« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Niedziela, 25 sierpnia 2019.Imieniny: Józefa, Luizy, LudwikaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

OC coraz droższe

Autor: jola32
Czwartek, 4 maja 2017, 12:35
Już w ubiegłym roku mówiło się o znacznych podwyżkach ubezpieczeń samochodów. Tendencja wzrostowa niestety utrzymuje się. W najgorszej sytuacji są młodzi kierowcy. Mówi się, że część z nich musi się liczyć nawet z kosztami przekraczającymi wartość samochodu.
Według danych, uzyskanych na podstawie „porównywarek” ubezpieczeniowych, w tym roku zapłacimy kilkaset złotych więcej za ubezpieczenie, niż w ubiegłym roku. Nie jest to z pewnością wiadomość optymistyczna dla posiadaczy samochodów.

Młodzi prowadzący muszą się liczyć z wysoką polisą, bo ze statystyk wynika, że znacznie częściej powodują wypadki, niż dojrzałe osoby. Już pod koniec 2016 roku podawano także, że większe koszty za ubezpieczenie poniosą również zawodowi kierowcy, bo ich pojazdy są używane znacznie częściej, w związku z czym szkodowość też jest spora.

- Dla mnie wzrost cen to bardzo zła wiadomość, bo jako młoda osoba nie zarabiam dużo, a do pracy dojechać czymś muszę. Gdybym miał blisko, zdecydowałbym się na jazdę rowerem. Liczę jednak na to, że ktoś jeszcze będzie ze mną jeździć i dołoży parę groszy, choćby na paliwo -mówi 25- letni Michał.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2019 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja