« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Niedziela, 20 czerwca 2021.Imieniny: Bogny, Bogumiły, Diany, FlorentynyNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Bardziej boimy się głodu?

Autor: takie tam
Czwartek, 12 marca 2020, 15:46
Odkąd pojawiły się komunikaty, że z powodu koronawirusa zamknięto placówki oświatowe i kulturalne, że ograniczają pracę urzędy i inne instytucje, by jak najwięcej ludzi pozostawało w domach, my… ruszyliśmy hurmem na zakupy.
W zatłoczonych marketach, gdzie ludzie ocierają się o siebie, wózki uginają się pod ciężarem mąki, cukru, ryżu i innych dóbr wszelakich. Nikt tu jakoś nie boi się zarażenia groźnym wirusem, bo zaopatrzenie na zapas ponad wszystko. I co przyjdzie z tych zapasów, kiedy złapiemy tego wirusa? Ano przynajmniej nie będziemy głodni.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~Dorsz | 12 marca 2020, 16:22
Bardziej od wirusa boję się idiotów, co o nim piszą ! Trzeba być maluczkim i nikczemnym żeby połasić się na parę groszy od "Jelonki" za ten artykuł.
~Krzysztoff | 12 marca 2020, 18:49
Bardzo dobry artykuł, ukazujący bezmyślność ludzi,ale cóż koncerny skorzystają ale szkoda bo cześć nadmiaru jedzenia w śmietniku wyląduje. Jedzenia nie zabraknie, teraz jest pusto na półkach bo ludzie tonami kupują i sklepy nie nadjeżdżają z dostawą i wykładaniem na półkach a za tydzień lub dwa będzie masa produktów w przecenie bo nie będzie miał kto kopić tego.
~Hwe | 22 marca 2020, 9:00
Ten Korna Wirus to ściema...
~preperro | 23 marca 2020, 14:32
Jedzenia nie zabraknie - polecam lekturę kursów giełd - spadek po 30% odbicia po 1-2% i dalej w dół... . Nie chcesz, nie kupuj. Ja nie ukradłem - zarobiłem, mam ochotę kupić konserwy - to kupuję i nikomu nic do tego. Polecam bajkę o mrówkach i pasikoniku :).

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2021 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja