« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Sobota, 24 lipca 2021.Imieniny: Kingi, KrystynyNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Taka (wyborcza) zmyłka?

Autor: wyborca
Niedziela, 28 czerwca 2020, 10:58
Dzisiaj (28.06) wybieramy prezydenta RP – to bardzo ważne wydarzenie i dobrze by było, aby zostało organizacyjnie dobrze przygotowane. W Jeleniej Górze tak nie jest, przynajmniej nie wszędzie. O co chodzi? O lokale wyborcze.
Wiadomo, pandemia – nie wszystkie dotychczasowe miejsca głosowania teraz spełniają warunki sanitarne. To każdy rozumie. Trudno natomiast zrozumieć, że nie było obwieszczeń wywieszonych w mieście o zmianie adresu lokali wyborczych i ludzie „odbijali się” od zamkniętych drzwi, na których – to prawda – wisiała kartka, gdzie udać się teraz.

Na szczęście na moim osiedlu – pewnie także na innych – zadziałała „poczta sąsiedzka”, ale przy okazji ludzie głośno mówili, co sądzą o takiej organizacji wyborów. Zabrakło organizatorom pieniędzy na druk obwieszczeń, czy wyobraźni?

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~Ryzyk Fizyk | 28 czerwca 2020, 11:41
Nożna pójść tym tropem jeszcze dalej, i doszukać się drugiego dna. Czy przypadkiem nie było to celowe. Zwolennicy jedynej słusznej opcji byli poinformowani ,a reszta nie, żeby nie psuć wyniku. 😎
~Something No yes | 28 czerwca 2020, 13:13
Jest strona pkw na której są podane adresy lokali dla poszczególnych ulic.Ale nie każdy potrafi sprawdzić tylko idzie na pamięć.
~bezrobotny | 28 czerwca 2020, 13:42
Żadnej wiadomości gdzie są punktu wyborcze , od ludzi można było się dowiedzieć to jest kpina żeby tak traktować wyborców
~bezstronniczy | 28 czerwca 2020, 14:08
tak to jest jak jest b.u.r.d.e.l w państwowych organizacjach, które odpowiedzialne są za zorganizowanie wyborów, ładnie nas potraktowali.
~Duch gór | 28 czerwca 2020, 15:36
Autor tego artykułu raczej się nie popisał.Potrafił napisać do Jelonki a nie potrafił sobie sprawdzić w internecie.Ja znalazłem taką informację na słupie ogłoszeniowym.

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2021 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja