~em | 1 czerwca 2017, 7:15public-gprs385909.centertel.pl (37.*.138.182)
Ten "artykuł" to jest zdrada intelektu ! Paraolimpiada pseudo-dziennikarzy.....
~No i | 1 czerwca 2017, 7:59public-gprs385452.centertel.pl (37.*.136.237)
Dzień Dziecka, godz. 06.25, słonko za oknem a Jola32 każe mi się zastanawiać czy mam uprawiać s...x z kolegą z pracy. Zapytam żony.
~podpis | 1 czerwca 2017, 17:00*.jeleniagora.vectranet.pl (78.*.139.209)
widzę, że jola32 utrzymuje stały poziom tych swoich wstawek. niezmiennie i uparcie blisko dna.
~??? | 1 czerwca 2017, 23:42*.jeleniagora.vectranet.pl (82.*.14.163)
Jola to stara panna lub rozwódka którą nikt nie chce i nikt nie kocha. I tu wylewa swoje frustracje. Tyle w temacie Joli
~fdhg | 4 czerwca 2017, 10:33*.jeleniagora.vectranet.pl (78.*.137.61)
takie zdrady i rozbijanie rodzin pracownikom korporacjom jest na rękę dlatego organizują różne wyjazdy organizacyjne i częśto zmuszają pracowników by na nie pojechali a na przyjęcia firmowe nie pozwalają zabierać ze sobą męża/żony tak jak nap pewna niemiecka montownia na D - bo pracownik nie ma prawa mieć rodziny , ma całkowicie oddać się pracy

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2020 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja