« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Czwartek, 27 lutego 2020.Imieniny: Anastazji, GabrielaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Zbigniew Ziobro – capo di tutti capi

Autor: oskarl
Wtorek, 28 listopada 2017, 11:08
Co nam da skarga nadzwyczajna, którą będzie mogło złożyć 30 posłów, skoro dzisiaj jeden senator PiS (Krzysztof Mróz) i jeden radny PiS oraz rzecznik prasowy komisji weryfikacyjnej (Oliwer Kubicki) w nosie mają KPA i dobre obyczaje olewając wnioski pokrzywdzonych?
Bez retuszu
Zbigniew Ziobro mówi na antenie telewizyjnej, że wprowadza reformę sądownictwa, że potrzebne są instytucjonalne zmiany i sposób, dający gwarancję sprawniejszego rozpoznania sprawy. Mówi, że przewlekłość trwa miesiącami. Szanowny Panie. Przewlekłość trwa dziesiątki lat i nikt z tym nic nie robi!
Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny mówi, że Krajowa Rada Sadownictwa jest najważniejsza, że decyduje o bezkarności sędziów, my chcemy żeby przestała być zwolennikiem interesów korporacji prawniczej, tylko była zwolennikiem interesu publicznego. Szanowny Panie. Wy jesteście zwolennikiem skorumpowanej korporacji prawniczej. Odmawiacie konsultacji społecznych.
Zbigniew Ziobro mówi, iż chcemy zmienić, aby sędziowie nieodpowiedzialni ponosili odpowiedzialność dyscyplinarną za błędy, dlatego będzie powołany sąd dyscyplinarny. Mówi, że należy usuwać sędziów, którzy nie radzą sobie w zawodach. Kłamie. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby to już funkcjonowało. Panie ministrze, leje Pan wodę. Mówić, a robić, to jest różnica. Robi Pan tylko ruchy polityczne, na rzecz przewodniej siły narodu.
https://www.youtube.com/watch?v=6riWUsy2azI
- - -
Rzeczywistość
Sędziowie mogą wydawać wyroki bez przyczyny, prowadzić sfingowane procesy i orzekać obstrukcyjnie, bolszewicko, bo są bezkarni. Prokuratorzy, których gros siedzi w Prokuraturze Krajowej i którzy są ze starego nadania, tuszują te przestępstwa. Są narzędzia. Nie potrzeba sądów dyscyplinarnych, tylko natychmiastowych aktów oskarżenia.

Jaka reforma jest w toku? Co nam da skarga nadzwyczajna, którą będzie mogło złożyć 30 posłów, skoro dzisiaj jeden senator PiS (Krzysztof Mróz) i jeden radny PiS oraz rzecznik prasowy komisji weryfikacyjnej (Oliwer Kubicki) w nosie mają KPA i dobre obyczaje olewając wnioski pokrzywdzonych. To jest fikcja reformy. Zamiatacie brudy pod dywan. http://demokracjaisprawiedliwosc.pl/bezprawie-niesprawiedliwosc-a-prawo-sprawiedliwosc/

Przestępca stalinowski winien być na ławie oskarżonych, a nie osądzać innych. Nic Pan Zbigniewie Ziobro w tym kierunku nie robisz, bo nie jesteś zainteresowany realną reformą wymiaru niesprawiedliwości i organów ścigania, tylko wymianą jednych bossów na drugich.

Jest konstytucja, prawo procesowe, prawo materialne, ale nie ma realnego prawa do obrony i zasady In dubio pro reo oraz domniemania niewinności. Jest zasada pokaż mi człowieka, a paragraf się znajdzie. Jest fikcja drogi odwoławczej, bo zorganizowana grupa przestępcza wbrew faktom i literze prawa może oddalić każdy sprzeciw opierając się na niezawisłości i wiedząc, że góra to przyklepie.
Sędziami i prokuratorami są zbrodniarze najgorszego kalibru, bo popełniający zbrodnie w majestacie prawa. Organ wyższej instancji utrzyma to w mocy, bo na szpicę awansują sprawdzeni żołnierze. Sędziowie zniszczyli majątki życia wielu ludzi i zabili setki osób we współczesnej Polsce. Bolszewizm, to jest zbyt delikatne określenie. Globalna korupcja im na to pozwala. Również w CBA, CBŚ, ABW, IPN, RPO, które są politycznymi służbami. Kłania się m.in. art. 304 k.p.k. Takiej patologii nie było nawet w PRL.
- - -
Struktura mafii:
• Don (inaczej: boss, szef, ojciec chrzestny) - najwyżej postawiona osoba w mafii, dominuje innymi członkami i ma prawo do haraczu ze wszystkich operacji przeprowadzanych przez organizację. W przypadku śmierci dona, nowy szef wybierany jest przez kilku caporegime;
• Wiceszef (inaczej: underboss, capo bastone) - zastępca dona, wybierany zazwyczaj przez niego samego, zajmuje się codziennymi sprawami organizacji;
• Consigliere (inaczej: doradca) - prawa ręka i najbardziej zaufana osoba dona, reprezentuje organizację na zewnątrz i zajmuje się legalnymi biznesami mafii;
• Caporegime (inaczej: capo, kapitan) - dowódca mniejszych grup mafii, stoi na czele operacji przez nie prowadzonych, caporegime jest zazwyczaj więcej niż jeden;
• Soldato (inaczej: żołnierz) - szeregowy pracownik, zajmuje się podstawowymi zadaniami zlecanymi przez rodzinę, z czego otrzymuje jedynie niewielki procent zysków;
• Współpracownik - osoba która de facto nie należy do mafii, ale ściśle z nią współpracuje. Jest to najwyższy poziom jaki może osiągnąć osoba pochodzenia nie-włoskiego

Panie Zbigniewie Ziobro. Jesteś Pan capo di tutti capi. Jesteś Pan szefem zorganizowanej grupy przestępczej. Jeszcze nigdy nie słyszałem, żeby boss mafii chciał zresocjalizować swoją mafię. Nie mamy demokracji. Kryje Pan swoich żołnierzy. Kryje Pan przestępców w togach.
W demokracji byłoby to niedopuszczalne:
http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/2016/11/16/poklosie-niczego/Artykuł 1. Powszechnej deklaracji praw człowieka:
Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi pod względem swej godności i swych praw. Są oni obdarzeni rozumem i sumieniem oraz powinni postępować w stosunku do siebie wzajemnie w duchu braterstwa.

PREZES
Trybunału Narodowego
z siedzibą w Jeleniej Górze

Grzegorz Niedźwiecki

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~walerianda | 28 listopada 2017, 14:08ool-*.static.optonline.net (96.*.133.82)
Polskie sądownictwo niew wymaga żadnych reform. Jest i tak nadmiernie rozszerzone. Wymaga tylko personalnej odpowiedzialności przed swoimi przełożonymi czyli rezesami Sądów. Jeżeli Sędzia popełnia przestępstwo to jako wzór postępowania moralnego traci prtawo na zawsze do wykonywania zawodu zgodnie z obowiązującym Prawem. O ile nie uczyni tego rezes to jako skorumpowany sam wylatuje z branży, oczywiście też dożywotnio Ot i wszystko.

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2020 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja