« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Wtorek, 26 maja 2020.Imieniny: Filipa, PaulinyNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Tanecznym krokiem przez wakacje, czyli o spotkaniach w piątek o piątej

Sobota, 10 sierpnia 2019, 6:05
Fajfy cieplickie – na taką inicjatywę czekało się chyba od dawna i to w niezwykłych okolicznościach przyrody.
To bardzo ciekawe taneczne spotkania przy muzyce zorganizowane przez Cieplickie Centrum Kultury "Przystań Twórcza" w każdy wakacyjny piątek przyciąga do Parku Norweskiego nie tylko kuracjuszy, ale także mieszkańców w różnym wieku.

Jest wspaniałą okazją do spotkań, zawarcia nowych znajomości, ale przede wszystkim do spożytkowania energii we właściwym kierunku, dodatkowo z możliwością nauki tańca w sierpniu.

Fajfy cieplickie powodują wzrost dobrych fluidów, wywołują sporo uśmiechu na twarzy zebranych, są okazją do wspomnień o innych wieczorkach tanecznych, które w życiu się przytrafiły, przypomnienia sobie może o ważnych wydarzeniach w naszym życiu, a być może ośmielają dopiero tych, którzy dotychczas stali gdzieś z boku pod ścianą, by spojrzeć na siebie z dystansem i nauczyć się czegoś nowego.

Mam tylko cichą nadzieję, że po wakacjach już może nie w Parku, ale właśnie w Przystani Twórczej, będzie swoista kontynuacja, na co bardzo liczę.

I najważniejsze - zapraszam tych jeszcze nie zdecydowanych, onieśmielonych, bo naprawdę warto nawet z powodów zdrowotnych brać w tym udział.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2020 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja