« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Wtorek, 18 maja 2021.Imieniny: Aleksandry, Eryka, FeliksaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Wandale grasują

Autor: ela26
Środa, 5 lipca 2017, 8:01
Młodzi ludzie czasami nie wiedzą, co zrobić z nadmiarem energii. Często nie potrafią też zapanować nad swoim zachowaniem po spożyciu alkoholu. W jednym z dolnośląskich miast 26–latek, po kłótni z napotkanymi mężczyznami wyjął klucz do kół i powybijał nim szyby w samochodach. Nim zatrzymali go funkcjonariusze zniszczył pięć pojazdów. Teraz będzie się tłumaczył przed sądem. Grozi mu pięć lat więzienia.
Młodzieniec najpewniej będzie musiał także naprawić szkody. Opiewają one na kwotę około siedmiu tysięcy złotych. Tak naprawdę szokuje jednak zachowanie dorosłego człowieka, który nie potrafi opanować złości i wyładowuje ją, niszcząc to, co jest wokół niego.

26-latek miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. To z pewnością wpłynęło na jego zachowanie. Morał z tego taki, że niektórzy po prostu nie powinni pić, nie tylko ze względu na innych, ale także na siebie.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~dfrgd | 5 lipca 2017, 9:45
skoro wściekłe zwierzęta zagrażające innym ludziom usypia się to czemu nie robi się tego z innymi zwierzętami, tylko dlatego że z wyglądu przypominają ludzi ?
~x | 5 lipca 2017, 9:55
jak to mówią "są wakacje i dzieci się nudzą"..nawet te 26 letnie
~Morały są dwa | 5 lipca 2017, 11:07
1. Nie czytamy wypocin elojolobolojaboloflaszki! 2. W podobnych przypadkach jestem za samosądem.
~odpis | 5 lipca 2017, 17:13
jak to jest, najpierw był młodzieńcem a potem awansował na dorosłego człowieka? morał z tego taki, że niektórzy nie powinni publikować publicznie swoich wypocin.

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2021 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja