« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Poniedziałek, 26 lipca 2021.Imieniny: Anny, Grażyny, MirosławyNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Dziecko jedzie na wycieczkę...

Autor: jola32
Poniedziałek, 3 lipca 2017, 8:41
Czas wakacji wiąże się z beztroską i długo wyczekiwanym wypoczynkiem. Dla dzieci to też czas ekscytujących wyjazdów. Rodzice muszą jednak zadbać o ich bezpieczeństwo. Okazuje się bowiem, że wciąż zatrzymywani są pijani kierowcy. W minionym czasie w jednym z dolnośląskich powiatów zatrzymano jednego z nich, miał 0,5 promila alkoholu we krwi.
Kierowca miał wieźć ponad 300 kilometrów gimnazjalistów. Przyjechał na wyznaczony parking z opóźnieniem. Ostatecznie skontrolowali go policjanci i dalej już nie pojechał. Stracił prawo jazdy, a jego sprawą zajmie się sąd.

Planując wyjazd dziecka warto przemyśleć poinformowanie o tym policjantów z drogówki kilka dni wcześniej. Wtedy nie trzeba będzie na nich długo czekać. Same kontrole wydaję się bowiem niezbędne. Bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~ab+ | 3 lipca 2017, 10:47
Dzieci jadą na wycieczkę ,kolonie i tam czekają niebezpieczeństwa. Niejednokrotnie opiekunowie pijani, zajmujący się własnymi uciechami . Dziś ciężko zapanować nad rozwydrzoną dzieciarnią .Kierowcę można sprawdzić na miejscu a co dalej.Dziś nie wiadomo komu powierzyć dziecko,ani państwowe ani kościelne organizacje nie gwarantują uczciwej opieki.
~Cała prawda | 3 lipca 2017, 11:27
jak wyżej. Dodam jeszcze,że żal mi było (sezon 2016)smętnie ciągnących się w skwarze po ulicach Jelonki" kolonistów",których pędzono na wątpliwej jakości atrakcje pt. Skałki.
~basia 18 | 3 lipca 2017, 13:50
Jola32 musisz podgonić statystyki i zmobilizuj do tego ele26 ponieważ na tle Kasi80 słabo wypadacie ....

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2021 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja