« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Poniedziałek, 23 maja 2022.Imieniny: Dezyderiusza, Emilii, IwonyNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Chora misja starca

Autor: dramaty na życzenie
Czwartek, 31 marca 2022, 16:12
Wojna w Ukrainie - to straszne. Trzeba na ile to możliwe pomagać uchodźcom. To oczywiste, ale nasi rządzący trzymani twardą ręką Prezesa pchają nas w osamotnioną wojnę z Rosją, wymyślając misję pokojową. Bo co to oznacza?
Ano ni mniej, ni więcej to, że jeśli Polska wyśle swoich żołnierzy na Ukrainę z misją pokojową, to zostanie z tym sama , bo jeśli to wojsko wejdzie na terytorium innego państwa, to już nie zadziała paragraf o totalnej obronie NATO państwa członkowskiego zaatakowanego.

Nasi obecnie rządzący stracili poczucie rzeczywistości, przepełnieni chorą misją starego człowieka i jego popleczników, pchających nas w totalną zagładę. Nasza propaganda aż ocieka niechęcią do Węgier. Ale Orban dba o swoich obywateli, przede wszystkim, bo w trwającej wojnie nie może wiele, a chce uchronić naród od ewentualnego zniszczenia.

Nasz rząd natomiast wymachuje szabelkami, wprowadzając zamęt w Europie, za nic mając bezpieczeństwo swoich obywateli. Europa przyklaskuje nam za przyjmowanie już milionów uchodźców, ale sama się do tego nie garnie, licząc się ze skutkami. A te skutki wg. naszych rządzących są (tymczasem) nieistotne, choć za chwilę zaczną się ogromne problemy. Z nimi też zostaniemy sami.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~paradise | 31 marca, 16:38
Autorowi wyPOcin gula skacze, że Prezes Kaczyński jest tak odważnym człowiekiem, pojechał w centrum wojny, szuka sposobów, aby pomóc Ukrainie.szacun dla Pana Prezesa!
~do paradise | 31 marca, 16:48
Pojechał luksusową salonką w standardzie Ritza z kelnerkami i full-wypasem, chroniony jak Biden, by włos mu z głowy nie spadł. Pojawił się tam wystrojony jak prezes za przeproszeniem gs-u, do powiedzenia wiele nie miał, a po powrocie robił za bohatera, choć było wiadomo, że jest na maksa bezpieczny. A Tobie jak Ci zaczną spadać ruskie bomby na głowę, to może otrzeźwiejesz zauroczony Prezesem
~soclib | 31 marca, 17:09
Stary zgredek nie panuje nad emocjami.Cały rząd i zjednoczona prawica ze szczekającym Ziobro to kompromitacja. I buractwo z konfy;https://twitter.com/Przemas9669/status/1509187226168705030/photo/1
~hehehe31 | 31 marca, 17:23
do ~paradise - na co czekasz skoro masz taki szacun to zgodnie z wolą prezesa możesz już dziś nająć się w wojnie i walczyć w legi cudzoziemców, na co czekasz? rzad wprowadził stosowne przepisy i wszystko na legalu, dawaj dawaj cwaniaczku spierdalaj na ukraine
~onuca | 31 marca, 17:47
Menda ruska jebać tuska !!!!!
~Polak | 31 marca, 17:53
Autor tych wyPOcin nawet się nie Podpisał POd artykułem normalny noname.
~soclib | 31 marca, 17:56
Papież Franciszek tak samo się zachowuje jak Pus XII w 39 .
~Pl | 31 marca, 18:46
Ten rząd chce przelać Polską krew ,ja się pytam w imię czego
~--> paradise | 31 marca, 18:51
Wskaz jeden dowod, ze tam byl bo na razie sa tylko jego slowa. Czy mozna wierzyc w slowa politykierow i skorumpowanych dziennikarzy?
~gość-portalu | 31 marca, 18:55
Wszystkie panstwa EU handluja z Rosja i nie zamierzaja tego zmieniac. Tylko rzad PiS chce zrezygnowac z eksportu i importu surowcow do Rosji. Koszty poniosa Polacy. Wodz i jego rodzina tego nie odczuja bo sa milionerami.
~sisisi | 31 marca, 20:44
Odsuńcie na bok (na chwilkę chociaż) emocje i zastanówcie się.. dlaczego Amerykanie nie chcieli przekazać Ukraińcom polskich Migów? Ta awantura ma trwać, im dłużej tym lepiej dla Amerykanów, tym gorzej dla nas.
~` | 31 marca, 20:46
Uwielbiam komentarze niewykształconych wieśniaków z sarniego dołu tacy to na wszystkim się znają wszystko wiedzą a królem ich jest Jarosław Karzeł I.
~s. | 31 marca, 21:05
Wygląda na tekst sponsowany przez TASS.
~Nacja | 1 kwietnia, 1:12
Misja miała działać w ramach Nato lub ONZ, a nie samotnie w ramach Wojska Polskiego. Tekst napisany przez ruskiego trola. Administrator Jelonki powinien usuwać takie wypowiedzi.
~w unii wesoło | 3 kwietnia, 18:02
Do tej pory PE nie wypłodził z siebie żadnej rezolucji potępiającej dotyczącej zbydlęconych bandytów morderców rosyjskich, którzy to mordują ludność cywilną na Ukrainie. Morują i gwałcą kobiety nie szczędzą też dzieci. Rujnują wszystko i kradną na potęgę. Natomiast rezolucji potępiających Polskę jest bez liku. Ostatnio lewackie essyny z Hiszpanii za zgodą i uciechą zdrajców polskich spłodziły paszkwila wystawionego w hiszpańskiej telewizji. W najbliższym czasie następne rezolucje odnośnie braku demokracji w Polsce.
~do przemyślenia | 5 kwietnia, 14:43
Jest w nas potencjał wielkości i jest potencjał małości. To wynika z tego, że istnieją, tuż obok siebie, dwie Polski - a jeśli istnieją dwie Polski, to muszą też istnieć dwa narody Polaków. Te narody oddzieliły się od siebie i zaczęły wieść życie osobne kilkaset lat temu. Jeden to naród patriotów, drugi - naród kolaborantów. W narodzie patriotów marzenie i wielkości Polski jest wciąż żywe" "Naród kolaborantów jest ogarnięty i obezwładniony obsesją swoje małości, nędzy, podłości, znikczemnienia. Co oczywiście nie przeszkadza i nigdy nie przeszkadzało polskim kolaborantom twierdzić, że kolaborują z przyczyn patriotycznych. (...) Naród kolaborantów jest przekonany, że w interesie kolaborantów jest poddanie się obcej sile, zewnętrznej potencji, że to jest jedyne wyjście w fatalnej sytuacji.
~Ringo | 18 kwietnia, 8:01
Popatrzcie na tych starców w ławach Sejmu i Senatu,całe zycie tam siedzą i co wnoszą ?nic.A ich wygląd mówi sam za siebie.Obie izby parlamentu winne stanowić przekrój narodowościowy kraju i stanowić przykład twórczej ,demokratycznej współpracy i pracy dla dobra narodu i kraju ,a tam haniebne awantury,mierni ludzie.którzy poszli tam dla pieniędzy.Przez całą kadencję wyborcy nie mają nic do powiedzenia,poslowie nie spotykaja sie z nimi.Nie ma mozliwosci odwolania posła.A ordynacja wyborcza to mydlenie oczu,Partie ustalają listy kandydatów i wygrywa ten co jest u góry listy.Te nasze glosy to ściema.Pełne ,g€pie upolitycznienie,wszędzie .Po co komu jakas partia np. w Jeleniej Górze ?Tu potrzebny jest dobry zespół ludzi chcący cieżko pracoawac na rzecz miasta,mieszkańców.

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2022 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja