« Powrót do portalu Jelonka.comCzytaj także:Walbrzyszek.comŚwidniczka.com
rykowisko Jelonka.com
Środa, 8 lipca 2020.Imieniny: Edgara, Elżbiety, Eugeniusza, ProkopaNiezalogowany   Zaloguj | Rejestracja | Dodaj artykuł

Wynocha spod kościoła w Bukowcu!

Autor: juczka
Niedziela, 15 stycznia 2017, 17:21
W dniu dzisiejszym (15.01) 12–letnia wolontariuszka WOŚP stanęła z puszką pod kościołem. Podszedł do niej ksiądz i powiedział ze nie może zbierać pod kościołem, a później powiedział ,, WYNOCHA STĄD". Wolontariuszka bardzo się przestraszyła postawą i słowami księdza. Świadkowie zdarzenia byli bardzo wzburzeni zachowaniem księdza.
Ksiądz z parafii w Bukowcu chyba nie słucha słów swojego Zwierzchnika Papieża Franciszka- miłosierdzie i pomoc bliźniemu.

Uwaga

Strona rykowisko.jelonka.com zawiera artykuły umieszczone przez czytelników.
Redakcja portalu Jelonka.com nie odpowiada za treści tworzone przez autorów na rykowisko.jelonka.com

Komentarze

~wu | 25 stycznia 2017, 8:27176.*.239.60 (176.*.239.60)
Papież swoje, a księża (zwłaszcza nasi) swoje
~krokodyl 5 | 26 stycznia 2017, 12:37public-gprs384632.centertel.pl (37.*.133.185)
Jeden Papież wiosny nie czyni,niestety do naszego kleru nic nie dociera.Oni dalej mentalnie tkwią w głębokim średniowieczu a obecna sytuacja w Polsce nie sprzyja ich "oświeceniu".Nie tak łatwo wyplenić ciemnogrodu,materializmu,zcofania to są ich cechy wrodzone,zakorzenione od dawna.Dopóki będą tam rządzić osoby pokroju Rydzyka czy Głodzia nic się nie zmieni,dopiero puste kościoły(czytaj puste tace)są w stanie wpłynąć na nich.Niestety na to się nie zanosi,dopływ kasy zapewnia im konkordat a obecnie "dobra zmiana"

Dodaj komentarz

Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.

Witamy na Rykowisku

Teraz wszyscy mogą dodawać artykuły na Rykowisku. Wystarczy mieć konto na portalu Jelonka.com.

Jak przygotować artykuł do publikacji.

KONKURS!

Pisz artykuły na Rykowisko i wygrywaj!
Do wygrania 200 złotych co miesiąc!
Regulamin konkursu.
© 2002-2020 Jelonka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONERegulamin | Napisz do nas | Redakcja