Poniedziałek, 26 lutego
Imieniny: Aleksandra, Mirosława
Czytających: 11360
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Artykuł Czytelnika: O obrazie uczuć religijnych...nieco z innej strony

Autor: roxettetylosand1991
Czwartek, 21 kwietnia 2022, 14:01
Ostatnio dużo się mówi o obrazie uczuć religijnych, także w kontekście projektu ustawy partii SOLIDARNA POLSKA, to Ja Państwu pokażę coś z lokalnego podwórka, co nie powinno się zdarzyć...

Bardzo modne stało się od jakiegoś czasu stosowanie sformułowań para-militarnych lub wręcz kojarzących się z tematyką wojskowości w Instytucjach Kościelnych, typu Rycerze Chrystusa, Żołnierze Maryi, Wojownicy kogoś, lub czegoś tam... A już temat stał się niemal nieustanny z powodu wojny w Ukrainie. I tu właśnie, opowiem o zdarzeniu z wczoraj, gdzie oczom nie mogłam uwierzyć, że w cieplickim kościele p.w. Jana Chrzciciela w dniu 22 kwietnia będzie miała miejsce " NOC WALKI O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA POLSKI".

Proszę Państwa, albo ktoś nie pomyślał, albo niefortunnie sformułował. Bo od kiedy o błogosławieństwo trzeba walczyć, o to się prosi, modli, to jest szczególny dar. Dla mnie osobiście jest to właśnie taka przewrotność obrazy uczuć religijnych, coś nie do pomyślenia, coś z czym się nie zgadzam, podobnie jak z wcześniej wymienionymi Wojownikami czy nieszczęśliwymi Żołnierzami. Bo prawdziwy Katolik-Chrześcijanin kocha nie walczy i mówi prawdę.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
100%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group