« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Sobota, 19 czerwca 2021.Imieniny: Gerwazego, ProtazegoNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

To się nazywa znieczulica

Autor: znieczulica
Poniedziałek, 21 grudnia 2020, 15:30
Ulica Sudecka w Jeleniej Górze, ranek – ok. 8.30 – na chodnikach ślizgawka, więc ludzie wolniutko drepczą, żeby się nie przewrócić. Nagle jakaś kobieta straciła przyczepność i runęła na chodnik jak długa. To prawda, szybko zaczęła się zbierać, ale w tym czasie przejechało koło niej kilka samochodów (akurat ludzi w pobliżu na chodniku nie było) i żaden się nie zatrzymał, żeby pomóc.
Co się z nami porobiło, że nic poza czubkiem własnego nosa nas nie interesuje? A przecież czas jest wyjątkowo trudny dla wszystkich, dlatego empatia, solidarność i pomoc są tak bardzo ważne. Pomóżmy tym, którzy tej pomocy potrzebują, a wtedy wszystkim nam będzie żyło się łatwiej.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~może zacznij od siebie | 21 grudnia 2020, 16:28
Do autora - skąd masz takie dokładne informacje? Zerkałeś zza firanki? Dlaczego Ty nie pomogłeś tej kobiecie?
~panic system | 21 grudnia 2020, 19:07
Nie wiesz skąd ta znieczulica??Otóż dzięki p o j e b a n y m mediom głównego nurtu,które piorą ludziom mózgi od rana do nocy strasząc jak to "okrutnie śmiertelny wirus szerzy się wszędzie,więc trzymaj się z dala od ludzi ,nie podchodź bliżej niż 2m a najlepiej zamknij sie w piwnicy i nie wychodź."
~Mieszkaniec Jeleniej Góry | 21 grudnia 2020, 19:14
W całej Jeleniej Górze było rano ślisko. Ja również miałem kłopoty z przejściem, więc chodziłem po ulicy prawie między samochodami. Tam było bezpiecznie, cienka warstwa lodu została rozjechana przez samochody. Jak zawsze mały mrozik zaskoczył służby porządkowe - przecież to dopiero koniec grudnia.
~Tusek | 21 grudnia 2020, 19:38
Pozwólmy kobietom upadać. WYBÓR, NIE ZAKAZ.
~Made in 1983 | 21 grudnia 2020, 20:22
Bo to Polska
~Mysl | 22 grudnia 2020, 6:50
Ludzie są źli ale CZLOWIEK JEST Dobry.❤
~bvp | 22 grudnia 2020, 11:01
Jakbyś jej pomógł, to mogłaby cię zgodnie z lewicową modą oskarżyć o inne czynności seksualne. Tłumacz się, żeś nie wielbłąd. Nie dziękuję, postoję.
~Do bvp | 22 grudnia 2020, 11:15
ty najwyraźniej byłeś zgodnie z katoprawicową modą pukany przez plebana.
~bvp | 22 grudnia 2020, 16:26
pan poprzednik chyba z tych tęczowych, co ma fantazje z koloratką...
~jadzia | 24 grudnia 2020, 10:21
imponujaca ilosc jadu w tych polakach
Cowtrawiepiszczy | 24 grudnia 2020, 12:05
Może zacznij od siebie - masz dowody, że autor nie pomógł? Inna rzecz, to MPGK. Gdzie byli, jak było tak ślisko? Dlaczego nie posypali chodników i ulic? Tak się chwalili, że są gotowi na zimę, a gdy trzeba posypać drogi i chodniki nikogo nie ma.
~rewsd | 2 lutego, 8:44
Za wszystko wali się teraz kary - nawet mechanikowi za wymianę żarówki i okazuje się, że skarbówka chce sobie dorabiać mandatami. A skąd wiadomo, czy to nie policyjna ustawka, żeby drapnąć pomocnika bez maseczki np.? Czy nie zostanie się oskarżonym o dowolną rzecz, bo się człowiek wmieszał. Przekaz od służb i władzy jest jasny - coś się dzieje, uciekaj w drugą stronę, bo możesz zostać w to wplątany. No to ludzie uciekają i tyle. Gdyby samochód się zatrzymał,a nie daj Bóg pojawiłby się radiowóz - to twoim zdaniem co by się stało? Co najmniej mandat za blokowanie drogi. A to że ktoś kobiecie chciał pomóc - to by nikogo nie zainteresowało. Tresowanie Polaków odniosło skutek...

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2021 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja