« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Sobota, 19 czerwca 2021.Imieniny: Gerwazego, ProtazegoNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Wytrwajmy, pokonajmy wirusa

Autor: potrafimy
Wtorek, 17 marca 2020, 11:05
Indywidualiści, niepokorni, samowolni, nie poddają się rygorom i zakazom – tak się o Polakach mawia poza granicami kraju, ale też sami o sobie tak mówimy. I jest coś w tym na rzeczy. Ale – jak pokazuje obecna sytuacja – potrafimy być zdyscyplinowani.
Mieszkam w ruchliwej części Jeleniej Góry – gdzie zawsze jest mnóstwo ludzi i samochodów. Od paru dni radykalnie to się zmieniło. Zamarł ruch na ulicy, prawie nie ma przechodniów, a w pobliskim markecie jest niemal pusto. Tak jest pewnie wszędzie, nie tylko w naszym mieście, co mogliśmy zobaczyć np. z drona w Warszawie.

To pozwala mieć nadzieję, że unikniemy najgorszego – czyli masowego zarażenia groźnym wirusem. Obyśmy wytrwali i siedzieli w domach tak długo, jak trzeba…

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~YKA | 17 marca 2020, 17:05
Masakra Plastyki nie dbają w ogóle o pracowników na stanowiskach robotniczych. Brak środków dezynfekujących i innych środków bakteriobójczych. Pracują jeden koło drugiego. Brak jest jakichkolwiek zabezpieczeń przed koronowirusem. Może w końcu ktoś zainterweniuje. Przecież to jest w interesie całej społeczności jeleniogórskiej.
~pff | 19 marca 2020, 8:41
Spazmujecie siedząc wygodnie w domach, co mają powiedzieć kierowcy, Wasi rodacy sterczący w 6 km korku do przejścia w Jędrzychowicach tylko dlatego, ze logistyka zamknięcia granic nie byla opracowana. Naszym rodakom pomaga niemieckie wojsko i mieszkańcy,policja ewakuuje auta z dziećmi i transporty zwierząt, nasze władze udają, że nic się nie dzieje, procedura kontroli jednego sakochodu to 15 minut, to tykająca bomba.Kwestia czasu to bunt kierowców i zamieszki. A oni wiozą rzeczy, ktorych.lada chwila zabraknie.O losie rodzin wracających wynajetymi autami z zachodnioeuropejskich lotnisk myślę z przerażeniem. Można to było zorganizować.I nie słuchajcie bredni o tłumach na monachijskich ulicach czekajacych na testyz czy pustych półkach w austriackich, francuskich i niemieckich sklepach.
~pff | 19 marca 2020, 8:42
Err- w 63 km korku
~Hwe | 22 marca 2020, 8:56
Ten cały Korona Wirus to ściema cios w Polską Gospodarkę, powinni otworzyć granice i tak by nie było zarażonych ludzi.
~nwo | 22 marca 2020, 13:14
„Korona wirus nie jest bardziej niebezpieczny od zwykłej grypy, dzieci do 9 roku życia są całkowicie bezpieczne, najbardziej narażone są osoby powyżej 80 lat i w złym stanie zdrowia, osoby zdrowe najczęściej przechodzą łagodnie objawy choroby lub przechodzą ją całkowicie bezobjawowo. Cała panika z korona wirusem to zasługa mediów, które wiadomo w czyich są rękach. Ludzie przestańcie pompować tą histerie, bo jedyny cel tego wszystkiego to ograniczenie naszej wolności!”. Wirusolog prof.Gut
~anonim | 25 marca 2020, 15:06
Jak nasi rodacy wyjechali z Polski za granice, tam pracowali, tam placili podatki, maja podwojne obywatelstwo, to teraz przypomnieli sobie o Ojczyznie i wracaja? Teraz nasza Polska im pasuje?
~ufsdhfg | 30 marca 2020, 22:54
Polacki mlaskajom pytoncha

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.
© 2002-2021 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja