« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Piątek, 1 lipca 2022.Imieniny: Haliny, Marcina, MarianaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Każdy musi to zobaczyć, o ks. Popiełuszce

Niedziela, 20 października 2019, 10:56
Jak można zestawić bestialskie zabójstwo polityczne zlecone przez reżim komunistyczny z tragedią człowieka cierpiącego na problemy psychiczne? Poniżej zamieściłem kilka komentarzy z sieci (pisownia oryginalna).
To co najbardziej boli to to że po 30 latach ludzie którzy budowali ten system wracają na polityczny świecznik i co gorsza zyskują coraz większy poklask wśród młodzieży.

Niesamowite okrucienstwo i to zrobil Polak Polakowi.

Komuniści czekają na takie czasy...

O ks. Jerzym powinna młodzież uczyć się na historii, powinni usłyszeć z jakim okrucienstwem zamordowano ksiedza Popiełuszko, on oddał życie za prawdę, mówił prawda nas wyzwoli. Może wtenczas tak ochoczo mlodzi by nie glosowali na komuchow.

qwysyny to w tym przypadku pochwała.

Mają ładne emerytury.

Tym straszy nas pan senator F. czy to tylko plan na 4 lata "ko"???

Ale w/g Senyszyn on zginął.

Nikt z nich NIE poniosl konsekwencji po roku 19881989 ,kilka malych plotek, nie bylo rozliczenia sie z zydo-komuna, byla gruba Kreska (Bolek i kilku innych,magdalenka i obluda okraglego stolu) i tego wlasnie sa konsekwencje do dzisiaj.

-------------------------------------
Jak ktoś chce więcej poczytać:
https://wpolityce.pl/polityka/469181-wpis-szefa-po-wywolal-oburzenie-podle-hanbakomentarze?fbclid=IwAR2OiHuL-0ooyDI15DLnkrseWHsu0VrWi_CanUUUHzpe-HBZVafC1e_Y8M8

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~-- | 20 października 2019, 13:20
bronek połóż się już... nie pisz więcej
~walec | 20 października 2019, 14:26
Nie rozumiem tytułu. Dlaczego każdy. Jak ktoś nie zobaczy to go aresztują?
Krzysztof J. Szklarski | 20 października 2019, 14:45
Brak słów... Oto mamy namacalny przykład do czego polityka prowadzi. Istne bestialstwo, obok którego żaden Człowiek nie jest w stanie przejść obojętnie.
~przybysz | 20 października 2019, 17:33
a co na to radny od min. Szyszki tez ma cos do powiedzenia
~T*E*J*O | 20 października 2019, 19:23
A schetyna będzie sobie robił żarty burak jeden i porównywał morderstwo bł ks. Popiełuszki do samobójstwa psychicznie chorego czuba z Warszawy Poko to czerwona partia. Precz z nimi 😠
~nitro | 20 października 2019, 19:39
Dobra robota jelonekbronek
~AD 966 | 20 października 2019, 21:19
Może coś napiszesz o inkwizycji? Może coś na temat Hugonetów?A może o p...lii wśród kleru?
~2+2=5 | 20 października 2019, 22:18
jelonekbronek do TVP INFO i na Jelonce będzie spokój.
~pff | 20 października 2019, 22:22
Bronek, nie spazmuj, ostatecznie Piotrowicz nie dostał się do Sejmu.
~k | 21 października 2019, 7:49
W życiu porządnego człowieka dzieje się tak, że jeśli człowiek popełni jakieś świństwo lub głupotę, to po pierwsze natychmiast przeprasza, po drugie stara się naprawić krzywdę. Wiadomo też, że nie ma świętych, każdemu się zdarza zrobić coś niegodnego, ale czym innym jest błądzenie, czym innym świadome schodzenie na manowce. I tak się właśnie dzieje z POjahirą, którzy z pełną świadomością i bezczelnością idą po śladach komuny. Skandaliczny wpis Schetyny na Twitterze jest tego dobitnym potwierdzeniem.
~Iks | 21 października 2019, 8:34
Jak ty godzisz ubolewanie nad ofiarą PRL-u z popieraniem partii, która wystawia na listy i stanowiska takie PZPR-owskie twarze jak Piotrowicz, Jasiński czy Czabański?
~gośćpl | 21 października 2019, 9:37
po pierwsze, ja nie jestem każdy, po drugie, nikt nie będzie mi nakazywać, co mam oglądać, po trzecie,może już wystarczy rozdrapywania ran, które powinny się już zabliźnić, po czwarte, jelonka słynie z podpuszczania do hejtu
~kord | 21 października 2019, 10:33
Znam ludzi, którzy mieli kontakt z śp. ks. Jerzym, i takich co go znali dobrze. Wszyscy, bez względu na poglądy polityczne, mówią, że drugiego tak dobrego człowieka, pełnego miłosierdzia i ufności w ludzką dobroć, nie spotkali. Został zakatowany przez bestie. To fakty. Wpis Schetyny jest głupim politycznym hasłem, podobnie głupim i nietrafionym, jak porównywanie ofiar katastrofy z 10.IV do żołnierzy, urzędników i policjantów II RP rozstrzelanych przez bolszewików. Politycy PO, PiS i inni to w większości cyniczni idioci, co widać najwyraźniej, gdy mówią dla celów propagandy o śmierci innych osób. Ad vocem Iks - ta reprezentacja aparatzyków PZPR w PiS jest skandaliczna.
~kord | 21 października 2019, 10:46
I śmiem twierdzić, że przez ka...lie w rodzaju eks-komunistycznego prokuratora Piotrowicza, takie bezwględne i cyniczne typki, które nie miały żadnych oporów, aby np. gwałtem na polskim prawie wprowadzać reformy w III RP, PiS ledwo wygrał wybory, które powinien wygrać w cuglach. Utrzymanie niewielkiej większości w Sejmie, utrata większości w Senacie, pojawienie się poważniejszej opozycji (z prawa - konserwatywnie obyczajowej, z lewa - socjalnej ekonomicznie), to nie jest sukces na miarę tej "propagandy sukcesu" rządu (to jeszcze zrozumiałe) i tak dobrych nastrojów wśród Polaków (to skłania do braku powyborczej euforii). Wynik PiS to zadanie minimum a nie sukces. Przy takich transferach pieniężnych.. Ale jak się trzyma ka...lie w swoim gronie i robi radykalną politykę,to się dużo nie zyska.
~nihilscire | 21 października 2019, 11:38
...zupełnie mnie to nie interesuje...religia to broń masowej zagłady - największe zło ever....
~k | 21 października 2019, 15:17
POtargowica ciągle nic nie kapuje, barany zrozumcie ze profanacja świętości narodowych, ohydne demonstrowanie patologii seksualnych, bezczelne rozkradanie majatku narodowego, serwilizm wobec obcych państw , chamskie kłamstwa i hejt oraz wciskanie nam obcych najeźdźców z innych kultur kosztowało was sympatie Polaków.
~pff | 21 października 2019, 16:36
k- oddychaj, bez histerii. Przecież wy marzycie o takim traktowaniu myślących inaczej, niż wy.Nawet macie w partii lrokuratorów i sędziów-oprawców z tamtego okresu.Tak, że tego.
~xa | 21 października 2019, 18:06
pff, jesteś rozkosznie infantylny. Co ma incydentalny skład osobowy PiS-u do tych zarzutów "k"? Czy skład tzw. opozycji z aparatczykami z PZPR_u ze Święcickim, Millerem i Czarzastym, Senyszyn, Katarasińską, Drzewieckim, Gawłowskim itp. was uszlachetnia? Zmienia te zarzuty" k", czy je umacnia? Argument twój taki, jakbym ja napisał, że nie ma o czym z tobą rozmawiać, bo ci ...śmierdzą nogi. Co zresztą nie wyklucza tego, że nóg nie myjesz. Tak, że tego.
~ram | 21 października 2019, 22:37
komuchy podnosza glowe do gory nie bylo dekomunizacji w Polsce jak w czechach jeszcze Szenyszyn od ucha do Uchza usmiecha sie ze lewica jest w sejmie pogonic tych czerwonych wasali Moskwy co maja do szukania w POlsce
~Wytyk | 22 października 2019, 8:17
Bronek,a w Ameryce biją murzynów. Zgłoś się do KK i jedź z klechami na misje, nawracać niewiernych. Tylko uważaj żeby ciebie nie zjedli
~pff | 22 października 2019, 12:33
ram- a można podnosić głowę w dół mistrzu ortografii i interpunkcji ? Póki co, twoi idole zatrudniają komuszych felietonistów na portalach typu wpolityce i branzlują się opiniami Jaruzelskiej.Taki klimat.
~Zygfryd | 8 listopada 2019, 11:33
Bl. ksiad, z biednej rodziny, zostal wciagiety w polityke, poczul sie dowartosciowany i duzo mowil ,bo byl zmanipulowany. Szkoda, ze zginal w taki bestialski sposob. Szkoda mlodego czowieka, Tylko teraz wraca niepotrzebnie, bo On jest w niebie.
~ja pitolę | 15 listopada 2019, 4:25
Kler nie wyciągnął wniosków i nadal pcha się do polityki.
~Shadow | 16 listopada 2019, 12:23
Opisy stanu zwłok po zabójstwie tak wyglądają, mniej lub bardziej ale drastycznie. Twierdzenie o zabójstwie zleconym przez reżim komunistyczny jest zwykłą brednią na którą nie ma najmniejszego dowodu. Ale prawiczki tak mają, fakty są nieistotne, wystarcza wyobraźnia.
fen53 | 24 listopada 2019, 10:58
musi???? każdy?????-żart-ja nie muszę.
~katolik | 12 grudnia 2019, 17:11
musi !!!! je...j się w głowę . Musi to tylko każdy umżeć !!! filmów o czarnych posłancach na pewno nie muszę oglądać ....pa
~katolik | 12 grudnia 2019, 17:12
umrzeć miało być ,przepraszam
~ccc | 2 stycznia 2020, 21:00
W czasie kiedy to morderstwo miało miejsce, nie interesowałam się polityką, byłam beztroska. Pamiętam tylko, że w mediach było głośno, że zaginął "jakiś" ksiądz i poszukują go. Do dziś wstydzę się swojego komentarza. Później, kiedy sprawa się wyjaśniła, śledziłam w radiu proces morderców:Grzegorza Piotrowskiego,Waldemara Chmielewskiego, Leszka Pękali. Słuchałam ich zeznań i nie mogłam pojąć jak ludzie, którzy mieli nas chronić, mogli dopuścić się takich czynów. Myślałam, że tylko niewykształceni bandyci mogli dopuścić się takiej zbrodni. To wtedy zwątpiłam we władzę, od tej pory nigdy nie zagłosowałam na lewice. Nigdy nie zapomnę PO ze Schetyną na czele, że pozwoliła hydrze podnieść głowę. Mam wrażenie, czytając niektóre wypowiedzi, że jesteście pomiotem hydry.

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2022 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja