Poniedziałek, 26 lutego
Imieniny: Aleksandra, Mirosława
Czytających: 11489
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: Chora misja starca

Autor: dramaty na życzenie
Czwartek, 31 marca 2022, 16:12
Wojna w Ukrainie - to straszne. Trzeba na ile to możliwe pomagać uchodźcom. To oczywiste, ale nasi rządzący trzymani twardą ręką Prezesa pchają nas w osamotnioną wojnę z Rosją, wymyślając misję pokojową. Bo co to oznacza?

Ano ni mniej, ni więcej to, że jeśli Polska wyśle swoich żołnierzy na Ukrainę z misją pokojową, to zostanie z tym sama , bo jeśli to wojsko wejdzie na terytorium innego państwa, to już nie zadziała paragraf o totalnej obronie NATO państwa członkowskiego zaatakowanego.

Nasi obecnie rządzący stracili poczucie rzeczywistości, przepełnieni chorą misją starego człowieka i jego popleczników, pchających nas w totalną zagładę. Nasza propaganda aż ocieka niechęcią do Węgier. Ale Orban dba o swoich obywateli, przede wszystkim, bo w trwającej wojnie nie może wiele, a chce uchronić naród od ewentualnego zniszczenia.

Nasz rząd natomiast wymachuje szabelkami, wprowadzając zamęt w Europie, za nic mając bezpieczeństwo swoich obywateli. Europa przyklaskuje nam za przyjmowanie już milionów uchodźców, ale sama się do tego nie garnie, licząc się ze skutkami. A te skutki wg. naszych rządzących są (tymczasem) nieistotne, choć za chwilę zaczną się ogromne problemy. Z nimi też zostaniemy sami.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
100%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group